Covid-19: زمان به منظور افزایش سرمایه اجتماعی از طریق رعایت داوطلبانه

علاوه بر شیطانی bioweapon پتانسیل ووهان ویروس مملو از نیمه داستانی روایت دیگر متصل مسائل نیز برجسته شده است. جامع ملی, قدرت, گرد سخت قدرت شامل قدرت نظامی و اقتصادی اهرم; همراه با قدرت نرم در حال حاضر شامل مهم و تعیین کننده — مولد جمعیت. انسان سالم در پشت دستگاه یک بار دیگر می شود کلید راننده, بهره برداری از فن آوری های مانند تشخیص صورت, AI و میلی لیتر. بدون محدودیت در جنگ bioweapon تحویل از طریق عوامل بیماری زا و حتی انسان مبتلا هستند همه خطرناک امکانات باعث کاهش تکنیک ها و فن آوری. از این رو ایجاد توازن استراتژیک گفت و گو اجتناب ناپذیر است.

سالمندان دام که از طریق مرگ و میر بالا در ایتالیا نمی تواند فقط آرزو دور است. بهره وری انسان ممکن است تبدیل به یک پارامتر مهم برای تولید ناخالص داخلی. ممکن است زمان برای خوب بودن شاخص یک نوع از بوتانی شادی شاخص. تلاش برای پین کردن مقصر واقعی برای رها شوم ویروس بعید است که به کشف حقیقت واقعی. چینی ها در overdrive به بازنویسی همه گیر تاریخ طرح ریزی خود را به عنوان مدل نقش در حالی که غاصب همه گیر هژمونی به عنوان یک شبکه ارائه دهنده خدمات امداد. استارک حقیقت است: “چین به دروغ و جهان درگذشت”.

در نتیجه تلاش برای افزایش قدرت نرم تصویر از چین گرفته شده غیر قابل استرداد و شتم. جدا از تولید زنجیر سرکوب مشکوک چینی مشترک تحقیقات پیشرفته تکنولوژی حفاظت و تقاضا برای شفافیت هستند به احتمال زیاد روند. انتقاد از بی مسئولیتی در پنهان کردن اطلاعات را برانگیخته مطالبات خسارت و حتی جنگ-جرم محاکمه شد. در حالی که این بعید است که به عملکرد سود سهام و در عین حال بی مسئولیتی در دولت و صنعت هر دو در یازدهم را کدورت و obduracy از رئیس جمهور تهمت بوریس جانسون و عدم اعتماد به نفس رو برجسته شده است.

جهان در حال تبدیل از ‘hugoplacy’ — تماس و تقریبی — به هنجار اجتماعی فاصله و ‘namaste’. تعاملی مبادلات ممکن است تبدیل به کنترل از راه دور و در درجه اول بر روی سیستم عامل های دیجیتال. دیجیتال زیرساخت های Aadhaar و در خط پرداخت فعال کردن پاسخ و بیشتر نیاز به گسترش. ممکن است عاقلانه به تغییر از شاهین Baghs و Jantar Mantars به اعتراضات آنلاین, الکترونیکی, برگه های رای و تصویری تظاهرات. Covid-19 انداخته همزمان همه گیر اقتصادی با صندوق بین المللی پول اعلام کرد رکود است. در نتیجه سونامی از بودجه کاهش خواهد مانع دفاع تجدد. خط پایین خواهد بود تخصیص پوش نوسازی دقیق prioritisation, مقاوم سازی و بداهه (jugaad).

دولت نیاز به زمان برای اعمال زمان مستند. آن کشیده شده ستایش از سازمان بهداشت جهانی است. هند برخوردار ذاتی استفاده از ‘پیرو سود یعنی یادگیری از epicentres هوبئی و ایتالیا. در حقیقت آن شده اند که بهتر است اگر ‘care4u’ بوده و اعمال قبل از بازگشت از انبوهی از مبتلا کشورها که به معنای واقعی کلمه از بین رفته بدون هر گونه واقعی غربالگری. ما ممکن است مجبور به پرداخت جریمه شدید برای توانیر هجوم حواس او را پرت مانند رفت و آمد مکرر سیاست’, Rajya سبها انتخابات سنتی درمان و خیالی ‘بومی گله’ ایمنی. قدر بلندی بحران به درستی تأکید نخست وزیر در موقع تلویزیونی آدرس. ما نیاز به اصلاح و سفارشی استراتژی ما برای حفظ و گسترش منحنی مسطح محدود کردن جامعه گسترش یافته و به طور همزمان ramping تا قابلیت های. آنها محزون می خوانی ناکافی به ویژه برای جداسازی و مراقبتهای امکانات مانند هواکش و خطر حفاظت تجهیزات برای medicos. در مقیاس بزرگ در حال فرار از مهاجر کار جمعیت تاسف است و قابل اجتناب. امیدوارم در خانه را که درس اقتصاد شهری باید بیشتر ملاحظه به کار جمعیت. امنیت اجتماعی شبکه ارتباطی به موقع و اجتناب کوته نظری کلیدی مورد نیاز است.

بزرگترین نگرانی این است که تمایل به اخراج آن را به عنوان “black swan’ رویداد و برگرداندن به ‘همه خوب است” سندرم. تاریخ ما نشان می دهد در غیر این صورت اخیر بلایای طبیعی شامل Odisha cyclone (1991) گجرات زلزله (2001) سونامی (2004), Uttarakhand سیل (2013) و کرالا سیل (2018). چهار شدید ترین حوادث رخ داده در دو دهه گذشته و تعادل شش بیش از 370 سال است. واقعیت تلخ این است: فجایع رخ می دهد اغلب با شدت بیشتری catalysed by انسان بی احتیاطی. بهداشت و درمان اضطراری مانند طاعون در سورات (1994) و کرالا Nipah شیوع ویروس (2018) در مقایسه با رنگ پریده به گسترش جهانی و ناتوان کننده شخصیت از زمان همه گیر. این seminal درس شده است کمبود در آماده سازی الحسین پاسخ به شکر خدا و متعادل کننده شده توسط به یاد ماندنی انعطاف پذیری است.

این است که در واقع اطمینان بخش است که نیروهای مسلح نگه داشته اند خود را امن در حال پخش ستارگان نقش تحت عملیات Namaste در هوا تخلیه و quarantining. ارتش در حال نهایی ذخیره دارای قابلیت های قابل توجهی از نظر آموزش حرفه ای پزشکی, بهداشت و درمان, امکانات, توسعه لجستیک با ذاتی افزایش ظرفیت اما آن را تنها باید به عنوان آخرین چاره است. زمانی که فشار به عمل امیدوارم ارتش را زندگی می کنند تا تصویر خود را از قادر بودن به ظاهر غیر ممکن است چالش.

بحران کنونی اعلام کرده تحت فاجعه عمل 2005 و آن را به منظور ارزیابی و بررسی پاسخ مکانیسم. فاجعه ملی مدیریت سازمان تشکیل شده و تحت عمل کوچک از هشت به پنج عضو است. آن شده است یک غم مناجات پر نشده جای خالی در ترکیب با گم معاون تنزیل رتبه از وضعیت اخیر و با عجله انتصاب سه عضو پس از بحران شکسته بود. بالفعل کنترل شده است غصب شده توسط عضو, منشی, typifying اداری تمایل. به جز چند متحده مانند Odisha کرالا, Uttarakhand و بیهار دیگران حتی نمی باید به درستی تشکیل دولت و مدیریت بحران سازمان وجود کمیسیون بسیار است. دفاع مدنی مانند سازمان ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه باقی می ماند به شدت underutilised.

دم قطعه: در سطح جهان بحران پاسخ اندازه گیری شده از نظر انعطاف پذیری بیان از طریق رهبری قوی و کارآمد کاهش سازه با عملکرد interdependencies اما بالاتر از همه کل جامعه رویکرد است. وقت آن است که به افزایش سرمایه اجتماعی از طریق رعایت داوطلبانه و قدردانی به تاج رزمندگان. یک فرصت برای ما برای ظهور به عنوان ‘vishwa تجارت در حالی که جهان ساعت با انتظارات و امید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de