یک کارگر در زمان نمونه یک رزومه Covid-19 سایت آزمون مه در تارپون اسپرینگز فلوریدا. زمان انتظار برای نتایج آزمون کشیده اند و اخیرا به عنوان یک افزایش در عفونت مرداب آزمون سایت ها و آزمایشگاه.

عکس: کریس Urso/زوما پرس

افزایش در ایالات متحده coronavirus موارد و رشد تقاضا برای Covid-19 آزمون در حال زور زدن توانایی داروخانه ها و آزمایشگاه برای ارائه به موقع نتایج به مصرف کنندگان باعث تاخیر که مانع تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس.

CVS سلامت پارسیان. CVS -1.22% که آزمون دهها هزار نفر از بیماران روزانه در ابتدا وعده داده شده نتایج در سه تا پنج روز است و در حال حاضر مردم به انتظار صبر از بین پنج تا هفت روز به خاطر کارهای عقب افتاده در آزمایشگاه تست. Walmart , Inc. می گوید آزمایش که حدود دو روز که اخیرا در اواخر ماه ژوئن در حال حاضر چهار تا شش دلیل تقاضا افزایش یافته است و در روزهای اخیر به عنوان یک نتیجه از موارد در کشورهایی مانند تگزاس.

عفونی-بیماری کارشناسان می گویند که طولانی شدن زمان انتظار برای نتایج آزمون پیچیده تر شدن تلاش ها برای پیدا کردن و منزوی کردن زنجیره ای از افرادی که با فرد آلوده شده است در تماس است. که باعث می شود آن را سخت تر برای محدود کردن این ویروس را گسترش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

اگر شما شده اند تست شده برای coronavirus چه مدت شما باید صبر کنید برای نتایج ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“اگر شما در حال رفتن به انجام تماس ردیابی و آزمون می آید و در پنج تا هفت روز شما ممکن است به عنوان به خوبی انجام نمی تماس با ردیابی چون در حال حاضر خیلی دیر” Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری دکتر گفت: در مصاحبه با “مجله” یک سوراخ کردن و وال استریت ژورنال پادکست ارسال شده در چهارشنبه.

افراد در انتظار تشخیصی نتایج آزمون باید تصمیم بگیرد که آیا به خود را منزوی تا زمانی که به نتیجه می رسند و یا ادامه به کار و یا فعالیت های اجتماعی و خطر انتقال به دیگران است. تعداد تایید جدید Covid-19 نفر در ایالات متحده آمار جدید تک-بعد از 60,000 روز چهارشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از آمریکایی ها در حال ظهور از ماه قرنطینه و انزوای اجتماعی در حالی که آب و هوا در تابستان همراه با کسب و کار reopenings نقاشی بیشتر مردم در خارج تفریحی و گردهمایی های اجتماعی.

CVS گفتن است مردم آنها ممکن است مجبور به صبر کنید پنج تا هفت روز برای نتایج آزمون زیرا از آزمایشگاه کارهای عقب افتاده. بالا, اتومبیل منتظر, on May 15 در CVS درایو-از طریق coronavirus سایت آزمون کارور در جرم.

عکس: Maddie مایر/گتی ایماژ

خواهد Harrison 25 سال بود در معرض Covid-19 در کار خود به عنوان دستیار دندانپزشکی در دالاس که در آن موارد شده اند صعودی در هفته های اخیر. دکتر به او توصیه می شود آزمایش می شود برای ویروس اما پس از گرفتن تست در یک CVS در گارلند تگزاس در جولای 1, او هنوز دریافت نکرده نتیجه از طریق این شرکت پورتال آنلاین.

“من گفت: هرگز انتظار تاخیر گفت:” آقای هریسون که مراقب برای سالمند نسبی. “من احساس نمی راحت بازگشت به خانه به خانواده من بدون نتایج منفی بنابراین من در آنجا ماند چند شب در یک هتل و من نیمکت-گشت و گذار این هفته به صرفه جویی در پول است.”

CVS که می توانید آزمون از 70000 نفر در روز آخر هفته طولانی در انتظار زمان انتظار برای نتایج آزمون در حدود 1,400 مکان ارائه self-تست های گرد هستند که پس از آن به شخص ثالث آزمایشگاه برای تست. افزایش موارد در برخی از نقاط کشور ایجاد کرده اند بسیار بالا تقاضا منجر به انباشت پرونده ها در گرفتن نتایج یک CVS سخنگوی گفت.

الکس سگورا تجاری آثار سمعی و بصری تکنسین در هوستون به دنبال یک coronavirus آزمون در CVS وجود دارد در ژوئن 18, امید به تایید می کنند که او تا به حال قرارداد این بیماری زمانی که او پیوست در اعتراض به کشتار جورج فلوید توسط پلیس. از آن زمان نزدیک به دو هفته برای او به نتیجه منفی پشت, او گفت:.

داروخانه های زنجیره ای به طور معمول وارد همکاری با آزمایشگاه برای پردازش نمونه های جمع آوری شده از سواب بینی.

آزمایشگاه های غول پیکر در تلاش تشخیص اوایل این هفته گفت: افزایش تقاضا برای تست به خصوص در جنوب, جنوب غربی و غرب آمریکا بود و تاخیر در زمان چرخش برای آزمایش به چهار تا شش روز. که تا از سه تا پنج روز در محدوده اعلام ژوئن 29.

سخنگوی آزمایشگاه Corp. آمریکا گفت: افزایش تقاضا و همچنین عرضه و تجهیزات محدودیت به معنای آن ممکن است چهار تا شش روز به ارائه نتایج پس از یک نمونه را برداشت. که در مقایسه با معمولی یکی – دو روز هر چند نتایج سریع تر برای بیماران در بیمارستان ها. این شرکت قادر به پردازش بیش از 130,000 آزمون در روز و برنامه ریزی را افزایش می دهد که به 150,000 این ماه او اضافه شده است.

آمریکا تلاش می کند با آزمایش محدودیت عرضه و دقت و نگرانی—در اوایل هفته از این بیماری همه گیر. در ابتدا تست محدود بود به کسانی که با علائم و خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

پس از آن دولت فدرال و دولت های ایالتی گرفته اند برخی از مراحل به منظور بهبود تست دقت و تقویت زنجیره تامین برای افزایش ظرفیت و دسترسی به تست اما اخیر موج در موارد رانده اند تا تقاضا. برخی از ایالت ها را تست در دسترس به هر کسی که می خواهد یک, حتی اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه و یا نمی دانم که آیا آنها در تماس با کسی که آلوده است.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک صدای جیر جیر در این هفته او مثبت برای Covid-19 هشت روز پس از آزمایش و اضافه کرد که سه نفر در خانه در حال حاضر این ویروس. “اگر ما تا به حال شناخته شده است هر چه زودتر ما را بلافاصله قرنطینه,” او نوشت.

تست سکسکه باعث مشکلات برای نوپای فصل لیگ بیس بال در روزهای اخیر. پس از بازیکنان گزارش به استادیوم برای آموزش ابتدا در اواخر ماه ژوئن تاخیر در لیگ Covid-19 تست رژیم ناشی از برخی از تیم ها از جمله اتباع واشنگتن و هوستون آستروس به لغو تمرینات برنامه ریزی شده.

“این روند شده است بدون برخی از مشکلات پیش بینی نشده که در حال رسیدگی با ارائه دهندگان خدمات است که ضروری است برای اجرای این پروتکل” MLB در بیانیه ای گفت. لیگ را تست برنامه در بخشی شامل حمل و نقل نمونه های جمع آوری شده از بازیکنان به یک آزمایشگاه در ایالت یوتا است.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

برخی از شیوه های پزشکی تلاش کرده اند برای دریافت کافی منابع برای انجام آزمایشات.

پزشکی خانواده و همکاران و خانواده ای کوچک-تمرین در ماموریت تگزاس گفت: LabCorp را رد کرده است درخواست خود برای coronavirus تست کیت از ماه مارس به دلیل شرکت گفته است که اولویت بزرگتر مراکز تست گفت: Kayla Tezcucano عمل دفتر مدیر. این LabCorp سخنگوی گفت که او نمی تواند تایید عمل حساب.

تمرین برای خرید خود را در سریع تست سیستم که از آن انتظار می رسند در اواخر ماه اوت. در ضمن خانم Tezcucano گفت: این عمل ارائه می دهد تست آنتی بادی است که می تواند نشان می دهد اگر یک فرد دارای عفونت فعال هستند اما به طور معمول استفاده می شود به عنوان یک شاخص از اینکه یک فرد آلوده شده با این ویروس در گذشته است. آنتی بادی حدود یک هفته به نشان می دهد تا پس از یک تست منفی را رد نمی کند coronavirus.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آنتی بادی آزمایش نباید مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص عفونت فعال به جز در شرایطی است که در آن ویروسی تست با تاخیر است.

حدود 60 نفر در روز شد در آینده برای تست آنتی بادی که این عمل شروع به ارائه آنها را چند هفته پیش. هفته گذشته این تعداد افزایش به 250 در روز است. روز دوشنبه 318 مردم در آمد برای آزمون خانم Tezcucano گفت.

“مردم می خواهند پاسخ های خود را,” او گفت:. “من احساس می کنم باید مسئولیت داشتن خون در دست من در ساخت مطمئن شوید که بیماران ما نه تنها باید خوب مراقبت بلکه نتایج دقیق و قابل اعتماد.”

نوشتن به سارا در julia davis sarah.krouse@wsj.com شارون در Terlep sharon.terlep@wsj.com و مت گراسمن در matt.grossman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو