Covid و در حال حاضر Amphan: Bengal نهفته است را ویران کرد و به شدت نیاز به یاری

کلکته: مصیبت آغاز شده و در ساعت 12: 30 ب. ظ روز چهارشنبه هنگامی که دو نفر از دوستان هر دو بخشی از مدیریت ارشد در کلکته تامین برق شرکت به نام من می گویند “اگر شما یک مخزن آب در تراس خود را مطمئن شوید که شما کراوات آن را با طناب و پر کردن آن با آب است.” داشتن ردیابی طوفان Amphan به روز رسانی برای سه روز گذشته هشدار را نه به عنوان یک شگفتی آمده. باد تا 2.30 بعد از ظهر زمانی که ما شروع به شنیدن صدای خش خش صدا. یک جانور بود در پرسه زدن و صدا بالا رفت و به طور پیوسته. درب و پنجره آغاز شده creaking قفل را عجیب و غریب برای تلفن های موبایل. شما تا به حال ترسناک احساس است که پانل پنجره می آمد و باد خواهد آمد و شما.

اگر این بود که در کلکته در قوی pucca خانه خرابی در شمال و جنوب 24 Parganas و مدینیپور فراتر از درک است. میلیون ها ارائه شده است بی خانمان ها با خانه ها را سقف دمیده, دور, گياهان غوطه ور در زیر کمر بالا, آب و معیشت ربوده دور. مناسب بام ساختمان مدرسه بودند برخورد اطراف مانند پرتابه و برق قطب در سراسر کشور با داشتن درخت ریشه کن شده توسط طوفان خشم بودند اقدام به سرعت قطع است.

در حالی که Covid-19 آلوده 1,20,000 نفر در هند در 3 ماه که 45 درصد در حال حاضر بهبود Amphan در 3 ساعت نابود چند میلیون معیشت و بی خانمان به عنوان بسیاری از خانواده ها. با Covid شما باید هر دلیلی برای باور شما می توانید خودتان را با مناسب رفتاری بهداشت اجتماعی فاصله و تشخیص زود هنگام. در برابر Amphan ما همه اردک نشسته در انتظار pounced بر و عذاب. در برابر Covid ما در بيمارستان و Icu در برابر Amphan بخش مراقبت های ويژه خود ایستاده بود نابود شده است.

و در حال حاضر در پست Amphan زمینه دولت به نبرد Covid به عنوان به خوبی. من فکر نمی کنم تا به حال بوده است هر چیزی مرگبارتر در زندگی ما است. بنگال شاهد بی سابقه تخلیه 5 لاخ مردم برای Amphan. جایی که آنها را قرار داده است ؟ اجتماعی بود فاصله حتی از راه دور امکان پذیر است ؟ آیا کسی حتی فکر می کنم از آن را هنگامی که وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ گزینه است ؟

وزیر Mamata بانرجی خلاصه همه چیز در نشست خبری در 11pm روز چهارشنبه هنگامی که او گفت: او از دیدن اطراف او نابودی و بدبختی است. ما حتی قادر به ارزیابی مقیاس تخریب نشده است ؟ نه به طور کامل. با جاده ها مسدود و دور باد هزاران نفر از روستاها هنوز هم فراتر از دسترس پرسنل امداد و نجات و مسئولان است. همه ما می دانیم این است که میلیون ها نفر و هزاران نفر خود را از دست داده basics – roti, kapda و makaan.

دوره بین 7 و 8 بعد از ظهر بود و بدترین. ما تا به حال تحمل تروما برای بیش از چهار ساعت و صبر بود شروع به اجرا. امیدوارم که بود جای خود را به ترس و یک حس عمیق از ناتوانی بود آوردن هر یک در خانه. در نهایت حدود ساعت 10.15 باد شروع به فروکش. طوفان گذشته بود ما در کلکته اما دولت هنوز از خطر است.

چه Amphan در معرض دوباره ما ناتوانی در برابر طبیعت خشم. اما اکنون وقت آن است که برای بازسازی شدهاست. فراموش کردن تمام ملی و دولتی تفاوت ما نیاز به همکاری و هماهنگی به طور جدی صرفه جویی در زندگی و معیشت. مگر اینکه اتفاق می افتد که مرگ و میر به زودی می تواند در صدها یا هزاران نفر با مردم به معنای واقعی کلمه با هیچ چیز باقی مانده به عنوان یک نتیجه از Amphan.

اولین درس برای همه ما است Amphan بود بنگال یا Odisha بدبختی. آن است که هند بدبختی و ما نیاز به درمان آن را به عنوان چنین است. نمی تواند آن را از چپ به دولت و یا به NDRF. ما نیاز به هماهنگی ملی و مردم مشارکت در هر سطح شروع به احیای.

هفته آینده بسیار مهم در بازیابی. در حالی که مبارزه با Covid و اجرای مستند و اجتماعی فاصله ما نیاز به مقابله با عوارض بعد از Amphan. آن را تست کنید حل و فصل از بهترین رهبران سیاسی و نیز جامعه مدنی. هیچ تلفن همراه اتصالات بدون نوشیدن آب, همه با هم, نمی, چیزهایی که ما در برخورد با هر روز. اصول اولیه نیاز به بازسازی برای اولین بار و به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در حالی که خاطرات رها نمی کند و ما چگونه زخم همه ما بستگی به اقدام صورت گرفته در چند روز آینده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>