Covid-19 تجدید حیات را تهدید می کند, سفر دوباره بجای اول برگشتن

هواپیمایی متحده گفت: کاهش رزرو شده است اکثر حاد در نیوآرک hub.

عکس: آنگوس و خورنده/مهر نیوز

افزایش در ایالات متحده coronavirus موارد جدید و محدودیت دولت در حال نگه داشتن مسافران از پرواز با توجه به داده ها هواپیمایی متحده Holdings, Inc. مشترک با کارکنان به عنوان آن را به آنها گفت به آماده شدن برای پتانسیل furloughs.

پس از نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات گفت: در ماه گذشته آنها نیاز مردم پس از رسیدن از نقطه داغ متحده به قرنطینه برای 14 روز ایران را رزرو برای سفر در ماه آینده به سرعت شروع به اسلاید با توجه به ارائه به ایالات کارکنان دوشنبه بررسی توسط وال استریت ژورنال.

این افت شده است اکثر حاد در ایران را نیوآرک توپی که در کوتاه مدت net رزرو حدود 16 ٪ از یک سال پیش از آن سطح به عنوان از 1 ژوئیه با توجه به ارائه. فقط هفته قبل از آن خالص رزرو وجود دارد صعود به حال به حدود یک سوم از سطح سال گذشته. رزرو متریک است که تفاوت بين جدید رزرو و لغو نیز آغاز شده به سقوط در دیگر هاب هواپیمایی گفت: کارکنان.

که یک نگرانی نشانه ای برای تلاش صنعت هواپیمایی امیدوار است برای بهبود. مرز دنور مبتنی بر شرکت های هواپیمایی نیز گفت: کارکنان این هفته که رزرو کرده بود آمار گرفته و آن است که ارزیابی چه برنامه کاهش آن را باید به عنوان یک نتیجه.

ایالات مشترک بیشتر وخیم چشم انداز با بسیاری از کارمندان در سراسر کشور شنبه به عنوان آن را به آنها گفت به آماده شدن برای دریافت اطلاعیه از پتانسیل furloughs تحت کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل شناخته شده به عنوان هشدار عمل به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

شرکت هواپیمایی کارکنان گفته است که دهها هزار نفر از کارکنان را دریافت چنین اعلامیه. تعداد دقیق نمی تواند بلافاصله تعیین و مشخص نیست که چگونه بسیاری از خواهد بود و اجازه رفتن. شرکت های هواپیمایی از جمله ایران ارائه شده بازنشستگی زود هنگام و خریداری بسته به تشویق کارگران به ترک خود را.

اکثر شرکت های هواپیمایی از جمله متحد هشدار داده اند کارگران آنها را مجبور به کاهش کارکنان در Oct. 1 زمانی که محدودیت هایی که همراه از 25 میلیارد دلار در فدرال کمک کرده است. ایران در حال حاضر گفت: این برنامه به دلیل آن مدیریت و اداری نیروی کار 30 درصد. Delta Air Lines , Inc. هفته گذشته فرستاده مشابه اعلامیه به بیش از 2500 از آن خلبانان.

برنامه ریزی برای آینده تبدیل شده است مشکل تر برای شرکت های هواپیمایی در هفته های اخیر به عنوان چشم انداز تبدیل شدن به تیره یک بار دیگر.

پس از حجم مسافر سقوط 96 ٪ در ماه آوریل تقاضا در حال شروع به گرم شدن سریع تر از برخی از تحلیلگران انتظار داشتند. جدید رزرو شروع به پیشی لغو هواپیما شروع به پر کردن و حمل و شروع به اضافه کردن بیشتر پرواز و تنظیمات گسترده برنامه در برخی از موارد از طریق اوت. بیش از 760,000 مردم از طریق حمل و نقل اداره امنیت بازرسی روز پنج شنبه به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته—بالاترین سطح از مارس.

در حال حاضر ایالات و شهرستانها در حال بستن در سفر از جدید کروناویروس نقاط داغ. شیکاگو نیز نیاز به بازدید کنندگان از 15 متحده به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود به پنسیلوانیا است.

در همان زمان کسب و کار و جاذبه است که برنامه ریزی شده بود در بازگشایی داشتن را تعطیل و دوباره در سخت-آمار مناطق. میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez روز دوشنبه نورد بازگشایی وجود سفارش به ورزشگاه و رستوران ها به منظور محدود کردن سرویس takeout و تحویل شروع چهارشنبه. والت دیزنی Co. ‘s دیزنی لند توچال بود که میله میله به بازگشایی جولای 17, بسته باقی خواهد ماند تا زمانی نامشخص تاریخ این شرکت گفت: در ماه گذشته. تگزاس نیز متوقف بازگشایی.

همه از این ساخته شده است که سفر هر دو پیچیده تر و کمتر جذاب است. برخی از دیدن شباهت به آغاز این بیماری همه گیر را گسترش زمانی که تقاضا خشک به سرعت در حال طی فقط چند هفته و شرکت های هواپیمایی تا به حال به سرعت قطع برنامه به نگه دارید تا.

“آن را همه را دوباره و دوباره” یکی از مقامات ارشد اجرایی شرکت هواپیمایی گفت.

Lupe Garza شد برنامه ریزی برای پرواز از دالاس به کالیفرنیا روز چهارشنبه برای یک تعطیلات در لس آنجلس و سن دیگو. اما در روز دوشنبه گفت او تصمیم گرفت که با کشت و محدودیت های جدید است که بسیاری از کافه ها و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر خواهد بود بسته آن را به ارزش آن است.

“به معنای واقعی کلمه هیچ چیز را به انجام,” او گفت:. “من می ترسم که من اگر پرواز بیش از آنها می تواند مسافران از تگزاس/کالیفرنیا قرنطینه دوباره…خواهد بود که افتضاح” او گفت:.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de