Covid-19 مزایای زیست محیطی تبخیر به عنوان جهان بازگشایی

مستندات در سراسر جهان از جمله یکی در شهر نیویورک کمک به کاهش جهانی انتشار کربن.

عکس: جهاد Nga برای وال استریت ژورنال

آب و هوا و دانشمندان همه گیر ساخته شده است که یک چیز واضح تر: مشکل کاهش انتشار کربن.

انتشار غرق زمانی که کارخانه ها تعطیل شدند, هواپیماها پایه و اتومبیل های پارک شده به عنوان افراد در خانه مانده به سرعت گسترش coronavirus اما آنها در حال حاضر بازگشت سریع به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است.

زمانی که دو سوم از جمعیت جهان را تحت مستند در اوایل ماه آوریل انتشار کربن پایین 17 درصد در مقایسه با میانگین روزانه تولید گازهای گلخانه ای در سال گذشته با توجه به مطالعه توسط یک گروه از دانشمندان آب و هوا منتشر شده در مجله طبیعت تغییر آب و هوا. ژوئن 11, کاهش 5 درصد است.

“ما در حال گرفتن به این طریق متوقف کردن همه فعالیت های نه تغییرات ساختاری تا زمانی که مردم به بازگشت به کار وجود دارد بدون هیچ دلیل انتشار این نمی خواهد به تیراندازی به بالا,” گفت: Corinne لو Quéré استاد از تغییر آب و هوا علم و سیاست در انگلستان دانشگاه شرق آنجلیا که چراغ مطالعه. برای یک تاثیر ماندگار دولت نیاز به تشویق کم تولید گازهای گلخانه ای فن آوری های مانند وسایل نقلیه الکتریکی او اضافه شده است.

گرم کردن

درجه حرارت جهانی در حال انتظار می رود مگر اینکه کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش می یابد.

CO₂ تولید گازهای گلخانه ای و بینی متوسط را افزایش می دهد تحت سناریوهای مختلف

هیچ به سیاست های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای

4.1 – 4.8°C

افزایش دما.

150 Gigatonnes از CO₂

100

زمان

سیاست

2.8 – 3.2°C

50

متعهد

کاهش

2.8°C

تاریخی

0

پاریس

توافق

2.0°C

-25

1990

2010

2030

2050

2070

2090

هیچ به سیاست های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای

4.1 – 4.8°C

افزایش دما.

150 Gigatonnes از CO₂

100

زمان

سیاست

2.8 – 3.2°C

50

متعهد

کاهش

2.8°C

تاریخی

0

پاریس

توافق

2.0°C

-25

1990

2010

2030

2050

2070

2090

هیچ به سیاست های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای

4.1 – 4.8°C

افزایش دما.

150 Gigatonnes CO2

100

زمان

سیاست

2.8 – 3.2°C

50

متعهد

کاهش

2.8°C

تاریخی

0

پاریس

توافق

2.0°C

-25

1990

2010

2030

2050

2070

2090

هیچ به سیاست های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای

4.1 – 4.8°C

افزایش دما.

150 Gigatonnes از CO2

100

زمان

سیاست

2.8 – 3.2°C

50

متعهد

کاهش

2.8°C

تاریخی

0

پاریس

توافق

2.0°C

-25

’10

’50

’90

1990

2030

2070

منبع: آب و هوا اکشن Tracker
ساویر کلیک کنید/وال استریت ژورنال

دولت باید تلاش بیشتری به کاهش تولید گازهای گلخانه ای پس از سال 2015 در پاریس آب و هوا بر اساس آنها توافق کردند که به حد متوسط جهانی را افزایش می دهد به کمتر از 2 درجه سانتیگراد با جاه طلبی به درپوش آنها را در 1.5 درجه است. پس از انتشار گازهای گلخانه ای را افزایش خود ادامه داد و ایالات متحده گفته است که با خروج از معامله.

تولید گازهای گلخانه ای به طور معمول نظارت ماهانه و سالانه بر اساس اما دانشمندان می گویند این بیماری همه گیر شتاب و تلاش برای حرکت به سوی یک سیستم گزارش روزانه. برای انجام این کار, آنها در حال بهره برداری پروکسی اطلاعات مانند اندازه گیری ترافیک روزانه از طریق درخواست برای مسیرهای رانندگی در Apple Inc.’s برنامه نقشه و TomTom NV, آمار و با استفاده از داده های منتقل شده توسط متر هوشمند برای سنجش مسکونی تقاضای برق.

از آرشیو

داده های ماهواره ای از ناسا نشان می دهد کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا بیش از چین پس از بخش های بزرگی از این کشور تعطیل شد, به دلیل coronavirus. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه برخی از تحلیلگران در حال پیگیری کیفیت هوا برای اندازه گیری تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر (در اصل منتشر شده در 11 مارس سال 2020).

دانشمندان می خواستم برای اندازه گیری تاثیر مستندات داشتن در انتشار جهانی و چه مدت آن را به بازگشت به قبل از مستند سطوح.

“این ویروس را اساسا تغییر چرخه کربن و علم آن را در حال حاضر که ما در حال تمرکز بر زمان واقعی کربن تولید گازهای گلخانه ای گفت:” راب جکسون, صندلی جهانی کربن پروژه که تولید سالانه اطلاعات با تمرکز بر تولید گازهای گلخانه ای از سوخت های فسیلی و استفاده از زمین.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم جهان آموخته است در مورد کربن تولید گازهای گلخانه ای در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

“ما زده شد چگونه آمادگی ما را در زمان واقعی تخمین می زند” آقای جکسون گفت. “آنچه ما نیست به عنوان خلاق در مورد با استفاده از [نماینده] منابع اطلاعات مانند تلفن همراه داده است.”

دانشمندان می گویند که استفاده بیشتر از آن داده ها—در حالی که نه به عنوان دقیق که بیشتر منابع مستقیم—اجازه داده است آنها را به پیگیری سرعت سقوط در تولید گازهای گلخانه ای و پس از آن دوباره بجای اول برگشتن.

“من فکر می کنم که مفید و جدی برای تحقق این چالش گفت: Sverre Alvik مدیر برنامه برای انتقال انرژی در نروژ بر اساس مشاوره شرکت DNV GL.

سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست می گوید جهانی تولید گازهای گلخانه ای نیاز به سقوط به 7.6 درصد در سال تا سال 2030 به پیگیری برای دیدار با پاریس اهداف است.

مرتبط

  • دولت چشم سبز بهبود اقتصادی. برخی از صنایع قانع نشده. (7 جولای)
  • چگونه جنبش زیست محیطی طرح به اهرم بیماری همه گیر کوروناویروس (6 آوریل)
  • Coronavirus مستندات روشن شدن هوا اما سبز اثر می تواند زودگذر (5 آوریل)

جهان مجموعه ای است به تجاوز است که هدف این سال با آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کربن تولید گازهای گلخانه ای به سقوط 8% به 30.6 gigatons—پایین ترین سطح در یک دهه. اما بسیاری از دانشمندان انتظار سقوط به کوتاه مدت داده شده است ناشی از یک بحران بهداشتی به جای برنامه ریزی شده تغییر دائمی به گازهای ساطع فعالیت است.

برای مثال تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت 1 ٪ در سال 2009 رکود اقتصادی اما بازگشت 6% در سال بعد با توجه به IEA اطلاعات به عنوان دولت پمپ تریلیون دلار به اقتصاد خود را به رشد تحریک می کند.

در این سال دولت باید متعهد $12 تریلیون دلار به reinvigorating اقتصاد با حدود 5 درصد اختصاص داده شده برای آب و هوا پسند طرح با توجه به گزارش های ed schultz در ماه ژوئن.

دانشمندان می گویند تازه کشف شده خود را توانایی به سرعت در حال ارزیابی تغییرات به تولید گازهای گلخانه ای می تواند مفید باشد برای آینده سیاست.

بسیاری از افت های اخیر در تولید گازهای گلخانه ای آمد از سطح حمل و نقل که در آن فعالیت کاهش یافت 50 ٪ و صنعت که در آن کاهش یافته است 35 درصد با توجه به این گزارش که توسط دانشمندان آب و هوا. حمل و نقل هوایی شاهد بزرگترین کاهش در فعالیت در 75%, اما آن را تنها به تولید 2.8% جهانی تولید گازهای گلخانه ای. معمولا بزرگترین کمک کننده به کربن تولید گازهای گلخانه ای که تولید صنعتی در 44 درصد و به دنبال آن تولید برق در 22 درصد و جاده و حمل و نقل ریلی در 21٪.

“این نشان می دهد تعداد کمی از بخش هایی که بیشتر الاستیک به این معنا که آنها به سرعت می توان به هدفمند مانند حمل و نقل گفت:” ریچارد آلن استاد علم اقلیم شناسی در دانشگاه خواندن.

دانشمندان همچنین می گویند رفتاری شیفت در طول همه گیر نشان داده است که دولت ها و شرکت ها و افراد می توانند به سرعت تغییرات است که محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای و های اخیر شتاب می تواند مورد استفاده قرار گیرد را در مورد ماندگاری و کاهش.

اما میزان که مردم از خانه کار می کنند بیشتر کاهش مسافرت های بین المللی و انتخاب کردن به راه رفتن و یا چرخه پس از همه گیر و تاثیر این اقدامات در تولید گازهای گلخانه ای—نیست و در عین حال روشن است. جهش در تولید گازهای گلخانه ای نشان می دهد که آن را ممکن است محدود دانشمندان می گویند.

نیز وجود دارد مقاومت مواجه از برخی از کسب و کار است که نمی خواهید به تغییر رفتار خود را گفت: آنها نیاز به تمرکز بر شغل و احیای فعالیت به جای آب و هوا هدف.

“ما می بینیم که این نیروها در هر دو جهت به همان اندازه قوی و ما نمی بینیم و در عین حال که این را تسریع و انرژی انتقال” DNV آقای Alvik گفت.

نوشتن به سارا مك فارلين در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im