Covid-19:اجازه دهید ما برنده با کمپین اجبار و مراقبت

Janata حکومت نظامی به عنوان پیشنهاد شده توسط نخست وزیر شده است یک موفقیت کامل reconfirming خود را دست نخورده درخواست تجدید نظر جمعی و تقریبا جهانی مقبولیت در سراسر کشور است. همبستگی مردم و مشارکت فعال به عنوان دیده می شود فقط به نظر می رسد فوق العاده و نشان می دهد پر جنب و جوش جامعه مشتاق برای پاسخ هر زمان که زمان می آید. اپوزیسیون اصلی – کنگره – یافت شده است بی تفاوت و بی دردسر چه رسد به اینکه به حمایت از این حرکت, برای جای challengeable کار برای کشور ،

اما Janata حکومت نظامی است دیده می شود از لحاظ موفقیت در هر se و سیاست بخشی از این می تواند و باید صبر کنید و نگه داشته کنار گذاشته است. حکومت نظامی باقی می ماند یک حرکت نمادین و نخست وزیر خود را در مجموعه ای از توییت شده است اصرار بر نقطه از این که فقط یک آغاز پایدار و مبارزه و طول دوره هنوز هم باقی مانده تا حد زیادی ناشناخته است. مردم باید درک جدیت که در آن در یک نقطه – خدای ناکرده – حتی توانا دولت ممکن است نگاه درمانده است. مردم هنوز هم تا حد زیادی بازی گاه به گاه است که ممکن است علت اصلی نگرانی است. به طوری که در پنج حکومت نظامی در روز هنگامی که ما تا به حال به کف زدن و حلقه در قدرشناسی مردم آمد در جاده ها در گروه کف زدن و آواز خواندن و رقص در مکان های. این حتی باعث پونا دولت به گیره مقررات منع رفت و آمد از نه شب از روز شنبه تا پنج در صبح روز دوشنبه. اگر در همه ما در حال پیوستن به سخت اجتماعی فاصله هیچ دولت و یا زیرساخت های بهداشت و درمان فقط قادر به نجات ما از این فاجعه است.

ما در حال حاضر در یک مقطع زمانی که در آن اعداد در حال حاضر آغاز شده موجی هندسی و این همه پتانسیل از ویران کردن در کل جامعه است. با توجه به تراکم و تعداد دیده می شود با متوسط زیرساخت های بهداشت و درمان در سراسر کشور ما این وضعیت ممکن است فقط به نوبه خود می تواند قابل کنترل. علاوه بر این بسیاری از کشورهای بسیار رقت بار موقعیت مراقبت های بهداشتی که در آن آنها حتی نمی باید به تعداد کافی از تخت به تهیه کردن به تعداد سقوط طعمه به بحث از دیگر امکانات مراقبت های پزشکی مورد نیاز است. ما ممکن است در یک موقعیت از بازسازی و ایجاد زیرساخت های اضافی یک شبه به خصوص با توجه به وضعیت که در آن کل جهان در حال مبارزه با همان مشکل – که می تواند مراقبت از آنها موقعیت. ما در کف این دولت تا زمانی که این شماره ها قابل کنترل است. و اگر تعداد خواهد متقابل مادون محدودیت ما ترتیبات ممکن است فرو ریختن و همه به نظر می رسد درمانده است. نخست وزیر و لایه ای از امکانات آیا این را می دانند و بنابراین کاملا بی در مردم درک سودمند اجتماعی فاصله. اما پس از آن حتی کسانی که مهم هستند و قرار است به مجموعه نمونه هایی گرفتار شده اند خود دیده شدن گاه به گاه. حتی اگر ویروس بود تحمیل مردم ما رهبران ما نیست خودداری از جشن استقبال Scindia یا تقسیم مخالفان و یا داشتن تولد باش با آلوده ستاره به عنوان جشن مهمان و یا حتی حضور محترم’ble رئیس جمهور صبحانه! ما می تواند خیلی ساده و یا نادان و یا ترسو?

نخست وزیر لغو هولی باش. بسیاری از هم انتقاد و حتی تمسخر اما آیا این تاثیر و این گروه را باید در ذهن خود نخست وزیر تصمیم حتی اگر آنها در جشن این جشنواره در گروه – طعم و شدت باقی مانده تا حدودی نازک و کم نور.

همه ما واقعا نمی هر گونه جایگزین دیگر از تمرین های بسیار سخت اجتماعی فاصله و این امر به تبلیغ و حتی اجرا اگر نیاز بود. ما باید به تغییر راه ما زندگی می کنند برای مدت زمان طولانی برای آمدن هر چه زودتر ما را در درک این واقعیت بهتر خواهد بود. این است که برای ایجاد وحشت اما به اتخاذ یک محتاط رویکرد و راه را به سوی زندگی ما است.

این بار از بحران بی سابقه و جامعه مورد نیاز است ساخته شود به درک اضطرار و ضرورت از خلاص شدن از شر و یا مبارزه با آن است. رهبران به خصوص قانون گذاران را به شرکت فعال در مبارزات انتخاباتی به مردم را آگاه و با درک وخامت اوضاع. این واقعیت خواهد دوباره باقی می ماند که تنها نارندرا مودی دارای کالیبر و ظرفیت ارائه شود دوباره. او را به دوباره دوباره در مقابل منجر به تنظیم نمونه برای او تنها اورا به انجام این کار. نارندرا مودی باید علنی آمد لغو همه اش درگیری های مربوط به تجمعات به دنبال مشاوره از وزرای ارشد و دیگر وزیران به دنبال دارد. او همچنین باید وضعیت خود را در سازمان بنادر و دریانوردی و دبیرخانه مرکزی به نازک اندازه درخواست مردم برای آمدن به دفاتر برای شغل خود را انجام می شود. او باید شخصا این اطلاعیه قبل از مردم خود مردم است. این امر قطعا تاثیر مورد نظر. بزرگ روابط عمومی ورزش نیز باید در همه انواع رسانه ها از جمله رسانه های اجتماعی. این باید مانند انتخابات توسط تمام نمایندگان مجلس در برابر این ویروس کشنده. تمام احزاب سیاسی و اجتماعی و حتی مذهبی سازمان ها به کارتون برای این منظور است.

قفل فراز اعلام شده توسط دولت را از آن خود اثر است. اما همانطور که تأکید کرده است که قفل فراز و اجتماعی فاصله باید همراه با حفظ مظنون در انزوا و تاثیر در درمان است. وجود دارد به مجازی ترکیب عملیات برای پیدا کردن, تشخیص, تست, تشخیص و درمان بدون استثنا. حتی برخی از بالا دست ممکن است مورد نیاز برای اطمینان از تمام این و آن نیز نباید دیده می شود که مایل است.

مردم از ترس انزوا و جداسازی واقعا ترسناک است. مردم تمایل به فرار و اجتناب از این و خیلی موارد وجود دارد از آزمون پرش و فرار از بیمارستان ها و جداسازی مراکز. ما شاید نیاز به روانپزشکان بیش از حد برای مقابله با این پس این یک جنبه روانشناختی درمان است. انزوا و در خود یک مجازات و فرد در انفرادی ممکن است دچار برخی مشکلات دیگر بیش از حد. روانشناسان و جامعه شناسان ممکن است کمک بزرگی و آنها ممکن است طناب در انزوا به مراکز با تعامل و مراقبت از مردم نگه داشته شود وجود دارد. برای آنها ممکن است مخفیانه مردم را به انزوا و به تنهایی و توسعه ظرفیت خود را به تنهایی آنها را قادر به درو مزایای تنهایی به فرمت مغز خود را و reenergize روح خود را.

در کنار ایالات متحده باید با تدوین برنامه ای برای مراقبت از نیازهای اقتصادی را نابسامان بخش ارائه آنها را وسیله ای برای حفظ خود حداقل امرار معاش نیاز دارد. ما باید به خانه نقطه ای که این فاز در حال رفتن به آخرین برای برخی از زمان – حداقل چند ماه – تا ما را به یک فاصله از ویروس نمی تواند به عقب سفر. تا آن زمان دولت برای فراموش کردن رشد اقتصادی و تمرکز بر روی آن مردم زنده ماندن است.

بحران و مدیریت بحران است, ظریف وظیفه و یک بار در خانه مان ما باید برای قرار دادن در کل ما تمرکز بر به حداقل رساندن آسیب ها و افزایش توانایی ما برای حفظ و زنده ماندن. ما را به این در و با نیروی کامل در دستور آمریکایی به عنوان برنده جایزه رمان نویس قرار داده و آن را ‘شما باید برای پرش به فاجعه با هر دو پا. ما باید این قابلیت را در بحران و بیرون آمدن پیروز ممکن است با برخی از زخم در اینجا وجود دارد. اجازه دهید ما منتظر مرگ و میر به افزایش ساخت ما را فلج و درمانده است. هنر مدیریت بحران پیش بینی قابلیت برای جلوگیری از بد از بدتر. اجازه دهید ما در ادامه با همه نقاط قوت ما مبادا ما از دست دادن زمان برای انجام این کار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>