COVID به معنی فرصت های جدید برای کنترل از راه دور مراقبت های پزشکی ؟

در میان این مستند تنگی جهان بیدار شدن از خواب به واقعیت های جدید هر روز. بحران ما را قادر به نگاه در همه چیز در یک چشم انداز جدید. آن منجر به realignments نوآوری و شیوه های جدید جذاب شخصی و حرفه ای. این بازتعریف چشم انداز حرفه ای, دولت و حکومت. یکی مستقیم ذینفع متعاقب آن بحران ناشی از COVID بیماری همه گیر از راه دور بهداشت و درمان خدمات و یا تله مدیسین.

Padma شری awardee و یکی از محبوب ترین چهره ها در هند TV, Dr Sanjeev Bagai صرف به طور متوسط سه ساعت هر روز صبح پرداختن به تماس از اضطراب افرادی که مایل به دنبال خود توصیه بر انواع ترس و درک علائم و همه اشاره به امکان عفونت با کورونا. “ترس باعث شده است که غیر قابل توضیح و اضطراب به عنوان یک حرفه ای پزشکی من برای اطمینان از دریافت آنها نمایش داده شد خود را خطاب. اغلب سوال ها بیشتر ناشی از درک ترس از هر گونه علائم پزشکی. اما این مهم است که به آنها پاسخ رضایت بخش به طوری که آنها باقی می ماند مناسب ذهنی” او می گوید. Bagai آیا این کار به طور منظم و مذهبی به عنوان او احساس می کند “اقامت متصل شده از طریق تلفن و سایر بصری-تکنولوژی led سیستم عامل جدید هنجار و این به ما داده است یک چارچوب جدید به کار گیرند ،

کارشناسان می گویند که حتی اگر بسیاری از ما ممکن است احساس کنید که همه گیر شده و علم و فن آوری شبیه قطب وجود دارد یک پوشش نقره ای به آن نیز می باشد. آن است که همان علم و تکنولوژی است که تضمین کرده است که جهان جان سالم به در برد ، “این مستند ممکن است در معرض ما را به یک راه کاملا جدید به دنبال در چیزهایی که شاید بیشتر سرگرم کننده و خلاق و پایدار. علم نیز ساخته شده این امکان را برای ما حفظ تداوم کار و زندگی و خدمات و روابط می گوید:” Ashima سینگ یک کارشناس ارتباطات. او به نقل از پزشکی از راه دور به عنوان مثال.

در کشوری مثل ما که دارای یک دکتر در هر 1445 مردم که در برابر چه کسی تجویز 1000 فرد هنجار این وضعیت فعلی ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل. پزشکی از راه دور می تواند به نجات بسیاری در طول این مستند و بدون زحمتی است. در واقع درک اهمیت آن وزارت بهداشت و رفاه خانواده و Niti Aayog صادر کرده است مجموعه ای از دستورالعمل ها اجازه می دهد ثبت نام پزشکان به ارائه تله مشاوره. “برای بسیاری از بیماریها که نیاز به رابط مستقیم با پزشکان این یک مزیت است. این هم خوب است برای پزشکان به عنوان آنها قادر به کمک به بیماران در زمان واقعی و در زمان بسیار موثر” می افزاید: Bagai.

بهداشت و درمان نهادهای بیش از حد در پاسخ با نشاط. “تحقق این قانع کننده نیاز ناشی از این بیماری همه گیر ما ساخته شده سریع ترتیبات برای قرار دادن یک تیم در محل در بیمارستان ما. ما اعزام بیش از 250 پزشکان در چرخش به انجام تله مشاوره به جدید و قدیمی بیماران. پس ما باید بیماران از سراسر کشور ما نیز شده است دریافت بسیاری از دنبال کردن تماس از ما پیر بیماران علاوه بر تعداد زیادی از بیماران جدید,” گفت: دکتر Pavan Gorukanti مدیر Yashoda بیمارستان حیدرآباد. در حال حاضر بیش از 300 تله مشورت انجام می شود به صورت روزانه.

پس از اکثریت آن را 350 عجیب و غریب, درمانگاه به حالت تعلیق عملیات در پی مستند هند بزرگترین مراقبت از دندان های زنجیره ای میخک دندان بیش از حد متوجه شدم که آن را نیاز به انجام کاری متفاوت برای رسیدگی به نیازهای بیماران است. آنها راه اندازی یک ابتکار تازه به نام “e-دندانپزشک توسط میخک” که در آن پزشکان از میخک دندان در دسترس بود برای رسیدگی به هر گونه سوال ارائه راهنمایی و همچنین کمک به تعیین اگر درمان فوری و یا می تواند به تعویق افتاد (با برخی از اقدامات موقت) تا بعد از مستند. و همه به صورت رایگان. “در چنین مواقعی به این بیماری همه گیر که در آن هر فرد است که نگران زندگی خود و ترس فراتر از هر گونه رفتار بهداشت دهان و دندان می کشد صندلی عقب و آسیب به دندان های غیر قابل برگشت است” گفت: Lt Gen (Retd) Dr Vimal آرورا, AVSM ارشد بالینی افسر میخک دندان نیاز برای راه اندازی این e خدمات مشاوره. در کمی بیش از یک هفته پس از آن راه اندازی شد, میخک دندان پزشکان به کار گرفته اند بیش از 550 تماس تا کنون.

در واقع منجر به عنوان مثال در ماه مارس خود وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan راه اندازی COVID-19 ملی راه دور مرکز یا CoNTeC – تسهیلات است که اجازه می دهد تا پزشکان از سراسر هند برای اتصال به مرکز در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi برای درمان COVID-19 بيمار. این مرکز اجرا می شود که 24×7 است پزشکان متخصص از بالينی مختلف دامنه. تعدادی برای آن است +91 91154 44155.

به زودی پس از Janata مقررات منع رفت و آمد و پیش بینی آینده مستند آراویند بيمارستان چشم از مادورای حال راه اندازی یک تله مشاوره گزینه با تسهیلات برای سلامت چشم-مشاوره مراقبت از طریق کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند از طریق تله کنفرانس. یکی دیگر از بیمارستان های خصوصی Meenakshi ماموریت بیمارستان و مرکز تحقیقات (MMHRC) معرفی تصویری مشاوره و خدمات مشاوره برای کمک به بیماران کمک پزشکی دریافت کنید.

این فقط نوک کوه یخ است و یک آغاز جدید برای چه باید تبدیل به یک جدید طبیعی است. “به عنوان خوش, من از دیدن این همه گیر پشت سر گذاشتن برخی از ویرانی اما بسیاری از ایده های جدید و یادگیری است. از راه دور مراقبت های پزشکی در کشوری مثل هند با میلیون ها نفر بدون داشتن دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت و امکانات است که یک عمل جدید است که ما باید مصرف شرکت شکل. من خوشحال هستم که دولت هند بود سریع برای پاسخ به این و صدور دستورالعمل در تله مشاوره” avers Dr Bagai.

درست است که تغییر ناشی از این بیماری همه گیر به این معنی بسیاری از فرصت های جدید در مراقبت های پزشکی از راه دور.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>