Covid-19 خروج چین فشار به بزرگترین بازار فیلم

یک کارگر اسپری سینما با مواد ضد عفونی کننده در شنیانگ چین در مارس 25.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این قرار بود چین در سال تئاتر گیشه شد شماره 1 در جهان است. جای آن است که تنظیم های مختلف ثبت: طولانی ترین در جهان بسته شدن سینما.

چین ده ها هزار نفر از سینماها بسته Jan. در 23 سال قبل از رمان coronavirus مجبور مشابه تعطیلی در سراسر جهان است. آنها با محدود استثنا بسته باقی ماند. خاموش شدن وارد فقط پیش از این معمولا پر سود سال جدید قمری moviegoing فصل و عدم اطمینان بیش از زمانی که آنها را دوباره باز پیچیده برنامه ریزی در هر دو طرف اقیانوس آرام.

بدون روشن شدن نقشه راه مدیران در چین و ایالات متحده باید برای نگاه ارشاد از رهبر پینگ است. مقامات چینی ارائه شده محدود به کمک مالی به این کشور در سینما اما یک صنعت گروه تجارت به تازگی پیش بینی شده بیش از دو پنجم از این کشور سینما می تواند خاموش کردن به طور دائم.

همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی به نظر می رسد که منجر به یک پیچ و تاب و طرح چین در صنعت فیلم. در دهه گذشته این کشور رفته است از یک چاره اندیشی موقت در جهانی صنعت سرگرمی به جهان و دومین بازار فیلم پشت تنها و آمریکای شمالی و با شکوه 9 میلیارد دلار سالانه در grosses. این کشور در مسیر به 80,000 صفحه نمایش این سال نشان ترکیبی از هالیوود واردات و تولیدات داخلی است که باید تولید رشد سهم فروش بلیط در سال های اخیر است. تحلیلگران در PricewaterhouseCoopers 2020 پیش بینی شده بود که چین در سال گیشه خواهد رسیدن به ایالات متحده است.

شرایط آنقدر وخیم است که چین فیلم در ارتباط با یک دولت مورد حمایت انجمن صنفی صنعت منتشر شد یک “فیلم تئاتر بقا وضعیت بررسی گزارش” در اواخر ماه مه است که 47 درصد از سینما خواهد اجرا کوتاه در نقد و 42 درصد می تواند به صورت دائمی بسته شدن. یک پنجم از سینما مورد بررسی گذاشته کارمندان در دو ماه اول از خاموش کردن به کاهش هزینه ها.

که چشمگیر تر از در ایالات متحده, که در آن وجود ندارد به عنوان کامل مطالعه, اما تئاتر مدیران بخش خصوصی انتظار می رود که حدود 20 درصد از داخلی در مکان های می تواند به طور دائم نزدیک خصوص عملیات مستقل است که در حال حاضر در حال مبارزه.

این تعطیلی در چین, پیچیده هالیوود قصد دارد. استودیوهای بزرگ را موکول فیلم چندین بار به عنوان تئاتر reopenings هستند به تعویق افتاد اما برای انتشار انتظار می رود برای انجام کسب و کار مهم است که در کشور مانند والت دیزنی Co. ‘s “مولان,” باز کردن بدون بازار چین کمی احساس می کند.

دولت در ابتدا مورد تایید تئاتر’ بازگشایی در اواسط ماه مارس است اما تنها حدود 500 سینما—یا 5% از چین در مجموع انجام. آنها در مجموع به فروش می رسد لاشی $5,800 ارزش بلیط در یک روز آخر هفته, مارس 22 با توجه به فیلم-فروش بلیط پلت فرم Maoyan سرگرمی. پس از یک هفته از بازگشایی دولت فیلم اداره تعطیل تئاتر دوباره بدون توضیح.

آقای یازدهم کمک نمی کند فیلم-تئاتر اپراتورهای زمانی که او در تشویق مردم به ماندن در خانه. در اواخر ماه مارس سفر به هانگزو شهر حدود دو ساعت از شانگهای آقای یازدهم گفت: هنوز خیلی زود برای تجمع جرم اگر چین می خواستم برای نگه داشتن این ویروس در خلیج.

“اگر شما می خواهید برای دیدن فیلم فقط به تماشای آنها را آنلاین!” او گفت:.

کارگران در صورت ماسک در یک شوی تبلیغاتی برای ‘Mulan’ در پکن مرکز در فوریه. 16.

عکس: گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در یک کشور که در آن کارمندان محلی دنبال آقای شی جین پینگ با عبارت سخن گفتن منجر به یک محیط احتیاط که در آن پایین تر بازگشایی شد و تمایلی به باز تئاتر خیلی زود مدیران صنعت می گویند. حتی پس از چین در دولت شورای اسلامی گفت: تئاتر می تواند بازگشایی با احتیاط در هیچ اپراتور انجام داد. زمانی که Covid-19 موارد شروع متداول در پکن یک ماه بعد مقامات شهر دوباره دستور سینما بسته باقی می ماند.

در ایالات متحده دو تا از بزرگترین استودیوهای دیزنی و Comcast Corp. ‘s تصاویر جهانی استفاده کرده اند این سینما خاموش شدن به آزمایش با رمان به روش توزیع آنلاین که برخی از آنها انتظار می رود به اقامت در محل پس از تئاتر بازگشایی شده است.

مربوط تصویری

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر برخی از فیلم های منتشر شده به طور مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن یک مدل توزیع شده است که در جای خود برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. (در اصل منتشر مه 6 2020)

دولت چین گرفته شده بیشتر گام در تلاش برای محافظت از شرکت کنندگان از ایالات متحده, که در آن تئاتر کوچک اپراتورهای شده اند قادر به درخواست برای وام های زیر همان اقدامات محرک اقتصادی به عنوان کسب و کارهای دیگر اما دیده نمی شود هر صنعت خاص قانون معرفی شده است.

جلوی یک بسته سینما در پکن در آوریل 28.

عکس: هو یو/چین سرویس خبری/گتی ایماژ

دولت چین اختصاص داده شده بیشتر پول از صندوق توسعه برای کمک مالی به مبارزه اپراتورهای. پس, تئاتر, بسته, چینی, استودیو Taiyuan رسانه ها تصمیم به دنبال یک توزیع دیجیتال استراتژی برای “از دست رفته در روسیه” بوده و انتظار می رود به خوبی انجام در دفتر جعبه را در آن برنامه ریزی شده در اواخر ماه ژانویه آزاد است. سینما صاحبان در پاسخ نامه ای به فیلم ملی اداره درخواست آن را به متوقف کردن آنلاین آزاد است. نامه پایان ندارد تا توقف “از دست رفته در روسیه” از ساخت اولین بازی آنلاین, اما, چینی, مقامات دولتی نشان داد آنها ممکن است گام با قوانین جدید است که از شرکت کنندگان در برابر مشابه حرکت در آینده است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

قبل از همه گیر اصلی استودیوهای هالیوود شد مذاکره با مقامات چینی در مورد تغییر سیستم در جای خود در سال 2012 که محدودیت تعداد وارد شده فیلم به 34 سال با تنها 25 درصد از فروش بلیط جریان بازگشت به استودیو خزانه در مقابل 50% یا بیشتر در ایالات متحده آمریکا

معامله آمد برای مذاکره دوباره در سال 2017, اما تنش بین دو کشور میان آمریکا و چین متوقف شد. استودیو ستاد مشتاق به بالا بردن حد در فیلم واردات و دریافت یک قطعه بزرگتر از چین فروش بلیط در توافق جدید.

“سهم کم است در مقایسه با دیگر بازارهای بین المللی” اما با توجه به اندازه بازار و درآمد است که هنوز هم جذاب” گفت: ژانگ شین تحلیلگر ارشد لندن-بر اساس تحقیقات شرکت Omdia.

در سال های اخیر رشد پیچیدگی چینی-تولید فیلم باعث شده است تا سهم بیشتری از جعبه دفتر رفتن به وطنی ویژگی های. با بسیاری از شهروندان چینی گیر در خانه با تلویزیون و گزینه های جریان برای چند ماه تئاتر صاحبان ممکن است مخاطبان بازگشت به سالن برای چیزی متفاوت گفته ریچارد Gelfond مدیر اجرایی شرکت IMAX

“احتمالا وجود دارد رفتن به یک بزرگتر اشتها برای فیلمهای هالیوود,” او گفت:.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de