Covid-19 نه تنها بحران این کشور است مقابله با

هند در بحران است و این نه فقط به دلیل Covid-19. این بیماری همه گیر است که یک موجی فاجعه زمانی است که گذاشته لخت مداوم همیشه در حال فاجعه است که با ما برای بیش از 70 سال — های ناکارآمد دولت هند.

همه در اطراف ما دولت است آور قادر به انجام مسئولیت های خود را. پلیس ما گیر در قرن 19 با یک ذهنیت استعماری است که رفتار همه شهروندان به عنوان جنایتکاران به طور پیش فرض به خصوص اگر فقیر. اکنون روشن است که دولت را به عدم اداری ظرفیت تکمیل آن عدم تخیلی توانایی. این مستند محدود بود و به بسیاری از پایین دست اثر مانند اخلال در تمام زنجیره تامین و خروج مهاجران سرگردان. دولت نمی بینم آن در آینده — و حتی اگر آن را به حال کمی وجود دارد که آن را می تواند انجام داده اند. آن سخت است برای برنامه یک ماشین با قطعات شکسته.

این گسل از هر گونه خاص سیاسی تقدیر. اکثر سرخپوستان باید یک حس است که ما مشکلات سیاسی فراتر از ما احزاب سیاسی. در این بحران به خصوص تعصب بی معنی است. هر تصمیم گیری هزینه های حمل و در حقیقت هر کس می تواند متهم از اشتباه. در این مه از جنگ هر چند که می تواند استاد حساب زندگی انسان و کشف کردن که آیا خاص اندازه گیری خواهد شد صرفه جویی در زندگی بیشتر از Covid-19 شرکت و یا بیشتر هزینه زندگی در دراز مدت به دلیل اقتصادی اختلال و عواقب ناخواسته ؟ این یک کار بیهوده.

اما در اینجا چیزی است که من پیدا عجیب و غم انگیز: حتی بهترین تصمیم به اعتقاد من این 21 روز مستند بود, خواهد شد که هزینه های هنگفتی چون هند آور دولت است.

‘آور دولت” یک اصطلاح است که ابداع شد توسط اقتصاددان Lant Pritchett در معروف 2009 کاغذ. این توصیف دولت که “سر است و نه قابل اعتماد متصل به بازوها و پاها از اجرای”. وجود ندارد و اداری قابلیت — و من می خواهم اضافه کردن وجود دارد نمی توان به دلیل بد انگیزه.

من استدلال کرد که دولت هند باید چند چیز را به خوبی به جای بسیاری از چیزهای بد. آن را انجام نمی دهد آنچه در آن باید. وجود ندارد و حکومت قانون در کشور و دولت-اجرای خدمات همواره بدترین. حفاظت از شهروندان خود را از تهدیدات (مانند این coronavirus) یک کلید توجیهی از دولت است. نه صرف صدها کرور ساخت مجسمه و خرید تبلیغات رسانه ها به عنوان کنترل رسانه ها.

علت ریشه مشکل این است که در مفهوم و طراحی از دولت است. پدران بنیانگذار ما زیاد بود که ما باید خدا را شکر — اما آنها این اشتباه کردم. آنها طراحی شده دولت برای حکومت بر مردم به آنها خدمت می کنند. دولت هند یک پف کرده جانور درنده است که با استفاده از قدرت خود unaccountability و انحصار خشونت برای استخراج hafta از جامعه است. آن است و نه در خدمت جامعه و می ایستد در راه خدمت جامعه خود را.

در حالی که دولت کارآمد انگل آن است که وحشتناک ارائه دهنده خدمات. ما با دیدن هر دو جنبه از این شکست در زمان بحران: دولت انجام نشده و آنچه در آن قرار است; و آن را از در راه کسانی است که می تواند همه چیز را بهتر. این نشان داده شده است برای مثال با این محدودیت وجود داشت که تا زمانی که به تازگی در شرکت های خصوصی ساخت Covid-19 انجام شد. یا در احمقانه کنترل قیمت sanitisers و ماسک که بدتر کمبود آنها است که نتیجه اجتناب ناپذیر از کنترل قیمت.

اگر شما فکر می کنم Covid-19 یک فاجعه در نظر بگیرید که حدود 3000 مرگ و میر کودکان در هند هر روز از گرسنگی و یکی در چهار, هندی, کودکان دچار سوء تغذیه هستند. جوان ما در حال هدر رفتن و کار ما بحران است و عطف به ما جمعیتی سود سهام به یک اشکال نیست یک ویژگی است. ما به طور موثر به جنگ بر ما کشاورزان فقیر ما ما زنان است. ما در یک بحران بسیار عمیق تر از هر بیماری همه گیر می شود.

این همه 73 سال پس از استقلال است و نه به دلیل یک ویروس است. آن را ناشی از حکومت بد و شکست دولت که شکست نوشته شده به DNA است.

جالب اینجاست که دولت احتمالا استفاده از این Covid-19 بحران برای افزایش قدرت خود و کاهش آن در پاسخگویی.

Covid-19 منتقل خواهد شد اما ما در گذشته این دیگر فاجعه ؟ قبل از ما انجام می دهند ما باید آن را برای آنچه در آن است. ما normalised شکست دولت است. ما را تبدیل به کور مؤمنان در دین از دولت است. ما نگاه به مای-baap برای تمام راه حل ها و سوال آن است. ما اجازه داده است خود را برای تبدیل شدن به افراد و نه شهروندان. ما را رها دلیل و در حالی که ما خواهد شکست این خطرناک coronavirus که ما را نجات از این بیماری همه گیر از بی تفاوتی?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de