Covid-19 اثر در وام های خرد

همه گیر و چند جانبه آن اثر بیشتر یک راز موضوع برای هر کشور در سراسر جهان است. این مقاله با تمرکز بر COVID-19 اثر در سکتور قرضه های کوچک در هند.

کارشناسان پزشکی به ارمغان آورد در یک راه حل موثر برای مهار این بیماری همه گیر است ، داوطلبانه اجتماعی فاصله بیشتر منجر به کامل قفل کردن که در آن وضعیت است که فراتر از خود نظم و انضباط. وام های خرد بخش نیز آمار این بیماری همه گیر است و در مواجهه با یکی دیگر از بحران بزرگ پس از سال 2010 AP متمم لایحه و 2016 را demonetisation. کوچک و میکرو وام در خدمت بخش زیادی از جمعیت در حال اجرا کوچک و میکرو شرکت عمدتا در unorganised امرار معاش دامنه. این موسسات مالی نقش کلیدی در بین موسسات وام های تجاری آماده را به خطر متوسط برای بازده بهتر و مشتریان که نیاز به غیر collateralised وام برای تامین امرار معاش خود فعالیت است.

آخرین گزارش منتشر شده توسط MFIN, نشان می دهد که در بخش caters 3.22 کرور مشتریان با ناخالص نمونه کارها وام از Rs. 74,371 کرور. این تبدیل به طور متوسط مبلغ وام از 22,000 تومان به علاوه برای همه حساب فعال است که نشان می دهد 6 درصد سالانه افزایش دهد. این بخش دارای یک موقعیت قوی وقتی که می آید به بازگشت سرمایه گذاری در پول و اجتماعی باز می گردد. مقدار پول مستقر در این صنعت می رسد تعداد زیادی از مشتریان پایدار و قابل ردیابی امرار معاش گزینه ها و ساخت آن را بیشتر موثر برای دانشمندان علوم اجتماعی و مالی سرمایه گذاران. این گزارش همچنین ذکر است که این صنعت دریافت Rs. 42,140 کرور به عنوان بدهی و Rs. 16,140 کرور به عنوان حقوق صاحبان سهام است که 33 درصد بالاتر بود (به ترتيب تحت هر دو دسته) نسبت به سال گذشته نشان از افزایش تقاضای وام و افزایش اعتماد از وام دهندگان. قرضه های کوچک در صنعت کار در نفت خام اصل “تماس نزدیک و اعتماد و تامین مالی پایدار معیشت’. در یک طرف آن سوخت میکرو و شرکت های کوچک; در حالی که در سوی دیگر تولید فرصت های شغلی در سازمان نیافته و سازمان یافته بخش. آن است که تخمین زده است که حتی در طول همه گیر این بخش استخدام بیش از 2 لاخ افراد مشغول به کار در زمینه, سطح, برگزاری نشست مجازی با مشتریان و حل و فصل خود را نمایش داده شد مربوط به پایداری کسب و کار و مالی و همگرایی حمایت دولت و حتی شخصی مدیریت سلامت مرتبط با COVID-19. دیگر از داخلی و اشتغال این بخش به اشتغال و کارآفرینی فرصت برای تقریبا تمام کسانی که وام یعنی 3.22 کرور افراد است. به عبارت دیگر هر تولید درآمد وام داده شده است برای تغییر زندگی همه اعضای خانواده به طور متوسط از پنج.

کامل مستند آورده توقف برای تقریبا هر کسب و کار, اما بدترین آسیب دیده بودند کسانی که با و یا بدون ذخایر و عمل در مایع مدل. اکثر میکرو و کسب و کارهای کوچک نهفته هستند به جز آنهایی که درگیر در فعالیت های آینده تحت ضروری کالاها و خدمات اعلام شده توسط دولت از زمان به زمان.

کاهش ظرفیت درآمد MFI مشتریان است که در حال حاضر تبدیل شدن به تهدید برای MFI وجود اگر چه دولت در تلاش است برای صاف کردن عملیات خود را از طریق تغییر زمان وام. MFIs خود را بدهی و نقدینگی نیاز دارد; پست همه گیر سناریو است که قطعا رفتن به تحت فشار قرار دادن بخش با افزایش تقاضا برای درآمد بیشتر تولید وام و بیشتر در دوره بارداری. سناریو سازی جدید ادغام و اکتساب در این بخش با تعداد زیادی از تجدید ساختار مالی.

تحت تاثیر جریان های نقدی را از شرکت های کسب و کار به نوبه خود تحت تاثیر خود قرضه های کوچک ارائه دهندگان خدمات و از این رو بانک های تجاری در سطح بالاتر است. نرخ بیکاری در unorganised بخش پیشی گرفتن تمام سطوح تا به امروز تاثیر مهاجران در شهرهای بزرگ صاحبان سرمایه گذاری در شهرهای کوچک و روستایی کارآفرینان و نیمه ماهر کارگر در سراسر MSME اکوسیستم. قرضه های کوچک ارائه دهندگان انتظار می رود به صورت جدی بحران نقدینگی در طول COVID-19 شکاف بین درآمد و هزینه های عملیاتی در حال افزایش هستند با تخلیه ذخایر. این کاهش نقدینگی ممکن است ایجاد مشکل برای بزرگ MFIs و یا کسانی که با قوی پایدار پشتیبان گیری اما کافی است به امد و شد زیاد کوچک و اواسط اندازه MFIs. MFIs با ثبات تامین مالی شده, تکنولوژی, سیستم عامل و قوی نگه دارید در جوامع بالاتر احتمال برای زنده ماندن در طول و پس از این بیماری همه گیر. بحرانی از قرضه های کوچک عملیات محدود به این بخش تنها; به آرامی آن شروع خواهد شد موثر بزرگ و سرمایه داران از این MFIs از جمله بانک های تجاری (خصوصی و عمومی) اهدا کنندگان و سرمایه گذاران است.

بانک مرکزی هند که یک تنظیم کننده از بخش مالی اعلام کرد مراحل مختلف برای محدود کردن ماکرو اثر بیماری همه گیر در کل سیستم مالی کشور از جمله افزایش مدت توقف وام بخشی تخفیف از نرخ بهره بسته های ویژه و غیره; اما بسیاری از این اطلاعیه از RBI در حال متمرکز در بانک های تجاری و مبهم باقی مانده برای MFIs و مشتریان خود را در خاص است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>