آخرین جوانترین قربانی Covid-19 جدیدی متولد شده در بیمارستان میدلسکس در انفیلد در شمال لندن این شنبه. پزشکان هنوز به شکل اگر این ویروس به نوزاد در رحم مادر یا در طول یا پس از زایمان است.

از جمله موارد ذهنی اذیت و آزار در میان تاریک و طلسم شده ای که تحت پوشش بیش از 120 سازمان ملل در سراسر جهان است. این امید است که بیش از 35 شرکت همه سوختن اواسط شب نفت برای ایجاد یک واکسن برای نجات بشر از این وضعیت فاجعه بار است.

واکسن محاکمه در حال حاضر آغاز شده است و چند شرکت در مرحله پیشرفته توسعه واکسن است که در حال حاضر آزمایش اثر بخشی آن در حیوانات. هدف این است که برای شروع آزمایشات انسانی در ماه آینده یعنی مارس سال 2020 است.

اما ایجاد یک واکسن رخ می دهد از طریق مختلف ‘مراحل آزمایش های بالینی’ که به شکل ضروری پیشرو به مصوبات قانونی در هر کشور است. داوطلب سالم را برداشت که برای تست این واکسن ایمنی و سپس نظارت برای عوارض جانبی. وجود مراحل پس از آن که در آن چند صد نفر درگیر هستند به دنبال اثربخشی واکسن و سطح بالایی از ساییدگی پیش بینی شده است که این واکسن تجربی عبور از این مرحله است.

بسیاری از R&Ds و تست آغاز شده است که در حال رفتن را از طریق مراحل آزمایش های بالینی. برخی از شرکت هایی که در حال کار سخت برای ایجاد COVID-19 واکسن عبارتند از:

1. مدرن درمان – فاز 1 آزمون است که انتظار می رود برای شروع از آوریل سال 2020 برای آن messenger RNA (mRNA) واکسن است که در حال حاضر فرستاده شده به موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) یک مرکز تحت ایالات متحده وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

واکسن خواهد شد تست شده بر روی یک گروه جوان و سالم مردم در NIAID برای بررسی ایمنی و پاسخ ایمنی.

2. Novavax – یک شرکت بیوتکنولوژی بالینی مرحله یکی از فروشندگان پیشرو و دارو در مسابقه به توسعه یک واکسن برای COVID-19. آن را به یک بودجه 4 میلیون دلار از ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) به حمایت و ببندید تا تلاش خود را برای توسعه واکسن برای کرونا ویروس. آن را نیز با همکاری اورژانس BioSolutions برای تولید و ساخت این Novavax بالقوه واکسن برای COVID-19.

3. يونجه – این شرکت با تولید یک ویروس مانند ذرات (VLP) از رمان coronavirus مارک اولین گام در Covid-19 واکسن توسعه است. کانادا موسسه تحقیقات بهداشت (CIHR) است که بخشی از بودجه پژوهش. این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی آزمایشات انسانی در ژوئیه سال 2020 است.

4. Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت – موسسه ملی بهداشت است بودجه محاکمه انجام می شود و در سیاتل در داخل محل موسسه. محاکمات انتظار می رود برای شروع در این ماه است.

5. Inovio داروسازی – شرکت با هدف شروع تست های ایمنی از آن واکسن از آوریل سال 2020 در چند ده داوطلبان در دانشگاه پنسیلوانیا و یک مرکز تست در کانزاس سیتی میسوری پس از یک مطالعه مشابه در چین و کره جنوبی.

به غیر از آنهایی که در بالا وجود دارد شرکت های هندی که در حال مسابقه برای ایجاد واکسن علیه Covid-19. Zydus Cadila و پونا سرم موسسه در همکاری با امریکا Codagenix در این پروژه است.

حتی پس از آزمایش های بالینی آن را به حداقل 12 تا 18 ماه برای اطمینان از این واکسن بی خطر هستند برای عموم استفاده است. با توجه به وضعیت فعلی کشور و قانونگذاران می توانند با استقرار در اوایل استفاده در عمده بهداشت عمومی در وضعیت اضطراری به عنوان طولانی به عنوان مزایای بیشتر از خطرات آن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im