Covid-19 تاثیر: شتاب به سوی اقتصاد بدون تماس

Covid-19 جهانی همه گیر شده است به ما آموخت راه های جدید زندگی در تمام حوزه های زندگی است. در سراسر جهان و شهروندان در حال حاضر به تمرین های اجتماعی فاصله دولت مجبور به اعمال مستندات میلیاردها شرکت کارکنان در حال کار از خانه ارتباط و همکاری سیستم عامل مثل مایکروسافت تیم مشکلات ناسازگار بودن 2.7 میلیارد جلسه در یک روز – جهان اطراف ما به سرعت در حال تغییر است.

در هند ما در حال حاضر شاهد یک تغییر عمده نسبت به یک اقتصاد بدون تماس.

در حالی که demonetisation گذاشته پایه و اساس پرداخت دیجیتال در هند گسترش تلفن همراه و گسترش سریع در اینترنت زیرساخت و فوق العاده ظهور یک برنامه مبتنی بر اقتصاد است و الهام گرفته از بسیاری از نوآوران به تغییر توجه خود را به دیجیتال پرداخت و بیشتر به طور خاص در حال حاضر به پرداخت تماس. در طول سال ما اتکا به پول فیزیکی و سنتی سیستم بانکی شده است واسازی. با سفر از پول نقد به کمتر پول نقد اقتصاد در نظر گرفتن جهش کوانتومی ترس از ابتلا به بیماری کروناویروس در طول زمان بیماری همه گیر در حال حاضر تغییر تمرکز در contactless پرداخت و هموار راه را برای موج بعدی از انقلاب در fintech در هند.

مهاجرت از تماس با به پرداخت تماس

گسترش مقرون به صرفه, دستگاه های تلفن همراه و گسترش اتصال به اینترنت نه تنها منجر به افزایش در fintech فعل و انفعال اما آن را نیز تغییر بانکداری سنتی روش. در مقایسه با چند دهه پیش از امروز مصرف کنندگان بسیاری از معامله گزینه های را انتخاب کنید از دیجیتال, کیف پول, عصر ایران, شبکه بانکی, QR کد اسکن پرداخت تماس کارت و غیره. در حال حاضر محیط زیست به ارمغان آورده است پرداخت تماس در مرکز همه چیز پرداخت.

تماس با ما پرداخت نشده است یک مفهوم جدید, و نه آن را یک نوآوری است که با توجه به شیوع Covid-19. RBI نوامبر 2018 دستورالعمل به جای همه مغناطیسی-کارت تنها به EMV تراشه کارت دسامبر 31, 2018, آیا ارسال سیگنال راست در میان مصرف کنندگان و کسب و کار در مورد هدف از تنظیم بانکی به secure digital حالت پرداخت. یکی دیگر از مداخله به موقع توسط RBI در از بین بردن دومین فاکتور تأیید هویت (استفاده از پین) برای معاملات تا به INR 2,000/- یک گام در مسیر درست است.

این black swan رویداد نیز افزایش بسیار مورد نیاز به دیجیتال پرداخت تصویب توسط تجار و آنها را تشویق به مهاجرت به تماس حالت پرداخت با توجه به انتظارات مصرف کنندگان است.

صنعت پرداخت رسیده است به صورت اختلال در

در یک کشور با دومین گوشی های هوشمند در جهان مربوط به اینده حرکت سال گذشته توسط تنظیم کننده در اطراف tokenisation پتانسیل برای تغییر راه 800 میلیون بدهی cardholders پرداخت. که گفت:, آنلاین, تجارت الکترونیک و تلفن همراه اعتباری معاملات در هند پیش بینی شده برای رشد به $134.5 میلیارد با 657.77 میلیون کاربر توسط 2023فوری تمرکز باید بر حل و فصل نقاط درد برای تجار و ایجاد آگاهی در اطراف فن آوری مالی به عنوان تنها 20 درصد قبول دیجیتال پرداخت در کشور است.

از این رو در حالی که shift را به پرداخت تماس است که هنوز هم در جریان پرداخت موبایل را دوباره تعریف تماس تمام تجربه پرداخت. در همان زمان با موسسات بانکی و fintech شرکت قرار دادن تلاش بیشتر بر نوآوری و دیجیتال پرداخت technologies, هند تماس با ما اقتصاد را از سن آمده و بیشتر خواهد شد ما در سفر خود برای تبدیل شدن به کمتر-اقتصاد پول نقد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im