Covid زمان: فدرالیسم در یک فرم جدید

این بلکول دانشنامه نهادهای سیاسی تعریف فدرالیسم به عنوان “یک فرم ارضی سازمان است که در آن وحدت و منطقه ای تنوع جایگزین با یک نظام سیاسی با توزیع قدرت در میان به طور کلی و منطقه ای دولت در یک شیوه ای قانون اساسی حفاظت از وجود و قدرت هر یک از.”

زمان حاضر که جهان و هند است دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر از Covid-19 تعریف فدرالیسم توسط Ronal L وات به ذهن می آید. این محقق در تعریف فدرالیسم به عنوان “یک نظام سیاسی مشخص می شود توسط دو پايگاههاي فرعي, یکی از دولت مرکزی و دیگر از دولت که در آن جزء دولت صمیمی هستند به این معنا که نه از لحاظ سیاسی وابسته به دیگر اما که در تعامل با یکدیگر در بسیاری از نقاط هم همکاری و رقابتی.”

Coronavirus شیوع آورده به جلو برخی از صفات از فدرالیسم. برای سیاستمداران و احزاب سیاسی به خصوص کسانی که در قدرت در مرکز شده اند ادعا می کنند که هند یک مدل برای تعاونی فدرالیسم. این همه گیر شد یک فرصت مناسب برای نمایش واقعی از این تعاونی طبیعت از فدرالیسم. متاسفانه آن را مناسب استفاده کرد. من مطرح این استدلال با دلیل. در روزهای اولیه زمانی که دولت اعلام کرد یک مستند برای مبارزه با ویروس آن را به عنوان یک شگفتی نه تنها برای مردم بلکه برای دولت های ایالتی. یک رویکرد بالا به پایین به نظر می رسید به دنبال شده است. دولت مرکزی در واقع قابل توجهی مواجه انتقاد برای این حرکت.

بعد از آن همه چیز را کمی تغییر. این ساعت شروع برگزاری رایزنی با رئیس وزرای کشورهای مختلف قبل از صدور دستور برای فرمت مستند. در واقع در مرحله سوم از مستند و در حال حاضر با باز کردن 1 و 2 در روند متحده رو بیشتر و بیشتر می گویند در تصمیم گیری. آن است که در حال حاضر به دولت برای تصمیم گیری که در آن منطقه خواهد بود اعلام مهار منطقه و که نمی خواهد یکی. این همکاری یک گام به پیش رفت با دیدن قابل توجهی تعاملات بین خانه وزیر آمیت شاه و دهلی وزیر, Arvind Kejriwal. این قوس رقیب در زمینه های سیاسی برگزار شد جلسات بیش از یک بار به بحث و بررسی گسترش Covid-19 و در دسترس تخت در بیمارستان های دهلی برای تاج بیماران.

متاسفانه در آن زمان یک بیماری همه گیر را به جلو تعاونی طبیعت از فدرالیسم به خط مقدم که شرح داده شد توسط دانشمند علوم سیاسی Granville Austin. Austin بود گفت: “هند فدرالیسم تولید یک دولت مرکزی قوی و در عین حال آن را لزوما در نتیجه ضعیف استانی دولت که عمدتا اداری سازمان مرکزی سیاست.”

در هند فدرالیسم همواره در مورد همکاری. اگر مرکز باعث می شود یک قانون است تا دولت آن را به اجرا در صلاحیت آن است. در واقع پلیس آژانس مسئول حفظ نظم و قانون می آید تحت دولت به جز دولت دهلی نو. این Covid-19 همه گیر شده است می تواند به کار گرفته شود بهتر است اگر این مرکز که به دنبال یک رویکرد پایین به بالا و اجازه متحده برای تصمیم گیری در مورد مستند. این نیز به ارمغان آورده اند در مورد حس توانمندی در میان دولت های ایالتی. هر چند در حال حاضر هر دو مرکز و ایالات متحده در حال تلاش برای افزایش بالاتر از سیاست حزب و همه گیر در این مورد آمده است نه قبل از زیادی گل-slinging در هر یک از دیگر سرزنش یکدیگر و دیدن ماموت افزایش تعداد Coronavirus عفونت در سراسر کشور است. امیدوارم Coronavirus را تدریس درس به طبقه سیاسی که بار وجود دارد که برای ایران مبارزه کنند و به آنها نیاز به افزایش فوق باریک خود حزب ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de