Covid-19 نابودی جهان مانند Thanos, آرزو Avengers شد برای واقعی

به عنوان خدا نمی تواند در همه جا به صرفه جویی در زندگی او فرستاده پزشکان در زمین است.

“من گمراهان در کنار احتیاط نگران نباشید” دکتر Vinay آرام Neetu او می ترسم-سفت خواهر برای تعهد خود را به بیمارستان و حرفه ای خود در طول این زمان تلاش. در حالی که این پزشکان در حال مبارزه با یک جنگ مانند سربازان نمی مراقبت از زندگی خود به دنیا آمده است یک وقفه به عنوان اقتصاد دیده می شود سقوط مانند یک خانه از کارت. “تیوی چشم انداز برای رشد در سراسر جهان در سال 2020 منفی است —رکود در حداقل به عنوان بد به عنوان بحران مالی جهانی و یا بدتر”, Kristalina Georgieva صندوق بین المللی پول مدیر عامل مجموعه مهر در غالب سناریو. قلب من کوبید که من به اشتراک گذاشته شده لینک های مربوط به افسردگی با دانش آموزان به عنوان عباراتی مانند رکود اقتصادی/افسردگی/ جنگ و همه گیر هستند و تنها مناسب برای فقط در مورد زمانی که آنها اتفاق می افتد به صورت واقعی آفات مانند بیکاری توده/ ورشکستگی/شکست در کسب و کار و جرم كمربند همچنین زنده روکش جهان با ناامیدی.

در میان این چسبنده پچ در پنج مارس روز بیست و, بیست, و من نمی توانستم مانع قرار دادن دست من هم برای صفحه نمایش گسترده ای از روح هم با تمام بهارات Waasis نه برای هر India Pakistan cricket match, اما در حال متحد کردن تاریکی تاج توسط کيندلينگ نور امید شما وجود دارد که نور در انتهای تونل. چقدر طول این تونل است ؟ خوب ما ندارد foggiest مفهوم است.

این بیماری همه گیر فرا گرفته جهان از لحاظ فیزیکی با آلوده کردن مردم و ذهنی با قرار دادن همه ما در معرض خطر از ترس و اضطراب و اختلالات آن خواهد بود بنابراین طبیعی برای ما به بیرون رفتن در ملاء عام و یا لمس همه چیز و sojourns به سرزمین های خارجی به عنوان آزادانه به ما می کنید ؟ من فکر نمی کنم که راه بیگانه ستیزی/ Haphephobia / ترس از مکانهای شلوغ / اختلالات خواب/افسردگی/ خشم Coronavirus کردم تا دوستان بیش از حد. کانال های اخبار/روزنامه ها/ رسانه های اجتماعی, همه چیز امروز آب گرفتگی با اطلاعات مربوط به آسیب این ویروس انجام داده است به دریچه به ترس و سکوت تبدیل ما طرز فکر. پیوستن به دولت در دستورالعمل های اجتماعی, فاصله, شستن دست با پوشیدن ماسک و نه جذب بی ربط مسائل موجود در رسانه های اجتماعی, مدیتیشن, نماز و سالم غذا خوردن در حال راه مطمئن شوید که به نگه داشتن این ویروس و اصحاب در خلیج. Covid19 از بین بردن جهان مانند Thanos, من آرزو می کنم Avengers شد برای واقعی همه چشم ها هیدروکسی کلروکین در حال حاضر!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>