Covid-19 دهید خارج شده به فروشگاه در روز شکرگزاری

یک Walmart کارمند سازمان یافته کالا در یک فروشگاه در شمال نیوبرانزویک, N. J., در روز دوشنبه.

عکس: ادواردو munoz/ایسنا

Walmart , Inc. WMT 1.38% گفت: آن را نزدیک فروشگاه ها در روز شکرگزاری سال جاری در یکی دیگر از نشانه خرده فروشان در حال تغییر شیوه های کسب و کار در پاسخ به همه گیر جهانی است که نشان می دهد چند نشانه هایی از کاهش.

شکرگزاری به طور معمول با آغاز فصل خرید تعطیلات در ایالات متحده با خریداران تراکم راهرو به گرفتن زمان محدود تخفیف کریسمس با مضمون خواب و تلویزیون و اسباب بازی.

“ما می دانیم که خرید تعطیلات متفاوت خواهد بود در این سال ما خواهد بود با مدیریت فروش رویدادهای متفاوت” جان Furner خارج آمریکا رئیس اجرایی گفت: در یک ایمیل به کارکنان. این ایده به فروشگاه در شکرگزاری از midlevel مدیر در تگزاس فروشگاه آقای Furner گفت. “ما می دانیم که این یک سال تلاش” او گفت: کارکنان.

خارج شده گفت: خود باشگاه سام مکان نیز بسته خواهد شد در روز شکرگزاری است.

برخی از خرده فروشان را محدود به فروش حوادث در فروشگاه ها به منظور کاهش ازدحام در میان همه گیر. Home Depot , Inc. لغو آن در فروشگاه بهار فروش رویداد که می افتد در صفحه اصلی-بهبود خرده فروش بزرگترین فروش های نجومی به عنوان خریداران سهام در باغبانی و صفحه اصلی بهبود منابع برای زمستان. آمازون.com , Inc. تحت فشار قرار دادند آن روز نخست فروش رویداد.

Walmart نیز گفت: آن پرداخت خواهد شد یکی دیگر از ویژه جایزه نقدی به فروشگاه باشگاه, مرکز توزیع و مرکز پاسخگویی همکاران به عنوان یک پاداش برای خدمت به مشتریان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خرده فروش گفت: پاداش خواهد بود $300 به صورت تمام وقت ساعتی همکاران و 150 دلار به صورت پاره وقت ساعتی و موقت همکاران. رانندگان و مدیران و دستیار مدیران در فروشگاه های باشگاه و بهداشت و سلامتی نیز یک جایزه دریافت خواهید کرد. آن اضافه خواهد شد تا به $428 میلیون دلار برای این شرکت است.

Walmart گفت: آمریکا همکاران به استثنای حقوق و مزایای دفتر همکاران شاغل در این شرکت از تاریخ 31 ژوئیه خواهد شد واجد شرایط برای پاداش که پرداخت خواهد شد در اوت. 20. این سومین جایزه ویژه خارج شده همکاران در سال 2020 بالغ بر 1.1 میلیارد دلار در جوایز تا کنون این سال, در علاوه بر این به طور منظم انگیزه آن را فراهم می کند به خط مقدم همکاران در سه ماه یکبار.

این شرکت گفت: آن فروشگاه و باشگاه سام مکان را به کار گیرند عادی ساعت چهارشنبه ، 25. اطلاعات فروشگاه و باشگاه ساعت جمعه, نوامبر. 27 اشتراک گذاشته شود در تاریخ بعد.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نوشتن به سارا در Nassauer [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>