Covid-19: در اینجا به همه پزشکان و دوست من در زیر نور مهتاب

چند هفته پیش ما پیر همکلاسی بودند در اواخر شب تماس تصویری (که در حال حاضر تبدیل به یک هفتگی ثابت). بر روی صفحه نمایش ما به تماشای هر یک از دیگر همانطور که ما به شوخی برخی خمیده بر روی نیمکت در آشپزخانه و یک چند در کار خود را-از-خانه میز.

اچ گیر در یک اتاق هتل در ریاض rued مورد نیاز اجرا از مشروب الکلی در کرالا اضافه شده یک مکعب یخ به نوشیدنی های گذشته از سهام chuckling. یکی reeled از آمار چگونه رمان coronavirus, بازی های برگزار شده است را در سطح بین المللی دیگر مورد تجزیه و تحلیل ژنتیک ویروس گونه است. یکی خاموش شد دکتر دیپاک آرنولد, دستیار جراح در خدمت دولت کرالا. او گوش دادن به مکالمه ما به عنوان او قدم در خارج از خانه خود را, برهنه-chested.

او مشخصه رها به خارج از کت و شلوار تمیز و بدون ماسک در شب مهتابی. او به نوبه خود برای هفته آینده تماس تصویری. ما آموخته که او را با عفونت گلو و تب بالا داستان علائم Covid-19. او با ارسال کلمه نه به پیام و یا تماس بگیرید برای او بیش از حد ضعیف به پاسخ. ما دعا کرد. چند روز پیش او آمد آنلاین به می گویند که او تا به حال آزمایش منفی برای رمان coronavirus را که گزارش بازگشت به کار در روز دوشنبه هنگامی که او را ببینید 120 بيمار در خارج از بیمار در درمانگاه.

به عنوان کسی که با کاملا چند از دوستان پزشک و چند سال به عنوان یک خبرنگار بهداشت من همیشه نگاه کردن به پزشکان با احترام. این بیماری همه گیر ساخته شده است که من آنها را در یک نور جدید از عشق. بسیار نوشته شده است در مورد خدمات بی نظیر به آنها ارائه در یکی از مخوف ترین بیماری های همه گیر از زمان ما است. همچنین زمان آن است که برای باز کردن قلب ما به این شفادهندگان.

و این به من احساس متقابل خواهد بود. بسیاری از پزشکان به من گفت که آنها احساس می کنید بیشتر درگیر با بیماران خود را در طول این بحران است. “ما استفاده می شود برای دیدن موارد” یکی از آنها گفت. “در حال حاضر ما می بینیم مردم است.” این هم به این دلیل که ویروس به ما آموخته است — هر چند این امر می تواند تنها برای یک دوره کوتاه — که شاهزاده نخست وزیر و عابر پیاده هستند و همه به همان اندازه آسیب پذیر; که تنها سود اینجا بقا است که می آید از یک تلاش جمعی است.

در میان روشن تر چیزهایی که در طرف دیگر از Covid-19 باید بهتر ارتباط پزشک-بيمار — چیزی شده است که به سرعت رو به وخامت. ما را دیده اند به اندازه کافی از سهل انگاری پزشکی و احتکار از بهداشت و درمان; ما نیز دیده می شود پزشکان victimised و کشیده به دادگاه جنگ ناعادلانه برای جبران خسارت. پول بزرگ باعث شده است که خیلی بهت و حیرت بین پزشک و بیمار است. در حال حاضر اجازه دهید این ویروس است که اقدامات در مورد 100 nanometres (یک قاشق چای خوری از بزاق یک Covid-19 بیمار حدود یک و نیم تریلیون دلار از این ویروس با توجه به یک داستان توسط جف دانا در مجله نیویورک) ثابت است.

تاریخ به ما نشان می دهد که انسان ها آموخته اند که کمی از تراژدی است که تا به حال اتفاق افتاده این گونه است. اما اگر مغز ما و احساسات همچنان به تکامل جدیدتر نسل در معرض بلایای طبیعی مانند باید بهتر زبان آموزان نسبت به پدران خود. این ویروس نمی خواهد به نوبه خود ما را به پرستاران یا سامریان اما ترک آن ممکن است تیره و تار یادآوری از بی معنایی از نفرت.

من نوشته شده است و ویرایش میلیون ها نفر از کلمات در مورد پزشکان. من پاک با جراحان به تماشای آنها را رفع و دل و حذف تومور و پیوند اندام برای صرفه جویی در زندگی می کند. من سفر به مناطق دور افتاده به گزارش پزشکان که درمان در کرانههای. اما در حال حاضر برای من ماندگار ترین تصویر از یک دکتر است که من برهنه-chested, دوست گرفتن یک قدم زدن در یک شب مهتابی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im