Covid ke side effects: Honey, I shrunk the band باخا baraat

Covid-19 تا قاطعانه منقبض بزرگ, چاق, هندی shaadi. بسیاری از زوج ها به تعویق افتاد عروسی خود را و یا محدود این رویداد به چند عزیزان. حتی رویدادهای مشهور در حال حاضر خاموش امور. ‘Bhallaladeva’ Rana Daggubati و Miheeka Bajaj به تازگی به حال یک نه ساده ‘roka’ بدون جمعیت. این طراوت را برای دیدن یک زن و شوهر تأیید و تعهد خود را به یکدیگر به سادگی. می تواند آن را در مراسم عروسی به نوعی شیرین تر و خالص تر?

عروسی ما مجتمع صنعتی رشد کرده است در دهه های اخیر. چه استفاده می شود در خانه تولید شده و تحویل به بخش های مختلف حرفه ای – دکور غذا primping تصاویر و ویدئوها. این رویداد پف کرده در تلاش خود را برای تبدیل شدن به “یک روز کامل’. شاید آن را بیشتر سرگرم کننده برای مهمانان و گران تر برای میزبان. آن را نیز به دست آورد مبهم اصیل احساس وجود دارد sangeets و lehengas پیدا کنید در جنوب هند مراسم عروسی وجود دارد دوش عروس و احزاب لیسانس. و بدون اینکه killjoy, آن را به ارزش بدونم که چقدر فوق العاده شادی این نشان می دهد دیدنی را به عروس و داماد و اینکه آیا فوران چاه نفت shaadi شد بهترین راه برای پدر و مادر خود را برای ابراز عشق.

بسیاری از کسانی که می خواستند برای اصلاح جامعه هند نیز ابراز آن را از طریق محروم کردن مراسم عروسی برش آداب و رسوم. اما در حال حاضر مینیمالیسم مجبور شده است بر زوج ها و خانواده ها در این همه گیر و مستند. چگونه shaadi پرورش می دهد پس از Covid است بیش از داشته های زیادی برای گفتن در مورد تغییرات اجتماعی و اقتصادی است که این بحران به شکل دراورده شده.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>