Covid خستگی: اطلاعات بیش از حد در مورد کوروناویروس می توانید اضافه کردن به خطرات ناشی از پاتوژن

در اواخر دهه 1970 رسانه اختراع اصطلاح “شفقت خستگی’. وجود دارد بنابراین بسیاری از خواسته های ساخته شده برای کمک های خیریه برای قربانیان در سراسر جهان از بحران ساخته دست بشر مانند جنگ و فجایع طبیعی مانند سیل و یا قحطی که مردم شروع به احساس می کنید که خستگی از همدلی: آنها فقط بسته خود را در ذهن و قلب به درد و رنج دیگران است.

چیزی مشابه اتفاق می افتد با این بیماری همه گیر کوروناویروس? تمام رسانه های جریان اصلی و اجتماعی پر از آمار و ارقام در مورد Covid-19 به تقریبا کل محرومیت از هر چیز دیگری است.

چگونه بسیاری از موارد جدیدی از این بیماری گزارش شده در 24 ساعت گذشته چگونه بسیاری از بهبود چگونه بسیاری از مرگ و چه در آخرین واکسن توسعه جبهه جدا از اغلب شستن دست یکی و با پوشیدن یک ماسک دیگر چه اقدامات ایمنی باید ما را برای محافظت از خودمان را از مرگبار پاتوژن?

صنعت تبلیغات اغلب با استفاده از اصطلاح “اطلاعات بیش از حد’. هیچ آگهی در مطبوعات و یا رسانه های دیگر است مطلوب حفظ ارزش است. مردم را به یاد داشته باشید و مربوط به این محصول که آگهی داده خاص متغیر تعدادی از مواجهه. بیش از قرار گرفتن در معرض هر محصول از طریق تبلیغات بیش از حد می تواند باعث شود مردم به ذهنی بلوک کردن پیام ها به دنبال تحویل داده می شود.

مانند شفقت و خستگی بیش از حد اطلاعات به پیروی از قانون از کاهش می گرداند. خسته از شنیدن و دیدن همان چیزی که بارها و بارها مغز ما شروع به فیلتر کردن این اقدام ارتباطی ما با آن لحن خارج از آگاهی ما است.

در حالی که روشن و در حال حاضر خطر coronavirus و تهدید آن متوجه همه ما است که تنها بیش از حد واقعی و باید تاکید کرد در همان زمان این امکان وجود دارد که بمباران توسط یک حمله رعد اسا از بایدها و نبایدها در مورد پاتوژن ما numbed حواس تبدیل به تلفات سنگین طالبان به هشدارها.

تناقض بیشتر از ما می خواست را به احتیاط در برابر coronavirus کمتر توجه بسیاری از ما خواهد پرداخت به چنین حیاتی مشاوره چه با مقید کردن بی قراری تولید شده توسط محدودیت های طولانی مستندات.

این شعار به ما کمک می کند به یاد داشته باشید نه به قطع گوشه و کنار در اقدامات احتیاطی مانند بهداشت دست و ماسک-پوشیدن ممکن است به ذهنی جایگزین Covid با Co-جلوگیری از.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im