Covid-19: ملی مستند و یا سیاسی مسدود کردن مغز است ؟

Andhey ka Andherein Mein بدیع درب کی Soojhi – یک مرد کور در تاریکی با یک شوت از راه دور. در اینجا کور ” به این معنا نیست بصری معلول اما کسانی که کور, قدرت, غرور, با تابش خیره کننده از ثروت و شهرت و خودخواهی و یا کسانی که چشم خود را از ترس. این “تاریکی’ در اتاق جهل و عدم آگاهی و درک و flinching در ترس مثل یک کودک وحشت زده مخفی زیر پتو. این ‘شوت’ است kneejerk واکنش آور در آسیابهای بادی یا در حال اجرا هنگامی که گرفته شده توسط تعجب.

رمان تاج با نام مستعار COVID-19 واقعا رمان به این معنا که هیچ کس نمی دانست در مورد آن سه ماه پیش و آن را تبدیل به معروف و بدنام تنها در سه هفته گذشته. هیچ کس واقعا درک آن است. جدی ندارد و یا پژوهش های عمیق انجام شده است. همه کارشناسان و مشاوران هستند مانند مردان عاقل با چشم بسته در چشمان خود لمس قسمت های مختلف بدن یک فیل و توصیف آن متفاوت است. کسانی که در نزدیکی پا احساس می کنید مانند این است که یک قطب و کسانی که در نزدیکی دم آن را احساس مانند یک جارو مردم دست زدن به گوش کنم آن است که یک مانند یک فن و….

عوامل شایع در تمام توضيحات

1) آن کشنده است همه گیر.

2) وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و یا پزشکی.

3) برخی از مردم در حال ایجاد یک ترس جنون سیاسی به دست آورید.

گفته شده است که شخصیت واقعی یک فرد آزمایش شده است و می آید به سطح در طول زمان از سختی. لندن و حتی کل بریتانیا است که تحت یک مستند هنوز هم برخی بی پروا و سرکش شهروندان جرأت حرکت و ورزش و قدم زدن و جمع آوری در مکان های عمومی و پارک ها. پلیس به منظور جلوگیری و پراکنده در حال ساخت اطلاعیه و درخواست متخلفان به پراکنده کردن و رفتن به خانه.

اما در کشور بزرگ ما قدرت که می شود خیط و پیت کردن با موفقیت های اخیر است خرد کردن اعتراض های عمومی توسط بی رحم نیروی پلیس باید اجازه دهید شل در خاکی با lathi به عموم و بی رحمانه به ضرب و شتم ولگرد شهروندان که جرأت به حرکت در جاده ها و آنها را تنبیه بدنی بدون اقتدار قانون است. آن است که روشن نیست که آیا آن است که پلیس راج و یا حکومت نظامی. این رود از و در شخصیت یک فرد است که به ارمغان آورد (فکری) در یک سازمان که در آن lathi مبارزه با بخشی از فرهنگی آموزش. دولت است و حتی اجرای آن در دستور کار سیاسی در لباس از رمان تاج تحریم توسط خرد کردن تظاهرات مسالمت آمیز و نافرمانی مدنی جنبش مانند شاهین باغ. برای طرز فکر دیکتاتوری COVID-19 نعمت غیر مترقبه است.

تشخیص مشکل ارزیابی خطر و تجویزی که چگونه که مسئولیت رسیدگی به همه گیر فاجعه نیز متفاوت از سیاستمدار به سیاستمدار و کشور به کشور. قرنطینه و انزوا و جدایی هستند روش زمان آزمایش برای مهار و کنترل بیماری های مسری مانند آبله و سل. اجتماعی فاصله است buzzword اما نه یک ایده جدید است. نگه داشتن فاصله امن است قدیمی هندی تمرین. این است که شناخته شده به عنوان “chhuachhot” یا نجاست. این یک شعار اساسی از فرهنگ هند است. این ایده در حال نظافت مي تواند به آینده در تماس است. میزان اجتماعی فاصله و عمل خود را متفاوت از جامعه ای به جامعه است.

در کشور ما وجود دارد این است که ترس روان – هر کس یک حامل و منبع عفونت در همان زمان همه در معرض خطر آلوده شدن. راه حل ساده است برای قرار دادن هر شهروند تحت بازداشت خانگی است. از سوی دیگر Pradhanji دوستان Doland مغلوب ساختن پیشی جستن آن را می بیند به عنوان یک بحران اقتصادی است. به جای جهانی مستند حرکات محدود تنها در مناطق آسیب دیده برای آلوده جمعیت. از سوی دیگر بودجه و طرح های در حال ایجاد برای احیای اقتصاد است.

هند یک کشاورزی غالب ملت و گاو و بوفالو در حال جایزه اموال در جامعه روستايی. وجود دارد دو apt گفت: برای اولین بار “Jiski lathi uski bhains” به معنی کسی است که برخوردار lathi صاحب بوفالو و دوم “Akal Badi کی Bhains?” به معنی آن است که مغز یا بوفالو? کسانی که ترجیح می دهند lathi بیش از اجبار در صندلی رانندگی امروز. “Gayi Bhains pani mein” – همه از دست داده است افسوس!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>