نخست وزیر ترکیه در سخنرانی در Covid-19 ساخته شده است که یک تاثیر مثبت بر مردم ، در اینجا این است که رهبر این کشور, فرمانده قطعی عشق و محبت و ستایش از مردم خود را نشسته در جریان موجی از مشارکت مردم. تمام احزاب سیاسی و گروه های اجتماعی و مردم در آمده اند در هیئت مدیره یکنواخت و unitedly به مبارزه با ویروس. همه بخش ها از مردم گرفته اند درخواست تجدید نظر با تمام جدیت و تقریبا همه درخواست همه به درخواست تجدید نظر صادقانه. کشور بزرگ خواهد ایستاد و آرام در روز یکشنبه با کل کشور پرداخت قدردانی به مردم در tows مبارزه با این بیماری همه گیر تلاش بیش از حد سخت تسهیل این کشور خلاص شدن از شر و برنده شدن در این حمله. آن است که واقعا دلگرم کننده برای دیدن افرادی که با هم به عنوان یکی بودن و ماندن در همان صفحه در این زمان بحران. این واقعی است و حس با هم بودن و وحدت در روح. کل دولت ماشین آلات و سیستم به نظر می رسد همزمان و کاربردی در یک روش منسجم. این می شود واقعا یکی از موارد بسیار نادر به احساس غرور خودمان و دولت ما را از پاسخ به اکثر بی سابقه و ناگهانی بحران ضربه زدن درب با عظیم کشتار قدر. این همچنین فرصتی برای دیدن منحصر به فرد تراز مرکز و دولت مصرف تاسف بحران است.

ماهاراشترا بدترین آمار دولت از هم اکنون در حال کار بیش از حد به طور موثر برای مبارزه با این وضعیت. مردم رعایت معقول مسئول و موثر قسمت از وزیر Uddhav Thackeray. اند و او را شخصا نظارت بر وضعیت همراه با خود وزیر بهداشت, راجش Tope بیش از حد پشتکار. آنها اعلام کرده اند تقریبا کامل بسته از شهرهای آسیب دیده و تمام بخش های دولت از جمله پلیس دیده می شود فوق العاده فعال در برخورد با این وضعیت در موثر ترین راه است. ائتلاف ماها Aghadi دولت به نظر می رسد به طور کامل منسجم و متحد به درستی پیوستن به نیاز ساعت است. بدون مزاحمت و دلسوز شخصیت Uddhav Thackeray فقط در پر شکوفه. شهرستانها از دولت پوشیدن یک ترک نگاه به تدریج.

همه در میان این قابل مشاهده است یک تحصیل کرده به خوبی به انجام به خوبی قرار داده شده کلاس مسئولانه غیرمتمدن و مردم نادان که فقط به نظر نمی رسد به مراقب باشید از هر چیزی از جمله خود زندگی می کند. یک جوانی از یک IAS فقط می رود در ملاقات با مردم نمی مراقبت از هر چیزی تا او ساخته می شود اعلام کرد Covid-19 مثبت – مادر خود را به رفتن در حضور متعدد و جلسات رسمی. گروه دیگری از پنج فرار از انزوا مرکز بود مجبور به عقب توسط پلیس. یک ستاره می رود در میزبانی و حضور در رویداد پس از رویداد شامل صدها نفر از مردم در پایتخت کشور و حوادث با حضور نمایندگان مجلس و کارمندان دولت وجود خود اصرار دلسرد و میداد تا چنین اتفاقاتی تا ستاره خود را تبدیل به مثبت و قانع کننده در این سری از افرادی که به خود قرنطینه خود را. یکی دیگر از راه آهن رسمی پنهان سفر تاریخچه از بچه نگه داشتن او در یک راه آهن پناهگاه در میان ساکنان دیگر. فقط خدا می داند که چگونه بسیاری از این افراد در حال رومینگ میان ما که چنین تاریخچه هنوز ناشناخته است و چگونه بسیاری از شهروندان مشترک ساخته شده به تحمیل چنین عفونت.

این افراد چه کسانی هستند و چه نوع آموزش و پرورش و همدلی آنها و از کجا ؟ و آنها جرأت رفتار در همان شیوه در کشورهای آنها منتقل می شود ؟ که هند آنها نمایندگی در کشورهای آنها مکرر? و بالاتر از همه آنچه به انجام و به آنها ؟ به همین دلیل رفتار آنها مانند راه آنها انجام دهید ؟

اجازه دهید آن را بسیار روشن – آنها نه احمق. آنها هستند و نه مردم بسیار هوشمند – هوشمند بیشتر از دیگران وجود دارد و نهفته است مشکل است. وجود ظهور یک طبقه مرفه هندی پس از حضور مرفه مدارس و موسسات آموزش عالی در داخل و خارج کشور داشتن پول بیشتر و موقعیت بهتر از دیگران که فقط مهم نیست. آنها احساس پیچیده است که هر چیزی و همه چیز را در اطراف آنها است که برای مردم عادی و آنها را در میان آنها نیست. آنها خاص هستند و بنابراین آنها باید آزادی برای پرش به طور کلی همه چیز. اگر در همه آنها نیاز به آزمایش می شود برای هر چیزی وجود دارد باید ترتیبات ویژه ای برای آنها دور از مردم رایج است. آنها فقط احساس پایین تر از نشستن با آنها و یا در صف با آنها. اینها کسانی هستند که هم احساس ناراحت کننده که در صف در دوران چک امنیتی در فرودگاه و انتظار می رود برخی از مسیر خاص است. این مردم هستند که احساس متفاوت از خود شهروندان و همیشه انتظار درمان خاص از سیستم. آنها ظهور خاص از سیستم ما و ما را ساخته اند از سیستم های ویژه ای برای آنها و آنها را معتاد از کسانی که درمان های خاص. در حال حاضر شاید برخی بسیار ویژه VIP نوع ترتیبات باید در محل در فرودگاه ها و دیگر مراکز تست به مراقبت از نیازهای جدید این افراد خاص.

این طبقه از مردم یک مشکل در خود این کشور برای آنها متمایل به هر سیستم. آنها دوم و نسل سوم از وفور توسعه جدی حس کاذب برتری پیچیده در حالی که در کشور ما پس از فراهم بود و آنها را تشویق به در VIP نوع تنظیم در هر جنبه ای از فعالیت است. متاسفانه برای Covid-19 ما هنوز به چنین ترتیبات. این کلاس نیز طول می کشد همه چیز را برای اعطا شده از جمله قوانین و تصور می شود قابل استفاده به آنها را بیش از حد. قوانین و مقررات به رفتار با آنها را با حسن نیت ارائه میدهد و احتیاط.

این است که واقعا VIP فرهنگ مودی اخلاق است در مقابل به آنها باید به وظیفه در راه است که تنها. آنها بسیار مطیع قانون و منظم بودن در هر کجا که دور از کشور اما به عنوان به زودی به عنوان آنها به زمین در کشور تبدیل شدن آنها به رایگان از همه چیز از آنجایی که آنها احساس آنها در آزادی بازی با هر آنچه که آنها و همچنین فراموش نکنید از هر فرصتی برای انتقاد از هر چیزی و همه چیز را در پاکدامن فارسی – از کشور. بنابراین ایجاد کرده است به طور دقیق تر با استفاده از این کلاس به عنوان آنها عمدا دست انداختن قوانین است. باید وجود داشته باشد هر گونه سوال از نرمی نسبت به آنها. علاوه بر این یک پتانسیل Covid-19 فرد مثبت می شود خطرناک تر از حتی یک انسان زندگی می کنند بمب قادر به باعث ویران کردن در عمومی. که در حال آماده شدن و مبارزه دور نگه داشتن سه مرحله از بحران ما باید خونسرد به اندازه کافی برای مقابله با هر گونه گذشت توسط هر کسی که با بی رحمی مطلق در بزرگتر نفع همه ما است. پس تنها روح حمایت از مردم به نخست وزیر اسرائیل تماس خواهد بود افتخار. ما به خوبی قادر به افزایش خودمان را منحصر به فرد بودن از تمام کشورهای روی زمین با داشتن ترکیب عشق و حمایت بسیاری از دموکرات ها از جهان قادر به برنده هر نبرد پیچیده!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو