همیشه از جاذبه تهدید coronavirus خطور کرد از جامعه بین المللی آن را تبدیل به کاملا روشن است که این روال را انتخاب کنید. آن است که جنگ علیه بشریت در مقیاس بی سابقه ای توسط نامرئی دشمن که می داند هیچ عقیده و هیچ مرزهای. جای تعجب نیست که در پی آن, آن را به ارمغان می آورد عمیق و ناشناخته چالش های ملی leaderships در سراسر جهان صرف نظر از ایدئولوژی خود و یا اشکال از حکومت.

با یک تهدید مانند این و با هیچ گذشته مدل به تقلید شاید نزدیک ترین درس است که leaderships می توانید در قرعه کشی از جنگ است که فرا گرفته نقاط جهان در قرن گذشته است. از این رو جای تعجب نیست که در آدرس به ملت در بحران نخست وزیر با اشاره به دو جنگ جهانی یادآوری چگونگی تاثیر آنها محدود بود و تنها به برخی از کشورها در نتیجه هشدار مردم ما از گرانش و چالش های پیش رو. او در راه خود با احتیاط به ما گفتن که تلاش و فداکاری که ملت باید از پیش آماده شده را برای رویارویی با این چالش خواهد شد به مراتب بزرگتر از آن است که در مواجهه با آن دسته از کشورهای متخاصم و آماده می شود.

آن به عنوان جای شگفتی نیست که بسیاری از مفسران ما این تشبیه به یک جنگ به رهبری تماس یکی حتی تشریح آن الهام بخش شعارهای لا وینستون چرچیل’. این نکته نیز شایان یادآوری چرچیل الهام بخش سخنرانی در طول نبرد بریتانیا با اشاره به RAF خدمه که در آن او معروف گفت: “هرگز در زمینه انسان در تضاد بود خیلی بدهکار توسط بسیاری به چند تا’.

امروز ملی leaderships در سراسر جهان هستند ‘چند’ که در رهبری مقابل این جنگ جهانی به عنوان آن است که خود رهبری و هوشمندی است که تعیین خواهد کرد که نتیجه این نبرد برای بشریت زنده ماندن است. و مبارزه خود را ژنرال نمایندگان منتخب از دموکراسی ما حق را به سطح ریشه چمن. و “ما مردم” است سربازان.

این ژنرال از دموکراسی ما باید هدایت شود دو اصل از جنگ تمرین نظامی ژنرال در طول قرن ها. پیشرو از جلو و با مثال. اسکندر شناخته شده بود منجر به از جبهه به عنوان او خوردند و نوشیدند با نیروهای خود و خورشید تزو هنر جنگ به ما می گوید که به ‘درمان مردان خود را به عنوان شما می توانید مورد علاقه خود را پسران و آنها را دنبال خواهد کرد شما را به عمیق ترین دره.’

این درس که ما نماینده leaderships باید تقلید و انجام این کار در حال حاضر. متاسفانه تا کنون یکی می بیند کمی درک این میان نمایندگان ما قضاوت شکسته سیاست بیهوده مجادله در رسانه های الکترونیکی و عدم حضور نمایندگان منتخب خود را در میان مردم است.

این جنگ تنها می تواند به دست آورد اگر ما کل سیاست غرفه ایران در این ساعت از نیاز و آگهی های نبرد را از جلو و از میان مردم — و نه از راه دور تلویزیون استودیو. آن را تنها می توان با رهبران سیاسی و نمایندگان منتخب متحد به عنوان یکی تحت رهبری دولت و دامن زدن به گذشته هملت از خود حوزه به میان خود مردم است. زمان است که از ذات است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im