پس از چهارده ساعت Janata منع رفت و آمد در یکشنبه 22 مارس سال 2020 ما نخست وزیر اعلام کرده است در سراسر کشور مستند از 21 روز از مارس 25 مارس 15 به منظور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در هند. تا کنون ما موفق به محدود کردن اعداد به عنوان امکان جامعه گسترش بيشترین مقامات شده اند مجبور به اتخاذ اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از شیوع گسترده یک قدر که در حال حاضر در ایتالیا است که وضعیتی وخیم ، هند با آن جمعیت وسیعی می تواند ضربه در بدترین راه ممکن است توجه ما به طور کلی استانداردهای بهداشت خوشه عادات زندگی و یک بیمار مجهز و understaffed سیستم مراقبت های بهداشتی. اکثریت قریب به اتفاق ما عظیم الجثه جمعیت زندگی در محله های فقیرنشین در نزدیکی با یکدیگر ارائه زمین پرورش ایده آل برای همه گیر مانند Coronavirus است که اسپرد از افراد آلوده به کسانی که در نزدیکی مجاورت.

قرنطینه یک حالت انزوا که در آن افرادی که در معرض یک بیماری عفونی قرار می گیرد برای یک زمان ثابت به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر از این بیماری است. Coronavirus بسیار مسری است و به همین دلیل تماس های ورودی مسافران از تاج آمار کشورها و افرادی که در تماس با تاج افراد آلوده در حال نگه داشته و تحت نظارت قرار معلوم وضعیت پزشکی خود را. اما ما تا به حال چندین نمونه از مردم اجتناب از غربالگری سلامت در فرودگاه فرار از قرنطینه پنهان کردن خود را در سفر تاریخچه و قوانین تجویز شده برای خود-جداسازی توسط مراجع ذیربط. این مایه تاسف است به عنوان غیر مسئولانه عمل می کنند از این مردم به خطر افتاده است از ایمنی خود و خانواده و دوستان و هموطنان. مردم تا حد زیادی بی اطلاع از قوانین موجود که تحت آن می توان آنها را تحت پیگرد قانونی برای چنین اقداماتی که مخل به سلامت و ایمنی از دیگران است.

در کشور ما نافرمانی به قرنطینه قانون مجازات در بخش 271 هند جزا سال 1860 با حبس یا توضیحات برای یک مدت که ممکن است گسترش به مدت شش ماه یا جریمه نقدی و یا با هر دو. شکست را به اقدامات احتیاطی لازم با وجود آگاه بودن از احتمال گسترش چنین عفونت یا بیماری است که مجازات در بخش 269 و 270 از قانون مجازات اسلامی. در بخش 269 هر کس غیرقانونی و یا تسامح می کند هر عمل است و او که می داند و یا دلیلی برای باور به احتمال زیاد به گسترش عفونت از هر گونه بیماری خطرناک به زندگی باید با زندان یا توضیحات تا شش ماه یا جریمه نقدی و یا هر دو جریمه و حبس.

در بخش 270 هر کس malignantly می کند هر عمل است و او که می داند و یا دلیلی برای باور به احتمال زیاد به گسترش عفونت از هر گونه بیماری خطرناک به زندگی باید با زندان یا توضیحات برای یک مدت که ممکن است گسترش به دو سال یا جریمه نقدی و یا با هر دو. سرطان مشخص می شود که در بیماری است که بسیار تلخ عفونی و تهدید کننده زندگی است. سرپیچی از هنجارهای تجویز اجتماعی فاصله سرفه یا عطسه بدون پوشش بینی و دهان نه با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, بی توجهی به هنجارهای اجتماعی و انزوا و ولگردی در خیابان ها در گروه های اجتماعی در بی اعتنایی از تجویز مقررات ، همه مجازات جرائم در بخش 270.

ما قرنطینه یا انزوا قوانین بسیار خفیف در مقایسه با کشورهایی مانند کره شمالی که در آن قوانین نظامی تحمیل شد به اجرای قرنطینه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. این بود گزارش داد که یک مقام رسمی که در بازگشت از چین اعدام شد زمانی که او رفت و به یک حمام عمومی در نقض خود را قرنطینه. هند به استناد قدرت تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 به کنترل Covid19. این عمل 123 ساله قانون با مقررات اجازه می دهد که دولت به بازرسی مردم سفر با راه آهن و کشتی (سفر هوایی یک گزینه نیست در زمانی که این قانون تصویب رسید) و جداسازی متهمان در بیمارستان اقامت موقت و یا در غیر این صورت. آن را تصویب رسید در فوریه سال 1897 با هدف جلوگیری از گسترش اپیدمی خطرناک بیماری است. طبق این قانون هر کشور و یا هر کشور و یا هر بخشی از کشور و یا هر کشور هستند در مواجهه با یک تهدید قریب الوقوع از گسترش هر گونه خطرناک اپیدمی بیماری و مفاد موجود در قانون عادی کافی برای جلوگیری از شیوع آن و یا شامل گسترش آن و سپس آن را به سبب مرکزی و همچنین دولت را به اتخاذ اقدامات لازم برای جلوگیری از وقوع یا گسترش چنین بیماری همه گیر. اما از آنجا که بهداشت عمومی امکانات در لیست دولت تحت هفتم, برنامه, قانون اساسی هند, مرکز تنزل به یک نقش مشورتی دارند و تعهد از استناد و اعمال قوانین و همچنین مقررات نهفته است در درجه اول در ایالات متحده است.

نسبت به پایان این ممکن است آنها را و یا نیاز و یا توانمند سازی هر فرد به چنین اقدامات به عنوان ممکن است لازم تلقی می شود. آنها ممکن است همچنین عمومی و اطلاع تجویز موقت مقررات قابل مشاهده توسط عموم و یا توسط هر فرد یا طبقه ای از افراد برای جلوگیری از وقوع یا گسترش این بیماری همه گیر. هر کسی که نافرمانی از هر گونه تنظیم و یا به منظور تصویب تحت این قانون مجازات می شود در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی, سال 1860 با حبس برای یک دوره اعم از یک تا شش ماه. برای محکومیت در بخش 188, لازم نیست که مجرم باید قصد تولید آسیب یا تامل خود را نافرمانی به عنوان به احتمال زیاد به تولید آسیب برساند. کافی است که او می داند از این جهت است که او نافرمانى كند و خود را نافرمانی تولید و یا به احتمال زیاد به تولید آسیب برساند. علاوه بر این ایالات نیز ممکن است مسئله سفارشات با استناد به بخش 144 از CrPC سال 1973 برای محدود کردن مجامع عمومی و اعمال مقررات منع رفت و آمد. تخلف از دستورات زیر بخش 144 CrPC نیز مجازات در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی.

ماموران با مسئولیت واگذار اجرای دستورات و مقررات مصوب تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 باید محافظت از پیگرد قانونی برای هر چیزی انجام شده توسط آنها با حسن نیت نسبت به اجرای این قانون است. با هدف جایگزینی این قانون بهداشت عمومی (پیشگیری, کنترل و مدیریت بیماری های همه گیر بیو تروریسم و حوادث) لایحه تدوین شد و توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده در سال 2017 به توانمند سازی نهادهای دولتی محلی برای گرفتن اقدام سریع در مواقع اضطراری. آن را به حال شده است با تصویب مقامات می شده اند بهتر مجهز در سناریوی حال حاضر.

ما نیز باید مدیریت بحران, قانون 2005 فراهم می کند که برای مدیریت موثر از انسان ساخته شده و بلایای طبیعی که ممکن است منجر به از دست دادن قابل توجهی از زندگی و یا درد و رنج انسان. بیولوژیکی بلایای طبیعی که ممکن است ناشی از شیوع تحت پوشش ملی و دستورالعمل های سال 2008 برای مدیریت بیولوژیکی حوادث پیش نویس توسط ملی مدیریت بحران اقتدار دولت هند است. ما همچنین یک فاجعه ملی مدیریت طرح 2019 به تقویت فاجعه انعطاف پذیر و توسعه و افزایش ظرفیت و توانایی ما برای بازیابی از آنها.

این آزمایش بار. همه ما نیاز به درک بزرگی از فاجعه ای که در انتظار ما اگر ما نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی لازم الاجرا توسط دولت است. همه ما باید به دنبال قوانین تجویز شده برای بهداشت از جمله شستن دست و غالبا اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک استفاده عفونی دفع ایمن استفاده می شود بافت ماندن در داخل خانه خود به انزوا در طول بیماری و گزارش به مراقبت های بهداشتی مقامات بلافاصله پس از در حال توسعه هر علامت. بیش از قوانین و مقررات آن است که حمایت عمومی است که می تواند کمک کند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im