Covid pro quo: کنگره پیش رو در مواد ضد عفونی کننده مسابقه: چه کسی می تواند کشتن تاج سریعتر ؟ 😜

چندین سمی و غیر سمی sanitisers تزریق و نوشیدنی های جمع آوری شده در جارو گنجه به بحث در مورد توسعه های اخیر. پایدار نابغه پیشنهاد کرده بود که ضد عفونی کننده می تواند “تزریق” به انسان به کشتن Covid-19 ویروس. این آشفته تعدادی از nostrums و elixirs که احساس آنها بهترین راه حل مناسب برای این کار است. “هنگامی که او تبدیل به s-s-چنین s-s-shill برای ضدعفونی?” hissed غیر مستقیم روغن مار که خود را در نظر گرفته راه حل برای تمام فصول و مورد علاقه لیز فروشندگان. “تنها در هفته گذشته او canvassing که godawful هیدروکسی کلروکین از کابینه پزشکی. چیزی که بعد از شما می دانم که او تمام خواهد شد gung-ho در مورد Gaumutra!”

“هی هی هی … ذهن شما آمریکایی!” snorted Gaumutra محصول تونیک از هند که ادعا می شود بیشتر معتبر از روغن مار. “بازگشت به خانه من حل تمام مشکلات اعم از بی اختیاری ادراری به ناتوانی جنسی. من نمی خواهم به یک, شاشیدن, مسابقه با شما اما ادرار مشکل بزرگ اگر من انجام دهد.” از شنیدن این آبجو که در نظر گرفته خود را بالا مثانه قرعه کشی گفت: او می تواند در Covid-19 بیش از حد چرا که او ابجو کم الکل تر از زندگی است. اما خواهر و برادر خود را بوربن و اسکاچ با اشاره به این که ثبات نابغه اشاره کرده بود که عموی خود ایزوپروپیل الکل نیز موثر است. بنابراین آنها تا به حال بیشتر درمانی ادعا می کنند از روغن مار یا Gaumutra. خود را پسر عموی رم به دنیا آمد و به Mo Lasses همچنین در مشت خود ادعا می کنند.

“حدس می زنم ما بهتر مو در Gau,” gurgled شیر بود که به طور مداوم به استدلال مورد بود که در پایان دریافت. شیر که در غیر این صورت سرد doodh افتاده بود از نفع به تازگی به خاطر او تحمل دیگران است. حتی چای سبز است که بسیار سبک وزن و مبتدی تر بود برای احترام به ارزش درمانی. شیر آب پز با خشم. “اگر هر کسی می تواند کشتن Covid-19 باید آن را به من” fluted نوشابه نمیآورد. کولا بود poisonously saccharine کشته و بیش از یک دوره طولانی است. او ادعا کرد که او می تواند شکست Covid با ترکیب او را به یک نوشیدنی جدید به نام تاج کولا.

این زمان Lysol, Clorox, فنیل و ضد عفونی کننده دیگر وارد شده بود جارو گنجه و آنها پیوست مار روغن و الکل در jeering و sneering در Gaumutra و شیر. “من می خواهم به مو آن moo آن” آنها شوخی. مواد شوینده, موتور, روغن, لاتکس, رنگ دافع حشرات علف های هرز قاتل و دیگران نیز در پیوست امید پایدار نابغه خواهد لابی برای آنها در آینده است. این همه در حالی که آب گرم و اصحاب او عسل و زنجبیل, بی سر و صدا به تماشای ، فقیر Covidiots گفتند پایدار نابغه و پیروان خود را; همه آنها تا به حال به انجام جرعه آنها دستهای و حفظ فاصله اجتماعی. Covid-19 ایستاده شانس.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>