Covid-19 وادار پوردو به تعطیل آن M. B. A. برنامه. بیشتر تعطیلی انتظار می رود.

پردیو دانشگاه مدرسه کسب و کار گفت: این امر توقف پذیرش دانشجو به دو سال اقامت M. B. A. برنامه برای 2021 سال تحصیلی.

عکس: نیکوس فریزر/مجله پیک/ایسنا

چند متحده مدارس کسب و کار خود را بسته اند تلاش تمام وقت برنامه های M. B. A. در ماه های اخیر و شیوع کروناویروس ممکن است به خطر اندازد ،

دانشگاه را کسب دانشکده مدیریت در ایندیانا گفت: در ماه گذشته است که این امر توقف پذیرش دانشجو به دو سال اقامت M. B. A. برنامه برای 2021 سال تحصیلی, و آن را یکی از بسیاری از مشخصات بالا در مدارس و در عین حال به برنامه های خود را.

این خبر به دنبال اطلاعیه ها توسط دانشگاه میسوری را Trulaske دانشکده کسب و کار و دانشگاه سنت Thomas اپوس کالج کسب و کار در مینه سوتا که هر دو گفتند که نمی خواهد اعتراف جدید M. B. A. کلاس این سقوط.

همه گیر شتاب پوردو تصمیم به تعطیل آن سنتی M. B. A. و تمرکز بر روی دیگر و فارغ التحصیل کارشناسی درجات گفت: تیم نیوتون سخنگوی کسب و مدرسه.

“من فکر نمی کنم ما خواهید بود آخرین مدرسه به توقف ما برنامه M. B. A.,” او گفت:. “در پنج یا 10 سال فقط یک گروه را انتخاب کنید از مسکونی برنامه های M. B. A. چپ. بسیاری از مدارس خارج از top 20 یا 30 را در تلاش برای نگه داشتن شناور.”

Purdue را در مدرسه کسب و کار مانند بسیاری از همسالان خود بوده و تحت فشار برای سال در میان تقاضای ضعیف. برنامه های کاربردی برای کسب و کامل زمان برنامه M. B. A. کاهش یافته است 70 درصد از سال 2009 دین دیوید جنجالی نوشت: در نامه ای سرگشاده به دانشجویان و اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان. افزایش رقابت برای کسب و کار-مدرسه متقاضیان به خصوص ایالات متحده دانش آموزان مطرح شده است منابع مالی مورد نیاز به بازار مدرک به دانش آموزان آینده نگر و همچنین به عنوان آنها پرداخت کمک هزینه تحصیلی و استادیاری در مقطع به انتخاب پوردو.

“ما در حال حاضر صرف بطور قابل توجهی بیشتر به استخدام یک کلاس از ما تولید در شهریه درآمد حاصل از آن کلاس” آقای جنجالی نوشت. “است که به سادگی نمی پایدار به ویژه در مالی قابل توجهی تنظیمات است که لازم است در پی Covid بیماری همه گیر.”

بالا هزینه های کمک درسی و تا ماه مارس—یک داغ بازار کار تا به حال منجر به سال کاهش برنامه های کاربردی برای بسیاری از وقت برنامه های M. B. A. به خصوص در آن در نظر گرفته نشده ردیف 1 برنامه مانند مدرسه بازرگانی هاروارد است. در نظر گرفتن دو سال از زندگی حرفه ای و هزینه در هر نقطه از $25,000 به 250.000 دلار برای رفتن به مدرسه و پرداخت هزینه های زندگی در برخی از بالا اجاره شهرستانها تلقی می شد بیش از حد بزرگ قیمت به پرداخت توسط بسیاری از حرفه ای های جوان.

کاهش led بیش از 100 مدارس کسب و کار به شاتر خود را دو سال برنامه های M. B. A. بین 2014 و 2018 آخرین آمار و ارقام موجود با توجه به ارتباط به پیش دانشگاهی مدارس کسب و کار. این گروه گفت که انتشار اطلاعات جدید در پاییز. در مارس نظرسنجی توسط انجمن بیش از 220 مدارس کسب و کار نزدیک به نیمی از آنها پیش بینی ثبت نام اسلاید را در سال 2020 است.

یک دلیل بزرگ برای کاهش انتظار می رود می آید از دست دادن از دانشجویان بین المللی در میان محدودیت های مسافرتی مرتبط با Covid-19 و دشواری اخذ ویزا در طول همه گیر و پر تنش سیاسی. دانشجویان خارج از کشور اختصاص نزدیک به 40 ٪ از تمام متقاضیان به ایالات متحده مدارس کسب و کار در سال 2019 و آنها اغلب پرداخت کامل شهریه و هزینه های.

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در آموزش عالی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش روی دانشگاههای ایالات متحده آمریکا وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با مدیران و دانش آموزان و آموزش عالی نگر. Photo: Robert F. Bukaty/آسوشیتد پرس

ایالات متحده مهاجرت و گمرک گفت: در هفته گذشته که دانشجویان بین المللی جدید نمی شود مجاز به آمدن به آمریکا اگر خود را در دوره آموزش داده خواهد شد به طور کامل آنلاین. در اوایل این ماه ، یخ صادر شده—و سپس لغو—قوانین جدید که مجبور به تمام دانشجویان بین المللی به کشور را ترک کنند اگر خود دانشگاه تصمیم به نگه داشتن آموزش از راه دور در پاییز که کارشناسان گفته اند که می تواند یک اثر سرما نگه می دارد که در خارج از کشور, دانشجویان خارج از ایالات متحده

در گذشته رکود برنامه های کاربردی به مدارس کسب و کار افزایش یافت و عمدتا به دلیل درجه دیده می شد به عنوان یک راه مناسب برای کمک بیشتر حرفه ای حتی به عنوان بازار در حال ورشکستگی است. اما coronavirus که تعطیل کرده است برخی از دانشگاه ها و طرح میتوانست بسیاری در فرد کالج, کلاس, برنامه باعث می شود چشم انداز برای بسیاری از کسب و کار و مدارس و حتی دیمر گفت: تیم Westerbeck رئیس عالی-آموزش و پرورش شرکت مشاوره Eduvantis. بسیاری از آنچه M. B. A. ارائه می دهد به دانش آموزان فرصتی برای چهره به چهره آموزش و ایجاد یک شبکه جدید از مخاطبین در پردیس—ویژگی های است که Covid پاک کردن است برای بسیاری از برنامه های.

“مدیریت آموزش و پرورش overbuilt. قبل از Covid حتی آمار این صنعت تبدیل شده بود بر سر آن” آقای Westerbeck گفت. “Covid انباشت اشیاء بدست آمده در بالا از آن است که شاید مرگ یک درصد از مدارس که فقط در حال رفتن به آن را رقابتی و مالی.”

در یک نظرسنجی از حدود 50 مدرسه کسب و کار رؤسای انجام شده توسط Eduvantis نزدیک به نیمی از این بیماری همه گیر خواهد سرعت بخشیدن به کسب و کار-تعطیلی مدارس. برخی از بزرگ مدارس دولتی شبیه به Purdue مانند برنامه های M. B. A. دیگر در ده دانشگاه بزرگ می تواند در آینده برای, برابر, آقای Westerbeck گفت.

با وجود دور هوا برای ایالات متحده بسیاری از برنامه های M. B. A. چند پذیرش کارشناسان پیش بینی است که ردیف بالا مدارس خواهد بود قادر به سوار شدن از همه گیر و حتی ممکن است خروش در برنامه های کاربردی.

برنامه های کاربردی به دانشگاه ییل دانشکده مدیریت صاف رفتن به بهار اما در حال حاضر تا حدود 10 ٪ در سال از این بیماری همه گیر گفت: بروس DelMonico دستیار دین از پذیرش.

کارولین Diarte ادواردز, پذیرش مشاور فرتونا پذیرش و مدیر سابق پذیرش برای Insead مدرسه کسب و کار را برنامه M. B. A. در فرانسه گفت: برخی از نخبگان مدارس کسب و کار ممکن است دیدن شکستن رکورد نرم افزار افزایش 2021. فورتونا تا به حال 75 درصد افزایش در سوالات خود را در مورد پذیرش خدمات مشاوره او اضافه شده است.

“وجود دارد بازار برای مدارس و سپس در بازار برای هر کس دیگری,” او گفت:. “نامزد می خواهید برای رفتن به یک مدرسه بالا و یا آنها نمی خواهید برای دریافت یک M. B. A.”

رقابت برای دانشجویان آمریکایی است که تا شدید وجود خواهد داشت یک اثر trickle-down اگر دانشکده کسب و کار هاروارد, دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون و استنفورد را فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار ثبت نام کمتر دانشجویان خارج از کشور و داخلی بیشتر متقاضیان گفت: Stacey Koprince منهتن دبستان, کمک می کند که متقاضیان مطالعه برای امتحانات ورودی.

“مدارس سطح پایین از HBS و استنفورد را به طور بالقوه دیدن یک downtick اگر کسانی که مدارس شروع به گرفتن بیشتر از یک رقابتی تر متقاضی استخر,” او گفت:.

اصلاحات & Amplifications
کارولین Diarte ادواردز پذیرش مشاور فرتونا پذیرش. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه نام خانوادگی او. (اصلاح شده در جولای 29.)

نوشتن به پاتریک توماس در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de