Covid کشته شدن Commid را بکشند چه چپ

چه commid? آن جمعی از بیماری است که در حال گسترش است در سرعت سریع تر از کشنده Covid. کسی در توییتر آن را داد این رمان با نام. یک بیماری است که مطمئنا از بین بردن هر چه به سمت چپ بشریت اگر و هنگامی که آن را زنده Covid. به عنوان هند مدتها Covid و تلاش برای ایجاد سر و یا داستان مرگبار میزبان یکی دیگر از خطرناک سر به نام commid در حال حاضر فنر. این تهوع برای دیدن میزان نفرت spewed توسط راست و بال چپ و بال و بی مخ کنار بیش از دین به خصوص در زمانی که یک بحران جدی مانند مرگ است آویزان خطرناکی در همه گردن ما. من به همان اندازه خوشحال در حماقت از مردم که می توانید چانه زدن بیش از دین به خصوص در طول یک بحران بشریت در سراسر این سیاره است. به عنوان من تا به حال توییتی روز دیگر “ویروس نمی دهد دو hoots اگر شما یک هندو یا مسلمان حداقل در شما در حال مرگ لحظه نمی تواند احمق”.

چه حس در communalising یک ویروس از همه چیز ؟ آیا سیاستمداران خارج از آن ؟ چه هار مفسران اجتماعی خارج از آن ؟ بیشتر به شما ostracise یک جامعه بیشتر به شما از دست دادن در تلاش خود را برای مهار این ویروس. این زمانی است که شما نیاز به آمده تا با هم در هماهنگی مطلق در مبارزه با یک دشمن مشترک به جای nincompoops در حال مبارزه با یکدیگر. اگر جماعت اعضای بدرفتار در بیمارستان و پس از نه قانون آنها باید مواخذه آورده و به کار با یک مشت آهنین. مهم نیست که چه دین شما است اگر شما درمان مراقبت های بهداشتی کارگران استان, شما باید به صورت عواقب ناشی از قانون است. آیا ما گفت که هر غیر عضو جماعت در این کشور همکاری زيبا با مراقبت های بهداشتی کارگران ؟ بیایید برجسته این حوادث و مجازات ستمگران به عنوان به خوبی.

انتخابی حوادث شایع در رسانه ها که مجریان باید آن را تمام وقت انجام وظیفه به پوست تمام طول روز در مورد خطرات ناشی از ‘تنها منبع ویروس است. عقل سلیم می گوید من اگر هند گسترش Covid تست به تمام محلات و روستاهای دور افتاده که در آن کارگران مهاجر باید امیدوارم بازگشت و به شما برچسب ویروس به عنوان ” چند منبع. هیچ چیز وجود دارد به نام اجتماعی فاصله در محله های فقیرنشین این یک امتیاز خوب برای کسانی که نمی مجبور به ایستادن در کنار یکدیگر برای پمپ آب در صبح و یا ایستاده با عرق مالش دیگر در مقابل شیر غرفه و جیره مغازه ها. آن را به دلیل آزمایش های گسترده ای انجام شده است در میان اولیه و ثانویه اطلاعات تماس جماعت اعضای اعداد به شما بگویم آنچه شما می خواهید به رله. ما در حال دستیابی به چیزی جز بیشتر اختلاف با این “منبع واحد’ شوی. ما هرگز قادر خواهد بود به ضرب و شتم ویروس ما فقط زمین تا ضرب و شتم هر یک از دیگر!

اجازه می دهد تا درک یک چیز هم در مورد Covid مردم می ترسند. مرده می ترسم به داوطلب و می گویند آنها نه تنها به دلیل شنیدن داستان آنها در رسانه های اجتماعی و رسانه های رسمی در مورد تبعیض نژادی در بیمارستان فقیر امکانات قرنطینه و غیره و غیره . مردم می ترسند که همسایگان خود را درمان آنها را مانند pariahs و چلپ چلوپ عکس های خود را در رسانه های اجتماعی. بیشتر یک communalises ویروس کمتر به طور داوطلبانه تحت تاثیر قرار covid بیماران خواهد شد در آینده جلو. آنها خواهد شد در خانه نشسته و ظاهر در دولو 650 و بلع Benadryl آن را تنها زمانی که از فضولات بازدید فن آنها را تلو تلو خوردن به بیمارستان. ما باید کل این کشور را به همکاری. ما نمی تواند عامل با ما کف خارج می گردند نگرش در برابر هر دو زعفران و سبز. ما به عنوان یک کشور لازم نیست به اندازه کافی تست کیت آن است که تقریبا غیر ممکن است برای تست هر فرد پس بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است به ماندن در خانه و رفتار مسئولانه است. با تحریک نفرت در هر جامعه مسئولیت می رود از پنجره به جای شما در برخورد با شرایط غیر طبیعی که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران و پلیس و غیره تبدیل به قربانیان نفرت. این افراد خط مقدم ما کارگران در معرض خطر نیست زندگی خود را حداقل برای خود اعمال حماقت است.

من خوشحالم که ما نخست وزیر بود و در نهایت توییتی بر اهمیت اخوان المسلمین در این فاجعه بار است. او در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از هیولا و ما به عنوان یک جامعه در حال انجام بهترین های ما به شما اجازه بسیاری از هیولا. هند نیز علامت توسط کشورهای حوزه خلیج فارس. اجازه دهید ما اعمال doltishness تواند دلیلی برای مردم به از دست دادن شغل خود در کشورهای خلیج فارس است. این قطعا اتفاق خواهد افتاد دیر یا زود. من هم امیدوارم که نخست وزیر حاکم در اجتماعی بسیاری از ویروس ها که فکر می کنند صحبت از طرف او و فوران نفرت از طرف او. هیچ چیز می تواند بیشتر به حقیقت بیش از این. فراموش نکنید Vasudhaiva Kutumbhakam و تلاش برای در آغوش کشورهای دیگر در سراسر اقیانوس هند و دریای عرب اجازه می دهد تا برای اولین بار در آغوش یکدیگر در داخل این کشور ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>