Covid-19 آزمون به کار می آیند اما تدارکات پیچیده

فورد یکی از چندین خودرو سازان است که پیوسته با مراکز درمانی جهت ارائه تست برای علامتی کارگران است.

عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

Covid-19 تست رژیم گرفتن نگه دارید و در شرکت های بزرگ به عنوان آنها سعی کنید به عقب بر گردیم به کسب و کار و جلوگیری از شیوع بیماری در کار است.

کارکنان در اسمیتفیلد Foods, Inc., Ford Motor Co. و UnitedHealth Group , Inc. شروع گزارش به چادر و درمانگاه و یا گرفتن کیت در این پست برای coronavirus تست. آزمون همراه با اجباری ماسک صورت و اجتماعی-فاصله شیوه در این کار در نظر گرفته شده برای محافظت از کارکنان و مدیران با ارائه زمان واقعی حس virus حضور در صفوف خود را.

در عین حال طولانی منتظر نتایج—تا 72 ساعت—و نامشخص جدول زمانی برای زمانی که سریع نتیجه آزمایش را به اکثر محل های کار به این معنی است که شرکت های درک سلامت کارگران باقی مانده ناقص در بهترین حالت حتی با هزینه تست.

کارفرمایان در حال گیج کننده بیش از آنها به آزمون و چگونه اغلب به خصوص با توجه به این که آزمون به طور معمول هزینه 100 دلار یا بیشتر در هر. شرکت ها باید تست به اندازه کافی برای گرفتن مشکلات اولیه اما نه طوری که خیلی از تدارکات سنگین تر بودن از مزایای گفت: راج Behal مدیر ارشد کیفیت افسر در اولیه-مراقبت های زنجیره ای یک پزشکی که شمارش Google Inc. در میان آن prepandemic مشتریان. او توصیه می کند مشتریان به در نظر گرفتن اندازه یک کارگر جمعیت و این که آیا کارگران باید در نزدیکی دیگران در کار است.

Smithfield غذاهای ارائه شده است رایگان coronavirus آزمون برای همه کارگران آن در ادامه به صورت داوطلبانه است.

عکس: فرانسیس GARDLER/آسوشیتد پرس

کسب و کار است که می ماند باز در طول همه گیر عمدتا متمرکز آزمایش بر روی بیمار کارگران و سایت های با شیوع است. در حال حاضر بیشتر شرکت های طرح به طور منظم آزمون بدون علامت کارگران شرکت مشاوران پزشکی می گویند.

گوشت پردازنده Smithfield مواد غذایی ارائه می دهد رایگان coronavirus آزمون برای همه کارگران آن در ادامه به صورت داوطلبانه و به شدت آنها را تشویق می کند به استفاده از تست سخنگوی گفت:—تلاش برای گرفتن و به سرعت منزوی آلوده پرسنل. Smithfield به حال نزدیک به گیاهان در چندین ایالت در ماه گذشته پس از شیوع بیماری در میان کارگران است.

تست است تنها یک قسمت از نگه داشتن یک محیط کار ایمن و گفت: Daniel کاستیلو افسر ارشد پزشکی در ماتریس پزشکی شبکه تلفن همراه مراقبت های بهداشتی شرکت انجام تست های علامت دار و بدون علامت کارگران در Tyson Foods , Inc. تایسون انجام تست توده در گیاهان مختلف و در برخی موارد بیش از نیمی از کسانی که تست مثبت بود و هیچ نشانه ای ندارند.

“آن را در مورد کاهش خطر. آن را تا به توان با تجهیزات حفاظت فردی فاصله و تغییرات رفتاری” دکتر کاستیلو گفت.

کارفرمایان محدود در آنچه که آنها می توانند سوال در مورد سلامت کارگران و یا زندگی در شرایط, هر چند بیشتر در حال استفاده از برنامه ها و نظرسنجی ها برای پیگیری علائم—معرفی یک روی حیله و تزویر رقص بین حریم خصوصی و ایمنی محل کار.

Charlottesville, Va.-بر اساس ببر سوخت Co. آغاز خواهد شد درخواست کارکنان برای پاسخ به سوالات سلامت از طریق یک برنامه از مراقبت های بهداشتی شرکت فناوری Rimidi Inc.

“این دقیقا در مقابل آموزش های حرفه ای همه ما تا به حال” به احترام کارمند حریم خصوصی گفت: Ryan Whitlock ببر سوخت انسانی-مدیر منابع افزود که سوالات بهداشت یک بار تلقی بیش از حد سرزده در حال حاضر لازم است برای ایمنی محل کار.

UnitedHealth و Microsoft Corp. به طور مشترک توسعه یک برنامه که چک کارگر علائم و متهور به گزارش به کار می کنند. این برنامه که مایکروسافت گفته است قصد دارد به استقرار آن در ایالات متحده نیروی کار, آهنگ, افراد, بهداشت و سفارشات تست اگر موجه باشد.

UnitedHealth است که به اجرا در نرم افزار با برخی از کارکنان آن است که در حال حاضر پستی در خانه کیت های آزمایش برای آن پرستاران به عنوان آنها رزومه ساخت خانه تماس به طوری که آنها می توانند آزمون اگر برنامه نشان می دهد که انجام این کار.

حرکت به سمت تست span صنایع. Walmart , Inc. مدیر اجرایی داگ McMillon گفت: خرده فروش است که به دنبال آزمایش برای کارکنان آن از جمله آزمون است که تشخیص اینکه آیا یک فرد شده است در معرض ویروس.

فورد یکی از چندین خودرو سازان است که پیوسته با مراکز درمانی جهت ارائه تست برای علامتی کارگران است.

مقامات بهداشت گفت: “سریع و گسترده و به طور گسترده ای در دسترس و به موقع آزمایش ضروری است” برای بازگشایی این کشور و ایالات متحده خواهد بود قادر به انجام حداقل 40 تا 50 میلیون آزمون در ماه سپتامبر است. عکس: برنده McNamee/استخر

Verizon Communications , Inc. را بازگشایی ادارات در ماه جولای بدون آزمون با استناد به حریم خصوصی و تست دقت و نگرانی است. کارمندانی که مایل به بازگشت کامل خواهد شد علامت چک و با آن موافقم جدید پيشگيري از پروتکل های; محل کار ظرفیت محدود خواهد شد به 25 درصد.

“تست اجباری برای آمدن به محل کار مملو از کل مجموعه ای دیگر از چالش ها گفت:” کریستی Pambianchi ورایزون رئیس HR, و اضافه کرد که این شرکت در ادامه به بررسی آن پروتکل ها و محاسن تست.

بسیاری از شرکت ها می گویند که ایده آل خواهد بود سریع نتیجه آزمایش است که می تواند به کارکنان همه روشن قبل از ورود به کار هر روز. تشخیصی-شرکت های تست Abbott Laboratories و Cepheid هر دو دارای ماشین آلات است که می تواند در ارائه نتایج آزمون در 45 دقیقه یا کمتر اما آنها در درجه اول فروش این دستگاه به سیستم مراقبت های بهداشتی.

بن Hindson مؤسسین 10x ژنتیک در نزدیکی یک چادر در شرکت آنجلس, کالیفرنیا دفاتر که در آن کارکنان گزارش به صورت داوطلبانه coronavirus تست.

عکس: 10x ژنومیک

کسب و کار و ورزش لیگ های تماس این شرکت ها در مورد دسترسی به سیستم های خود را هر چند سازمان غذا و دارو دستور مدیران تست در آوریل تماس به اولویت بندی مراقبت های بهداشتی سازمان یک فرد در تماس گفت. پس از مراقبت های بهداشتی این سازمان خواست شرکت به تمرکز بر روی مواد غذایی-کارگران صنعت.

رگولاتور به تازگی به تصویب متفاوت سریع تست تشخیصی است که تشخیص قطعات از پروتئینهای ویروس—که بازده نتایج در 15 دقیقه. ساز آزمون Quidel Corp. در حال حاضر شنیده می شود از استودیوهای هالیوود, یک طرفدار لیگ کشتی و دیگر کسب و کار علاقه مند در استفاده از آزمون ارشد اجرایی داگلاس برایانت گفت.

زندگی-علوم و تکنولوژی شرکت 10x ژنومیک , Inc. شده است تجویز هفتگی Covid-19 تست های تشخیصی برای حدود 180 تحقیقات و تولید و سایر کارکنان. کارکنان گزارش به یک چادر در آن Pleasanton, کالیفرنیا., دفاتر به swabbed; آنها خود گزارش نتایج آن می رسند دو تا سه روز بعد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

این است که محل کار خود را پیاده سازی coronavirus تست ؟ چگونه شما را تحت تاثیر قرار? پیوستن به مکالمه زیر.

تست داوطلبانه است گفت: co-founder بن Hindson و کارکنان چند که کاهش یافته است مجاز نیست را وارد کنید اما می توانید از راه دور کار.

هیچ کارکنان باید آزمایش مثبت اما آقای Hindson گفت: 200 دلار آزمون ارزش قیمت می باشد و اضافه کرد که او قصد دارد برای ادامه آزمایش تا زمانی که یک واکسن در دسترس است.

“هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم در این طرح بزرگ از چیزهایی که سود به مراتب بیشتر است که چند صد دلار توسط یک عامل بزرگ” او گفت:.

هانا یوان یکی از قدیمیترین 10x ژنومیک کارکنان به آزمایش می شود. ارشد مدیر تولید گفت: او مضطرب اما آزمون باید quelled او نگرانی در مورد ایمنی در محل کار.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“من فقط نگه داشتن نفس من و ببینید که چگونه از آن می رود’,” او گفت: از نگرش او قبل از اولین آزمون.

اعضای هیات علمی و کارکنان در Morehouse دانشکده پزشکی در آتلانتا که مایل به بازگشت به دانشگاه که بازگشایی در هفته گذشته باید آزمایش ویروس. دانشگاه شناسایی کرده سه افراد بدون علامت با Covid-19 از 850 نفر تست شده است.

Morehouse دانشکده پزشکی رئیس جمهور والری مونتگمری برنج گفت: او آگاه است که آزمون ارائه یک تصویر کلی از یک لحظه در زمان اما گفت: عمل به دانش آموزان و کارکنان اعتماد به نفس در نهاد.

“این اقدام سبب شما را به می دانم که وضعیت خود را قادر به محافظت از خود و خانواده خود را,” او گفت:. “آن را نیز فراهم می کند یک سطح از اعتماد به نفس است که شما در حال کمک به استقرار مجدد جامعه و اقتصاد ما.”

نوشتن به سارا در julia davis [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>