Covid-19 درمان می شود, اما خواهد شد که درمان جمعی از ویروس ؟

دو بیماری ساقه هند — یکی جدید و مرموز مخدوش دانشمندان در سراسر جهان دیگر دهه های قدیمی, همه بیش از حد آشنا پرورش با سیاست نفرت و تعصب است. Coronavirus بیماری است که تا کنون گرفته شده کمتر از 1000 در هند زندگی می کند. اما این بیماری از نفرت مذهبی کشته شدن هزاران نفر در طول سال.

به عنوان Covid-19 اسپرد ضد اسلام احساسات به خشم آمده است. یک رسانه روایت تحت فشار قرار دادند توسط چند سمی کانال های تلویزیونی است که Nizamuddin مرکز مسجد در دهلی نو — محل برگزاری Tablighi Jamaat جلسه در ماه مارس — تنها و تنهایی مسئول گسترش عفونت کروناویروس در سراسر هند است. یک مرد مسلمان شد و مورد ضرب و شتم شدید اراذل و اوباش در دهلی نو. یک مادر مسلمان و دختر مورد آزار قرار گرفته شده توسط یک فروشگاه مواد غذایی مالک. مسلمان سبزی فروشندگان در بالا را مہوبا شکایت کرده است که مردم آنها را به نام Tablighis و حاضر به خرید از آنها. یک احمدآباد بیمارستان گزارش تفکیک تاج بیماران مذهبی خطوط خشم عمومی را وادار به گجرات دولت به موضوع انکار است. ده ها تن از فیلم ها و پیام های WhatsApp در مسلمانان ظاهرا از موازین اجتماعی فاصله گفته تف در مردم به “آلوده” آنها در گردش است.

اجازه دهید یک واقعیت را بررسی کنید. بله Tablighi Jamaat جمع آوری یک نمونه از نادان مدنی بی مسئولیتی و هرگز نباید اجازه داد توسط پلیس دهلی که در عمل تحت اتحادیه وزارت. Tablighis آیا گسترش این ویروس در قسمت دهلی نو تامیل نادو و Telangana, اما آن را مخالف همه منطق می گویند آنها مسئول تمام موارد در هند در هر کشور و شهر است. در بمبئی بدترین آسیب دیده شهر coronavirus است برش در سراسر دین و کاست و طبقه با طبقه متوسط Worli-Koliwada زاغه حل و فصل Dharavi و شیک تپه مالابار همه را تحت تاثیر قرار.

تعداد زیادی از مسلمان سلامت کارگران در خطوط نبرد از Covid. دو پزشک که مورد هدف قرار گرفتند توسط اراذل و اوباش در ایندور, یکی بود, مسلمان,,,,, Dr Zakia. کرالا در حال حاضر یک مدل در سراسر کشور برای مبارزه با تاج دارای جمعیت مسلمان قابل ملاحظه و یکی از دلایل دولت آنقدر موفق شده است دقیقا به این خاطر که مسلمانان یهودیان و مسیحیان در حال کار در کنار هم و بدون تبعیض در ایالات متحده در تلاش است.

تا کنون بزرگترین شرکت های بزرگ کمک کننده به مبارزه با تاج یک مسلمان Azim Premji. هند بزرگترین شرکت های داروسازی هر دو در خط مقدم مبارزه با Covid — Cipla و Wockhardt — متعلق به مسلمانان است. این Dawoodi Bohras بمبئی در حال تغذیه هزاران نفر از طریق آشپزخانه. در ایندور مسلمان همسایه انجام یک هندو بدن زن به مراسم تشییع جنازه او.

به عمدا جستجو کردن مسلمانان به عنوان کروناویروس “مجرمان” برای تلویزیون و مجریان به عمد به دنبال “مدرسه نقاط مهم” است که نه تنها سرد پیگیری TRPs بلکه در خدمت به منحرف کردن اذهان شهروندان از شکست سیاست های دولت در پاسخ. خشونت اکثریت vigilantism عامل تحت پوشش ضد تاج کمپین را در مبارزه با این بیماری حتی سخت تر و تضعیف هند حل و فصل با ایجاد آشفتگی اجتماعی.

هنگامی که یک عضو از Nihang فرقه اسلش کردن یک پلیس دست نه هر سیک است مسئول برگزار می شود. زمانی که برخی از gau rakshaks لینچ و قتل نه هر هندو مقصر است. پس چرا باید هر مسلمان بود بازیگران به عنوان یک عفونت گسترش Tablighi? سیاستمداران مانند Asaduddin Owaisi بارها و بارها به نام برای مسلمانان به جمع. برعکس یک کارناتاکا BJP MLA برگزار باش تولد بمبئی افراد برجسته در سفر یک کاروان به یک پیک نیک و در این هفته هزاران نفر مستند نقض قوانین به جشن یک ارابه جشنواره در کارناتاکا معبد. این موضوع به همین دلیل است که نه دین آن است که بی مدنی بی مسئولیتی تمام سرخپوستان نه فقط Tablighis.
اضافه شده به طور کلی مدنی بی مسئولیتی است, انجمن طلسم برای ‘نجاست’. اجتماعی فاصله در هند predates coronavirus با بسیاری از شهرستانها مشخص شده توسط مذهبی تبعیض نژادی و یهودی نشین ، بیش از چند سال گذشته با آن روبه رو هدف قرار دادن و تبعیض آمیز دولت عمل مانند کا حس محاصره در میان مسلمانان رشد کرده است. در برخی از مناطق مسلمانان در حال شلاق mistrustfully در سازمان های دولتی — حتی در دولت ،

نفرت ویروس بسیار مسری است. در حالی که مسلمانان در حال بازیگران به عنوان تاج خائنانی از یک طرف و نفرت و سوء ظن در حال کارگردانی در گروه های دیگر بیش از حد — پزشکان شاغل در Covid بخش هستند که مورد آزار قرار گرفته حمله و ostracised خارجی ها در روستاها و mohallas هستند اهداف خشونت آمیز و سوء ظن کارگران مهاجر هستند که محروم از بازگشت به خانه خود را در روستاها. نفرت و سوء ظن همه فراگیر.

دانشمندان در حال کار برای پیدا کردن یک واکسن برای coronavirus اما خواهد شد که درمان جمعی از ویروس ؟ آن را تنها می توان درمان کرد و اگر هر یک از ما در سفرهای داخل برای پیدا کردن بشریت در درون به درمان شخص انسان به عنوان برابر است. پس از همه این آموزش از هر دین اعم از هندو و یا اسلام. اگر حتی یک جهانی و همه گیر است که می داند هیچ مرزهای نمی تواند پایان نفرت مذهبی چه می تواند ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im