Covid تئوری های توطئه و مغالطه است که بیشتر مردم کشته

من خودم را در پارک Regent صبح امروز در اجتناب ناپذیر ماموریت. همانطور که من راه می رفت و پشت به ماشین من تعداد بیشماری از دوندگان خار گذشته فرآیند له له زدن و تنفس بیش از همه به من. من به برخی از راحتی از ماسک من پوشیده بود. لندن را به وضوح تصمیم گرفت که همه گیر شده است. هیچ یک ناظر به هر شکل اجتماعی فاصله و یا پوشیدن حفاظت از صورت است. بیشتر در صحرا به عنوان درجه حرارت افزایش یافت, دهها هزار نفر شده اند با تجمع در سواحل و حضور غیر قانونی raves در سراسر انگلستان است.

در حال حاضر آن را تا به هر فرد به تصمیم می گیرید چه بهترین برای خود اما هیچ کس حق تحمیل اعتقادات خود به دیگران. من فضای امن به عنوان تعریف شده توسط کنونی مستند قوانین است حداقل دور از 1 متر است. من انتظار دارم دیگران به احترام آن فضا است. اما روشن است که وجود دارد کسانی که در جامعه ما که بیش از خوشحال به سازش خوب بودن دیگران برای راحتی خود را.

به عنوان مستند به تدریج برطرف در انگلستان من شنیدن چند سوال در رشد فرکانس. اولا اگر کرونا “به آنفلوانزای معمولی” بود مستند با تمام حاصل اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی یک واکنش افراطی? یا کل همه گیر دولتی مهندسی نیرنگ?

برای شروع Covid-19 است و نه فقط مانند آنفلوانزای معمولی. این یک hyper-عفونی کشنده اختلال تنفسی (که می تواند غیر قابل جبرانی آسیب ارگان ها در سراسر بدن). در ذهن من آن را بیشتر شبیه به یک برنامه ذات الریه که هیچ واکسن و یا درمان. یک دکتر و دوستان من است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر به من می گوید آنفولانزا (و یا آنفلوانزا) دارای نرخ مرگ و میر 0.1 درصد نسبت به Covid-19 که خیلی بالاتر مرگ و مير از 1-2 ٪ (و حتی بالاتر در بیش از 80s و/ یا کسانی که با دیگر بیماری های زمینه ای که در آن خطر مرگ حداقل 10 برابر بیشتر). این ترجمه به افزایش نرخ تلفات ما در انگلستان دیده می شود.

بازگشت در ماه فوریه رئیس جمهور تهمت و برچسب کرونا, شیوع یک “جعل”. از آن پس خود ملت است تا اندکی بالاترین تعداد Covid مرگ و میر در جهان است. با وجود تمام است که تصویب شده است وجود دارد یک بخش از جامعه که معتقد است همه گیر ترس از آن و مستند ساخته شد به دستکاری جمعیت به صورت گسترده تر به دلایل سیاسی و به نفع کسب و کار. بنابراین افرادی که در پشت این توطئه جهانی? امریکا و چین و روسیه ؟ Spectre? خود را چه هستند نامردان نیت?

البته مادر همه توطئه است که ما شروع به این ویروس خود را به متحد کردن جهان علیه چین برنده تجارت جنگ و شکست “Commies”. آن را می تواند توضیح دهد که چرا انگلستان و ایالات متحده آمریکا را بسیار کمی برای آماده شدن برای شروع این بیماری است. سمت تلنگر نظریه این است که چینی ها به راه انداخته ویروس برای بی ثبات کردن بقیه جهان امکان استفاده از حاصل دررفتگی و برنده شدن در این جنگ تجاری خود را. اگر هر کدام از این شرایط درست نبود, این امر می تواند یکی از بزرگترین اعمال خود آسیب در تاریخ است.

اتحاد مستند استفاده شده است توسط جمهوری خواهان بیشتر به شکل جمعیت آمریکا و تحکیم آن خود را محافظه کار رای بانک ؟ شما نمی باید به یک فالگیر به پیش بینی است که فشارهای اقتصادی از مستند قرار بود به زمین سنگین در پایین درآمد گروه عمدتا اسپانیایی و جوامع است. در عین حال دولت به نظر می رسید به کار بسیار کمی برای کاهش سختی می دوزند. آن را در زمان یک زانو بر روی یک مرد سیاه و سفید را گردن تصادفا از یک افسر پلیس شناخته شده به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی (طرح غلیظ) به نکته این وضعیت بیش از لبه. ما در دفاع از صنعت تا به حال خوب fillip بیش از حد به عنوان فروش به نیروهای پلیس در حال افزایش در میان تمام ناآرامی. هر کس برنده است – هر کس که “مسائل” است.

بعلاوه آیا جناح راست لابی تحقق اوایل که این ویروس را خاص نگه دارید در سیاه و آسیایی, جوامع, فشار برای تصویب یک گله ایمنی استراتژی ؟ اگر چنین است آنها باید خوشحال شده است برای دیدن بسیاری از مردم سیاه و سفید و “بیدار” لیبرال تجمع در خیابان های اطراف امیدوارم آلوده کردن هر یک از دیگر.

در ضمن در blighty این بیماری همه گیر است و به راحتی کشیده شده همه چشم ها به دور از, حرکت آهسته, تصادف ماشین که Brexit مذاکرات است. بوریس جانسون “consigliere” دومینیک Cummings, بنا به گزارش اذعان کرد که دولت بریتانیا مورد علاقه گله ایمنی رویکرد به منظور دیدن پشت این ویروس به سرعت. آنها با هدف گرفتن اقتصاد انگلیس دوباره در حالی که اتحادیه اروپا هنوز از وضعیتی وخیم از تاج و فشار آنها را به صورت مطلوب معامله است. اما همانطور که در حال حاضر انگلستان است که بیش از احتمال زیاد به سقوط خارج از اتحادیه اروپا بدون هر گونه معامله در همه. یک شوک اقتصادی که تنها به تشدید تخریب سمت چپ توسط تاج. آنها نیاز به چیزی سرزنش می کنند. بنابراین در اکثر منحرف راه آن را در این دولت علاقه ای به نگه داشتن این ویروس در اطراف برای مدتی طولانی تر است.

در متعاقب آن غوغا دولت نیز موفق به تصویب یک لایحه به شدت آرامش محدودیت های انبوه نظارت است. اگر این قوانین اضطراری دائمی جای آن را تضعیف قابل توجهی از ما آزادی های مدنی.

آن چیزهای فانتزی و من باید بدانید که به عنوان کسی که مناسب است به چند پرواز از فانتزی خود من (به عنوان مثال چه بسا که Ghislaine ماکسول خوار مقتدر و حافظ از بسیاری از اسرار جلب تقلا تند و زننده از کرونا در بازداشت؟). شکی نیست که دولت ها گرفته اند استفاده از تاج هرج و مرج اما این احتمال وجود دارد که هماهنگ جهانی (و یا حتی منطقه ای) توطئه است مزخرف است. این امر به معنای تبانی از کشورها در سراسر جهان در هزینه های خود را به فرد اقتصاد. علاوه بر این, آن را به یک عظیم الجثه مقدار پیش بینی و مدل سازی برای اجرای چنین طرح. ما در حال صحبت کردن در مورد تهمت و جانسون. منظورم اینه واقعا ؟

انگلستان بارها و رستوران ها باز هستند امروز بسیار به همه glee حتی به عنوان کل انگلستان مرگ و میر نزدیک به 60,000 علامت و لستر قرار داده شده است پشت روی زمین افتاده. در سراسر تالاب های ما ثبت شده 50,000 موارد جدید در یک روز. حتی تهمت است که در حال حاضر شعار ماسک. در واقع او فکر می کند که او به نظر می رسد مانند “رنجر تنها” در هنگام پوشیدن یک. Ahem آقای رئیس جمهور شما به معنای پوشش دهان خود را نه چشم خود را!

انداختن گارد ما در این برهه حساس افزایش احتمال دوم سنبله در عفونت ها و تاریخ به ما می گوید که بار دوم از دور می تواند به طور قابل توجهی کشنده تر است. آیا شما بر این باورند که Covid ایجاد شده در یک آزمایشگاه اسپرد را از طریق شبکه 5G بوده یا بخشی از یک طرح شیطانی برای ناراحت فعلی جغرافیای سیاسی وضعیت موجود بیش از نیم میلیون مرگ و میر در سراسر جهان ثابت کنیم که قطعا جعل است. همه ما می دانیم که در مورد این بیماری کشنده است و در واقع آنچه که ما نمی دانیم و با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی واقعا چنین بپرسم ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>