Covid واکسن: آنچه ما می دانیم آنچه که ما نمی

سوخت قطعیت و unmeasured ترس و علمی برادری بوده و فشار دادن پدال گاز در سرعت هرگز قبل از شاهد. در حالی که موسسات آنها فرهنگی و یا مذهبی خود جلب کرد پرده در ندبه سکوت آزمایشگاه های علوم سوخته نیمه شب لامپ در tameless انرژی است. حقیقت گفته شود, شکار برای یک واکسن بود از یک روز. در فرآیند له له زدن اشتیاق شروع به کار در ژانویه با رمزگشایی از SARS-CoV-2 ژنوم.

بیایید بحر تفکر غوطهور شدن حقایق است که در حال حاضر اطلاعات عمومی: تحت چه با عنوان عملیات بسته بندی با سرعت (OWS) آیةالله تلاش های مشترک از چندین ما دولت فدرال از جمله بخش بهداشت و خدمات انسانی و فرعی آن, سازمان, کشاورزی و انرژی و امور جانبازان در کنار بخش خصوصی انتخاب سه واکسن نامزد به صندوق برای فاز سوم آزمایش: مدرن را mRNA-1273 در ماه جولای دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca را AZD1222 در ماه اوت Pfizer و BioNTech را BNT162 در ماه سپتامبر.

ما باید دلایل به راضی امروز. وجود دارد برخی از نور در پنجره روح است. اگر گزارش های اولیه این است که به اعتقاد دانشمندان آکسفورد آمده اند تا با یک coronavirus واکسن است که ارائه یک “دو دفاع” در برابر ویروس. نتایج نشان داد که نمونه خون گرفته شده از یک گروه از انگلستان داوطلبان که تا به حال یک دوز از این واکسن تولید شده در هر دو آنتی بادی و “قاتل سلول های T.” آنچه می تواند به این معنی? در روستایی سادگی آن معنا است که اگر چه آنتی بادی ممکن است محو این سلول های T می توانید اقامت در گردش برای سال.

اما آن را ارائه طولانی مدت ایمنی ؟ ما فقط نمی باید پاسخ نشده است.

در سراسر اقیانوس اطلس در اینجا در ایالات متحده اولین Covid-19 واکسن perked تا مردم سیستم ایمنی بدن تنها راه دانشمندان امیدوار بود.

“مهم نیست که چقدر شما در خلال این خبر خوبی است” دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی, متخصص آسوشیتدپرس گفت.

واکسن تجربی توسعه یافته توسط Fauci را همکارانش در موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc., شروع آن مهم ترین گام در اطراف جولای 27: 30,000 شخص مطالعه به اثبات اگر این عکس واقعا قوی هستند به اندازه کافی برای محافظت در برابر coronavirus.

در حالی که واکسن نوتبوک از پیوند دست از دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca وابسته به یک وکتور ویروسی یکی از مدرن با استفاده از یک یا بیشتر از این ویروس خود ژن به کوه به عنوان پاسخ ایمنی است. راههای مختلف مشترک هدف است.

اما این دقیقا همان است که در اینجا که در آن ما خودمان را پیدا کنید در unchartered سرزمین. یک بی راهه جنگل که در آن هر حرکت می شود عملا شهودی است.

SARS-CoV-2 یک احاطه RNA ویروس, که بدان معنی است که آن مواد ژنتیکی است که کد شده در RNA تک رشته. در داخل یک سلول میزبان آن را می سازد خود را تکرار ماشین آلات. RNA ویروس ها فوق العاده بالا جهش نرخ زیرا خود را تکرار آنزیم های مستعد خطا در هنگام ساخت ویروس جدید نسخه.

با تجزیه و تحلیل ژنوم ویروس از بیش از 7500 نفر آلوده با Covid-19 یک UCL-رهبری تیم تحقیقاتی شناسایی کرده است نزدیک به 200 راجعه جهش های ژنتیکی. این نباید مجموعه زنگ زنگ زنگ اما باید آن را به ما به اندازه کافی نکات که تک خوب به دنبال واکسن ممکن است به اندازه کافی برای ارائه محافظت کامل.

برای قرار دادن آن را به صراحت در چندین واکسن یا مواد مخدر ممکن است به احتمال زیاد مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19. این است که به تعمیق سرکوبگر, برآمده ترس. نه به ما متنعم مغموم forebodings. در عوض آن را به تحریک ما و دانشمندان به دنبال حقیقت بیشتر. این tutored ذهن را التیام بخشد و در خدمت جهان بهتر از مفروضات ضمنی.

تا چنین زمان به ما اجازه ادامه با مبانی علم است که همیشه عمیق و کهن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im