Covid, دادگاه, خلاقیت, کشور: یک مجموعهای از مطالب گوناگون

تجانس سختی زنده می ماند و نیز فراهم می کند برخی از تمرکز افکار جریان از طریق نسبتا بیکار ذهن در طول یک بیماری همه گیر. آن را نیز ممکن است برخی از commonsensical بینش مشترک مردمی آسیب دیده و یا بی پیرایه.

پس از جان سالم به تقریبا چهار ماه از مستند من تست Covid مثبت در 22 ژوئن سال 2020 است. تب حدود 100° و کمرشکن درد در 22 شب مرا به فوری آزمایش در روز بعد و یک نتیجه مثبت با 23 شب است.

اولین چیزی که من آموخته است که تناقض است تنها ثبات از این غیر مستقیم بیماری است. پس از روز 1 تا روز 13 وقتی من نوشتن این, من شده اند کاملا غیر علامتی هر چند مثبت است. بدون کمر درد متوسط و نه حتی عبور از 98 درجه و بدون اکسیژن اشباع موضوع فشار خون موضوع بدون از دست دادن حس یا بوی, et al. ضعف است که به طور طبیعی وجود دارد اما در غیر این صورت اگر 22 ژوئن پاک است آن را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. امیدوارم این خواهد ماند که راه.

اما در مرحله دوم Covid را غیر قابل پیش بینی است که به همان اندازه قابل پیش بینی. ممکن است عقب یک سر زشت در روز 13 یا 14 سرپیچی عقل متعارف برای زنده نگه داشتن فراتر از 15 روز به 20 روز در حفظ و نشان دادن هیچ نشانه و هنوز مثبت باقی می ماند! در همان خانه آن ممکن است سه نفر از اعضای خانواده در اتاق های مختلف متفاوت در مسیر شدت و مدت علائم. بهتر است به احترام Covid هوش و نه توهین به آن است. برای مثال همسر من همچنان به نمایشگاه روشن علائم پسر من به یک درجه کمتر و من و نوه من نه در همه!

ثالثا پس از خانواده ما ممکن است واجد شرایط به عنوان یکی از Covid اول خانواده های بسیاری از این تجربی است. جدا از من, سکس من با پسر جوان و نوه من نیز آن را کردم! شکر خدا فقط من 86 ساله مادر و دختر در قانون معاف هستند. حتی مادر من منحصر به فرد, خدمتکار, قرارداد آن (با وجود 100% اتاق جداگانه جداسازی برای 4 ماه) اما هیچ بنده های داخلی و یا راننده از آنها وجود دارد یک دانه هفت در چند طبقه خانههای ییلاقی آلوده شد. در میان خانه متصل کارکنان دفتر سه تن از چهار آزمایش مثبت اما بسیار متفاوت علائم. اصلی من کارمند است تب و درد و علائم واضح دیگر آزمایش “نامشخص” (غالب مثبت دیگر صفت مشخص نیست اما به عنوان تقریبا مثبت) با صفر علائم و سوم تاریخ و فروشنده به طور کامل مثبت اما 100% طبیعی و بدون هر گونه علائم! هر چند همه تعمیم ذاتا نادرست به من اجازه شکستن خود من قانون گفت: “هرگز سعی تعمیم در مورد Covid!”

چهارم ex post facto سرزنش ها و 20×20 ادراک عقل است که راه زندگی و قابل فهم است. هر کس می شود یک کارشناس اینترنت و “من به شما گفته تا” جادوگر در برابر چنین است. اما اگر منطق و دلیل به تنهایی مورد بررسی قرار گیرد و در حقیقت می شود گفت: ما احتمالا کمتر احتمال دارد به طوری شدیدا مبتلا. برای 120 مستمر روز من و همسرم سفر کرده اند نه تنها یک خانه دیگر از خود من کاهش یافته است دریافت togethers حتی سه زوج تا به حال هیچ مهمان خانه (به جز یکی از دوستان مدرسه سه بار کافی دورى و او بی پیرایه باقی می ماند). همه موارد دادگاه شد استدلال عملا و در تمام کنفرانس های مطبوعاتی concalls تعاملات و غیره بودند مجازی. تنها استثنا بودند اولاحضور یکی از خود من در خانه قانونی juniors در هر صورت من استدلال تقریبا در شش فوت فاصله را با تمام تدابیر برای کمک به و دیگر هیچ مدافع و یا مشتری مجاز به اتاق من در همه. من فوری کارکنان را تداخل می کنند اما گاهی اوقات در فاصله. این دومین استثنا می تواند باعث آن قانون احتمالات باید اریب تا در برابر ما است. در حدود 10% موارد یک جلسه اضافی مدافع جدا از اتاق junior اجازه داده شد به اتاق من در فاصله مناسب. سخت مجموعه مقالات و برخی از سخت افزار به کار گرفته شد هر چند پس از پاشش. تنها یک اتاق junior علاوه بر این آزمایش مثبت پس از من است اما او نیز تا حد زیادی بدون علامت. این خارج از مسیر است و همه من می توانم فکر می کنم از طریق عفونت نفوذ. من همیشه احترام عجیب و غریب قوانین احتمال زمانی که من دیدن جهانی و یا هندی, تصاویر از سواحل شلوغ در حال رشد بازار و جمعیت و حتی ایستاده فضا برای Lutyens باند در خان بازار در مقایسه با من در انزوای کامل.

Fifthly هیچ کس نمی داند قطعی چرا اما Covid مهربان است در کودکان و نوجوانان. اخیر جامع لانست مطالعه از بیش از 20 کشور پس از ایجاد بر اساس جامع سن پروفایل بیماری هر چند از آن است که اساسا یک مدل ریاضی. ارزش من نوه اثبات مثبت بدون علائم! هر چند من خود گفت بار ویروسی می تواند به اندازه کافی برای آلوده کردن دیگران به لطف خدا او درد و دردسر است.

Sixthly ضروری است تا همگام با یکی خوب خدمات پزشکی در اوایل. آیا تاخیر یا آزمایش یا درمان توسط دو دلی. در واقع در اوایل شروع درمان است که یک مزیت بزرگ. بهترین من پیدا کرده اند این است که حداکثر خانه های هوشمند شده است. بستری است که کاملا غیر ضروری و حداکثر تیم به رهبری کارآمد و مهربان Dr Budhiraja و خود را قادر و شاد همکاران (از جمله دکتر آرون Yadav و همیشه در دسترس Dr Dhananjaya) نشانی از یک کار بزرگ از خانه قرنطینه درمان است. حداقل یکی به طور منظم روزانه جمعی تماس تصویری در هر بیمار با تیم پزشکی دیگر خواستار تقاضا و تکرار تست در خانه (حتی X-Ray دستگاه به طور منظم ارسال می شود به محل اقامت من هر چند من اصرار داشت بعد از آن در رفتن به بیمارستان از آنجایی که من به راحتی قادر به و حتی تغییر وجود دارد برای چند روز برای بهتر تست و کاهش بار از خانه های متعدد بیماران همراه با پشتیبانی کامل برای دارو و نظارت بسیار اطمینان بخش و تولید خود را undefinable احساس امنیت و ایمنی است. حداکثر این تیم را به طور جداگانه برای هر یک از ما مبتلا اعضای خانواده.

Seventhly, Covid است یک بیماری خود محدود مگر اینکه یکی بد شانس ناگهانی یا شدید co-morbidities اما نیاز به یک مقدار زیادی از نظم و انضباط آگاهی و عملکرد جامع پادمان تا کنون که بدون اجازه پایین گارد خود را حتی برای یک دقیقه آسان تر از انجام گفت به عنوان ملالت و “کسب و کار به طور معمول” در مجموعه با گذشت زمان است. اجتماعی فاصله و ماسک و شستن مکرر داده می شود. خوب سطح اسپری مفید است. دستکش ها از حاشیه و یا هیچ استفاده کنید. در حالی که در قرنطینه حتی پس از تست منفی نگه داشتن بنده (جدید یا موجود) در hazmat کت و شلوار برای همه ورود و یا کمک های مربوط به نزدیکی. ایجاد یک اتاق خود را کنترل اتاق و اقامت در داخل. بسته های متعدد کاغذ/کارد و چنگال یکبار مصرف در آن اتاق را ترک کردن در درب خود و کارکنان خود را به انجام یکی را پر از مواد غذایی نگهداری خارج دوباره برای شما بازیابی کند. چند helpings افزایش تعامل قابل اجتناب هستند و یا باید انجام شود توسط دفع زودتر انژکتور و کانکشنها و تکرار این روند de novo. قرار دادن همه یکبار مصرف و زباله ها را در یک سبد تزیین شده با ورق پلی در شب مخلوط با پراکسید ترک برای شب قرار داده و از صبح روز بعد برای حذف عادی زباله.

Eighthly من یک پزشک (هر چند مدرک دکترا بودند در طول تاریخ قبل جایزه تسمیه Dr از درجه!) اما من در اوایل شروع به اصطلاح “Fabiflu” مفید و موثر است. ثابت تکراری نظارت بر استاندارد پنج پارامترهای پنج بار در روز و حفظ روشنی نمودار حیاتی است. Remdesivir است که ظاهرا کار متوسط به موارد جدی. آیا Covid رنجور گروه خونی A+ و سپس B + و سپس AB+ و سپس O+ در نزولی درجه از شدت جعلی است نه علمی تاسیس شده و باید با شک و تردید. یک دیدگاه بهتر است که در حالی که غرغره و بخار هر دو خوب هستند قبل از مثبت تست بخار ممکن است ضد تولیدی پست تست مثبت در هراس است که چنین استنشاق بیشتر گسترش ذرات عمیق تر در داخل ریه ها. به وضوح پلاسما درمانی جدید در مکه را نشان داده است و نتایج قابل توجه اگر شروع به موقع. این یک راز است که دهلی وزیر بهداشت ممکن است مدیون زندگی خود را به استفاده از سریع پلاسما درمانی در حداکثر. من متعهد من پلاسما هفته پیش و خوشحال هستم که بهتر نهادی دستورالعمل برای اطمینان از استفاده گسترده آن در حال حاضر اجرا شده توسط هر دو مرکزی و دولت دهلی نو.

Ninthly همیشه باقی می ماند آگاه باشید که هر آنچه که ما در حال بحث در اینجا این است که بر اساس توانمندی, توانایی, ظرفیت و معنی حیاتی کلمات در دسترس نیست به 90% جمعیت هند. هرگز فراموش نکنید که برای قطعات یدکی یک فکر برای ما پرتکاپو توده trudging از مهاجران مراکز بهداشتی و درمانی اولیه در کنترل از راه دور پایگاه روستایی که در آن همه این نسبتا نخبگان شهری, مشاوره عاج towerish. بدیهی است که این مقاله محدود است به مظنونین به علاوه (مردم مثل ما). اما این هیچ دلیلی برای چشم پوشی از هند بسیاری از “Indias در یک” سندرم در هر بخش. همیشه توسعه نگرش قدردانی در چنین زمان سختی با یادآوری خودتان چگونه خوش شانس شما هستند. که درس محصور در ثابت ضجه و زاری از یک مرد فقیر شکایت از کفش مناسب و معقول تا او در سراسر یک فرد بدون پا! ضجه و زاری متوقف و نگرش قدردانی در زمان بیش از.

Tenthly, Covid به ما می آموزد بسیاری از فضائل. آگاهی از برخی از اولین گام برای جذب کردن چند. من متوجه شدم که من به راحتی گذشت 120 روز از مستند در سختی 5 یا 10 مجموعه از لباس! من سرشار کابینت هوشمند طراح لباس شد زشت و ناپسند یادآور بیهوده دیوانه, ناامن, مسابقه موش و حرص و الهام گرفته از عطش. در واقع اگر شما تخفیف برای این واقعیت است که یکی می توانید تقریبا تمام فعالیت های مجازی صرفا در کوتاه (!) با مناسب و معقول پیراهن (از جمله لباس رسمي بر اساس دادگاه لباس) تعداد کسانی که لباس نصف! یک اتاق با متصل حمام است همه شما نیاز به راحت ارتباط کامل و استراحت و دوباره جوان معنی داری. عالی وای فای چند کتاب های مورد علاقه, موسیقی و سرگرمی, حداقل دو قابل استفاده در سیستم عامل (یک کامپیوتر و یک آی پد) به صورت همزمان ارتباط در حالی که خواندن اسناد کارد و چنگال یکبار مصرف, اساسی, لباس و برخی دیگر از خصلت های شخصی هستند باید مینیمالیستی لیست تقریبا انجام به ظاهر دست نیافتنی آرمان مینیمالیسم پرفروش “قدرت 30”. من البته آگاه از طبیعت انسان و بسیاری از آن حماقت و حقانیت به طوری که تکرار جرم سال به ما بد راه maximalism و بی مصرف است که به احتمال زیاد دوباره حکومت غوغا به عنوان Covid dims به recesses از جمعی ما consciousnesses.

Eleventhly این امر می تواند احمقانه به اجازه می دهد تنها فیزیکی جلسات دادگاه به عنوان خواهان در برخی از محله های. مجازی جلسات باید به طور دائم در سیستم های جاسازی شده از بالاترین مدنی قاضی یا بازپرس جنایی به دیوان عالی کشور قاضی. این بود که طبیعی است و باید همچنان برای همه زمان ها است. باید آن را به طور قابل توجهی افزایش در ظرفیت و بهره وری. با وجود این سراسیمگی از فعالیت, گزارش و وبینار فرهنگ زمین واقعیت به خصوص در زیر بالا دادگاه در حال تغییر در یک غم انگیز سرعت آهسته.

مجازی جلسات در دسترس هستند در دسترس و امکان پذیر برای بزرگ بخش حقوقی ما برادران. ناراحتی های انسداد و هزینه ها بیشتر از نه التماس کرد به اشک تمساح از منافع. بله وجود دارد یک بخش کوچک است که واقعا معلول. کامل شناخت از محدودیت های خود را باید در نظر گرفته شود. هر یک از دادگاه های پیچیده باید بلافاصله ایجاد کمکی راهرو برای افرادی که می خواهید برای آمدن به دادگاه و استدلال از یک اتاق که در آن آنها متصل از طریق دادگاه زیرساخت به دادگاه عملا با فاصله و پادمان در چنین راهرو. آن را افسانه ای و غیر منطقی به فرض یک دکمه سحر و جادو تاریخ زمانی که Covid به پایان خواهد رسید و یا حتی تمام اشکال مستند به پایان خواهد رسید و حداقل در آینده قابل پیش بینی. برای مثال این امر مضحک به دنبال کامل و تنها فیزیکی جلسات, ارسال دادگاه, زنگ تفریح در ماه جولای. دعوت به 2000 جماعت از وکلا و کارکنان و مقامات در هر روز به اوج دادگاه دوکه در دادگاه عالی دهلی نو شد, و خیلی بیشتر در چندین منطقه دادگاه در NCT, یک دستور غذا برای فاجعه است. آن را با صدای بلند و با ناله و شکایت کردن در عرض چند هفته به ویژه به دلیل ابتدایی عقل سلیم به ما می گوید که زیگ زاگ Covid قله ها و فرورفتگی ها را با ما به ماندن در کمتر از چند ماه بیشتر اگر نه دیگر.

Twelfthly کسانی که اصرار فیزیکی جلسات باید جایگزین شود اما جلسات مجازی نیز باید طبیعی جدید بدون شک همراه با فیزیکی هستند. نه باید به حذف و یا جایگزینی دیگر. ادامه داشت با به اندازه کافی بلند را انقلابی در سیستم ما. در حال حاضر استدلال منظم تر کمتر interruptive بیشتر اشاره کرد و briefer. بی orality ما فرهنگ حقوقی که 70 سال شده اند قادر به کاهش و یا نظم و انضباط است که مجموعه ای مناسب توسط Covid. ما باید مصمم و ما باید برای باقی بماند. گاندی به ما آموخت “که هر جنبش اصلاحات باید از طریق پنج مرحله است: بی تفاوتی تمسخر سوء استفاده سرکوب و احترام” است. سرسختی به تنهایی می تواند شما را به پنجم. علاوه بر این هیچ تناقض ذاتی در داشتن مجازی و واقعی و قانونی سیستم عامل همزیستی دائم و در واقع اجازه می دهد احزاب مختلف در همان علت برای انتخاب هر یک از حالت. تاکتیک های به تاخیر موارد توسط هر یک حزب خواهد شد البته باید سرمازده در جوانه.

Thirteenthly فندک طرف Covid مجازی lawyering باید تولید خود را است. یک اخلاق خوب سه قاضی نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra تایید من ویژوال مقدماتی اعتراض علیه خود که آن را به نظر می رسد که سه قضات نشسته بودند بیش از حد نزدیک و بلافاصله اقدام به جسمی فاصله در همان اتاق با حرکت صندلی! من قدردانی E کمیته سر عدالت Dhananjaya Chandrachud برای appositely شروع تمرین از قضات نشسته و نه از نظر فیزیکی با هم در تمام و با استفاده از iPads ها ، همکار ارشد مشاوره, دیدن ازدواج من ظاهر در دستکش مراجعه به آن به عنوان یک “pugilistic موضع” که من تایید شده گفت: گاهی اوقات که آنچه در دادگاه هستند! اتاق انتظار پچ پچ جعبه بسیاری از نمونه های دیگر. فن آوری پیشنهادات یافت شد مفید توسط من در مجازی اتاق انتظار, به عنوان مثال, مادون قرمز دستگاه برای نمایش فایل های کلاه و غیره.

Fourteenthly یک کلمه در مورد بیش از حد از یک چیز خوب در مورد بوروکراسی بیش از حد. هر چند با بهترین نیات من پنج یکسان تماس هر روز به مدت 11 روز از متفرقه ادارات دولتی با یکسان نمایش داده شد و هر کدام انکار دیگران ” وجود و داشتن هویت اعم از DM بخش وزارت بهداشت هماهنگی ادارات و چندین شبیه متنوع fora. بدون انگشت می داند در مورد دیگر وجود در همان دست است. اجباری قرمز Covid مثبت توجه باید قرار داده در درب خانه. آن است که آزادانه ضمیمه شده. Miscreants یا بازیگوش محلی فساد mongers آن پاره کردن عکس آن و gleefully ارسال آن را در همه و متفرقه واتساپ گروه. بعد, تمام دولتی خواستار راه اندازی مجدد برخی ادعا خرابکاری عمدی اجباری دولت متوجه بیماران خود را! همه در همه, ترین های بی فایده و بیهوده هزینه زمان توسط مخرب و منفی عناصر.

Fiftheenthly من پیدا کردم دست خوش پیشامد میشه با جزر و مد بسیار آرامش بخش است. از آنجایی که من تا حد زیادی دردسر جدا از برخی ضعف من بود قادر به لذت بردن از مورد علاقه من ژانر اکشن پلیسی. رضایت تان شدیدا از سه مقاله در طول حتی من تاج مثبت دوره به غیر از چند آنهایی که قبلا و آموزشی در طول مستند به عنوان یک کل ثابت شخصا بسیار رضایت بخش است. اما من هرگز مجبور هر چیزی در خودم. من سعی کردم هرگز به ایجاد هر داخلی یا خارجی الزامی است. یک مشاوره حقوقی در یک کنفرانس مطبوعاتی فوق العاده دقیق روزنامه خواندن برخی ولگرد فصل و کتاب خواندن حفظ پزشکی نمودار و به موقع مصرف دارو همه چپ من در واقع کاملا در زمان کوتاه و نه با زمان اضافی می باشد. با شروع مجازی کوتاه تمرینات تنفسی یوگا, من می خواهم بگویم من Covid مثبت زمان هرگز آویزان در دست من است و به جای آن همیشه بسته بندی شده اما در عنوان خود به خودی و آسان راه را به عنوان ممکن است. من همیشه می خواهم به فکر می کنم از جان اف کندی پروفایل در شجاعت او نوشته که گذاشته تا تخت روی تخت بیمارستان پس از وحشتناک پشت حادثه. از آن انجام شد که بسیار جسور و متهور ساختن خود را به از دست دادن قلب, هر چند آن شد پرفروش جهانی به عنوان یک نمونه از شجاعت در میان شخصی فیزیکی و سختی. همیشه وجود دارد برخی از سود از دست دادن مقدار زیادی از برکت و رحمت در لباس مبدل همیشه معقول نقره در پوشش.

Sixteenthly آن را دشوار است به منظور برآورد که آیا هند پیدا کرده است خود را در تعادل با Covid. با شروع اولیه مستند من فکر می کنم نیست. چنین روابط ایجاد ثبات تنها در طول hurly burly از اوج و نشیب و شاید ما آمده است در هر نقطه در نزدیکی آن است. وجود ترس و بیم و هراس از ناشناخته ها و خونتان منحنی نشان می دهد که بدترین هنوز به آمده است. مستند است که مفهومی یک فرم از فرار نه کامل رو تنظیم و از آن جالب خواهد بود به یاد داشته باشید چقدر است که ما به عنوان انسان و به عنوان یک ملت است. اعصاب تعادل روانی صلح و ثبات در نظر گرفتن هر روز در یک زمان مهار flamboyance نگه داشتن مشخصات پایین بودن ترسو و unadventurous اتصال خانواده ارائه سنگ مانند پشتیبانی و امنیت به آنها و مینیمالیسم, برخی از نشانه های که ما از طریق این عصر جدید در یک عصر. در هر کدام راه زندگی هرگز همان خواهد شد دوباره. شاید آن را نمی باید اگر ما درس یاد بگیرند خوب است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>