Covid-19 بازدید کروز کشتی خدمه سخت

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی نشان داده شده در اوکلند کالیفرنیا در ماه مارس پس از برخی از مسافران تشخیص داده شد با کوروناویروس.

عکس: بن مارگوت/آسوشیتد پرس

کشتی کروز کارگران از رنج بیشتر موارد تایید شده از Covid-19 از مسافران با توجه به تازگی منتشر شده دولت داده نشان می دهد که آهسته فرایند دشوار برای بازگرداندن idled خدمه خود را افزایش قرار گرفتن در معرض این ویروس مسری است.

خدمه نیز تا به حال بیشتر موارد از “Covid مانند بیماری” از نامشخص باعث از مسافران با توجه به اطلاعات منتشر شده جمعه به وال استریت ژورنال.

اکثر کشتی های کروز متحرك مسافران در ماه های مارس و آوریل به عنوان کروز زخم با توجه به همه گیر. آن دشوار است برای خدمه به کشتی ها با توجه به موانع از جمله بسته مرزهای طولانی قرنطینه دوره و لجستیکی دشواری تامین امنیت لازم چارتر و پرواز های تجاری.

بیش از دو نفر از هر سه Covid-19 عفونت تایید از طریق آزمون در 69% درگیر خدمه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. حتی بزرگتر درصد از موارد “Covid مانند بیماری” درگیر کشتی کارکنان در 71%. مسافران البته به مراتب بیشتر متعدد از خدمه در اوایل بیماری همه گیر اما آنها بر روی کشتی ها برای دوره های کوتاه تر.

کشتی های کروز مقابله با بیماری همه گیر

  • کشتی های کروز هنوز هم طرفداران خود را حتی پس از Coronavirus
  • کشتی های کروز مجموعه بادبان دانستن خطر مرگبار برای مسافران و خدمه
  • Coronavirus برگ کشتی کروز کارگران در برزخ: از کار اما هنوز هم در دریا

اطلاعات ارائه شده توسط CDC نشان می دهد که برخی از کشتی های خود را به حال گذشته Covid-19 مورد به تازگی به عنوان ژوئن 21, طولانی پس از خطوط کروز متوقف گرفتن مسافران است.

مسافران که به طور کلی بزرگتر از خدمه درگذشت و در تعداد بیشتری از اعضای خدمه با 21 مسافر مرگ و میر در مقابل 12 خدمه مرگ و میر با توجه به CDC آژانس که به نظر می رسد برای سلامت آمریکایی ها.

داده که تحت پوشش 121 عروق آمد از کروز-line گزارش و مقامات بهداشت عمومی’ شمارش و تحت پوشش این دوره از 1 مارس تا ژوئن 23, برای چه CDC به عنوان کشتی در آمریکا صلاحیت هر چند نه همیشه در ایالات متحده آب. برخی از موارد عفونت در کشتی های کروز شناسایی هنگامی که مردم در بازگشت به کشورهای خود به نظر نمی رسد به گنجانده شده اند با توجه به مجله را تجزیه و تحلیل.

جنیفر Catron سوار کارناوال در کاستاریکا Luminosa در مارس 5 برای اطلس کروز. او تصویری خاطرات ارائه یک پنجره به زندگی در هیئت مدیره کشتی به عنوان coronavirus ترساندن شد تمام عیار بیماری همه گیر.

از کسانی که در CDC لیست کشتی های با بیشترین تایید موارد Covid-19 و Covid مانند بیماری های همراه با توجه به داده ها دیزنی خط کروز تعجب و چهار کارناوال Corp. کشتی: زاندم بزرگ شاهزاده خانم شجاعت و مرجان شاهزاده خانم. با هم, آنها اختصاص بیش از یک سوم از CDC را در مجموع تایید کرد و ممکن است موارد در 990 از 2,902.

پنج کشتی با بیشترین تایید Covid-19 موارد تعجب بزرگ شاهزاده خانم شجاعت رویال کارائیب کروز ‘مشهور گرفتگی و کارناوال پارسیان آزادی با توجه به داده ها.

بیشترین مرگ و میر بودند Grand شاهزاده خانم زاندم و مرجان شاهزاده با توجه به CDC با مجموع 17 مسافر کشته و سه خدمه مرگ و میر یا 20 از 33 مرگ و میر به طور کلی داده ها نشان می دهد.

این اطلاعات شامل صدها نفر از کشتی ها با برنامه های خارج از ایالات متحده از جمله برخی از قابل توجه Covid-19 شیوع بیماری مانند الماس و یاقوت شاهزاده خانم که مشکلات ظاهر در ژاپن و استرالیا بود.

راجر Frizzell سخنگوی کارناوال گفت: شرکت “هیچ استدلال در این شماره به مثبت نتایج آزمون اما کاملا مخالف با مفهوم “موارد مشکوک’ پس از این است که پزشکی معتبر و یا دقیق است.” او اضافه کرد که معادل علائم Covid-19 با بیماری خود است “چیزی جز حدس و گمان خالص.”

او افزود که کارناوال که در عمل کروز برندها از جمله شاهزاده Cruises و هلند و امریکا و اتحاد عودت بیش از 77,000 خدمه و در نتیجه عفونت رای, اگر هر چیزی “ویترین که ما پروتکل در محل کشتی های ما تا حد زیادی موفق بوده است” در پیشگیری و حتی بیشتر گسترش ویروس.

دیزنی گفت: این آزمایش تمام خدمه در تعجبم که در اوایل ممکن است به مقدار حدود 750 نفر است که این گسترده آزمایش تا حدودی ممکن است توضیح دهد که به ظاهر بالا بودن تعداد موارد مثبت در کشتی که CDC ثابت در 227.

دیزنی گفت: بیش از نیمی از تعجب خدمه که تست مثبت بود هیچ علائم بنابراین بدون تست آن را نمی خواهد شناخته شده اند این افراد نیاز به جدا برای محافظت از دیگر اعضای خدمه. آن گفت که نشده تا به حال هر گونه عفونت های جدید در تعجب می کنم از آنجا که ممکن است.

رویال کارائیب کاهش یافته است به نظر.

نوشتن به ربکا اسمیت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im