Covid-19 pandemic: هند مستند به آمار رسمی کارگران بخش سخت ترین

رشید علی یکی از زايمانها از بیهار زنگ در صبح زود kuch مدد هو jaaati به. من آنچه که من می تواند پس از مصرف هر اقدام احتیاطی. ارائه salaam او گفت: داداش dekhna hai ye ki bhook pehle maaarti hai ki virus او را بدون لبخند. من به وضوح به یاد داشته باشید این خطوط از یک شاعر

‘Sab pareshan hai ki akhir kis vaba mein woh mirey jinko ghurbat ke alawaa کوی bimaari na thi ‘

(همه نگران است در مورد این بیماری همه گیر است که بدام انداختن آنها که هیچ بیماری از فقر).

Coronavirus است که کشنده نیست اما کشنده شود چرا که این امر منجر به گسترش مثل شکافت هسته ای است که دلیل نخست آن است که به حال باعث ویران کردن حتی در کشورهایی که مجهز با امکانات پزشکی. اگر این شیوع می رسد به یک کشور فقیر با شدت پر جمعیت خواهد شد که به مراتب بدتر از ویران کردن. زمان برای هند نمی تواند بدتر زمانی که این کشور تقریبا در آستانه بحران مالی است. تولید ناخالص داخلی در یک شیرجه بینی وضعیت قدرت خرید از یک انسان معمولی بود تقریبا به پایین منتقل به zilch. در حال حاضر با این یورش Covid-19 بهداشت و درمان اضطراری را تعریف اورژانس مالی بود که هرگز ضرورت مرکز ثابت خواهد کرد که آخرین میخ بر تابوت. هیچ کس نمی داند که چگونه گور این خواهد بود و چگونه به این خواهد داشت.

“بعد از شیوع و ما آماده نیست “این دقیقا بیل گیتس هشدار داد در یکی از مذاکرات Ted در سال 2015. جهانی کارشناسان قبلا هشدار رهبران جهان که جدی اپیدمی rivalling سرعت و شدت آنفلوانزا در سال 1918 بود که ماده از اگر اما زمانی که. هنوز جهان آماده است. شد رهبران نادیده آینده اپیدمی عمدا یا آنها فاقد چشم انداز و نمی شد به اندازه کافی قادر به تجسم آینده فاجعه ؟ حد وسط بزرگترین تبلیغی که تا به حال sieved به رگهای هر ملت در هر نهاد و هر سیستم خائنانه. اضافه کردن توهین به جراحت حد وسط هرگز اجازه تعالی رشد و شکوفایی پس از آن می آید را به یک موقعیت قدرتمند است. جهان هرگز مورد سوال این تبلیغات است که به نام حد وسط در گذشته بوده است. اضافه کردن آتش خشم قدرتمند ترین کشور ساخته شده تاجر به عنوان رئيس جمهور است.

هند متفاوت است و بسیار پر مشغله بود نفرت به خصوص تا کنون از ماه مه 2014. در حالی که این کشور مشغول نمایشگاه نمایشگری از دو اصطلاح رهبران بزرگ گستاخی جشن حد وسط. هند گزارش اولین مورد از عفونت کروناویروس در 30 ژانویه 2020 در خدایان خود کشور است که در کرالا است. تحت تاثیر قرار بود یک سفر سابقه از ووهان در چین است. در حالی که رهبر مخالفان آغاز warning اما تقریبا به گوش های ناشنوا به عنوان چند از سیاستمداران’ مشغول اراذل و اوباش-محرک و متفکر جنگ داخلی که بیش از حد در پایتخت این کشور که بیشتر در معرض این ویروس.

هر ششم هند از ده فقیر است و تقریبا 450 میلیون کارگر در بخش غیررسمی کشور شده بود سرگردان در جاده ها با وسایل حمل و نقل و مواد غذایی بر اطلاع از فقط 4 ساعت. ممتاز هند دعوا تاج با نشستن در خانه راحت خواهد شد تماشای رامایانا به عنوان اعلام شده توسط Prasar Bharti برخی candyfloss طرفداران در شبکه طرفداران آنها می گویند اگر شما نمی توانید آنها را فراهم می کند مواد غذایی آنها را فراهم می کند سرگرمی های اجتماعی فاصله خود را چقدر واقعی هند را حفظ خواهد کرد مبارزه با گرسنگی و تاج در سمت راست جاده. صحنه های که در حال رندر قلبی مردم با بچه های کوچک و همسران خود و راه رفتن برای رسیدن به خانه خود را. دولت باید به مالکیت را از این موضوع در دست, اما آنها وحشتناک آمادگی برای این یک بار در یک نسل بحران است.

با تمرکز لیزر در برش ویروس انتقال آنها قفل کردن مرزها و به حالت تعلیق در تمام حمل و نقل – اما نه یک فکر بود و با توجه به بحران گرسنگی این امر باعث یک سوء تغذيه کشور به عنوان کارگران چپ شناور. این مرکز اعلام کرده بود این بسته امداد تومان 1.70000 کرور امیدوارم که این روشن نمی شود فقط یک عدد و صرفا یک اطلاعیه مانند بسیاری از دیگر بسته ها و طرح های مرکز. چه خواهد بود به طرز عمل و برنامه عمل برای آن مناسب و به موقع توزیع پس از طبقه کارگر است نه اعتماد به دولت آنها در حال حاضر شروع به مهاجرت. تا به حال نمایندگان مجلس محلی و MLAs کارگردانی شده با کمک از پلیس در مورد توزیع بسته یا پلیس مشغول تخلیه گاز از آن نا امیدی در مردم و نمایندگان مجلس MLAs مشغول تماشای رامایانا و با گچ نوشتن برنامه برای بیشتر polarisation?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im