این COVID-19 همه گیر شده است مطرح سوال: “چه درس ما یاد بگیرند؟” و برای کسانی که در تلاش برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی آن به ارمغان آورده است حس یک برنامه به طور بالقوه محوری لحظه.

توسط اواسط ماه مارس در میان اقتصادی آتن دانشمندان محاسبه نزدیک به 20% کاهش انتشار کربن در چین است. در شهرهای بزرگ در آسیا و اروپا و آمریکا و هوا شده است بسیار واضح تر. درس اصلی برای فعالان این است که در بحران با یک اجماع علمی رهبران می تواند قاطعانه عمل کند. و امید خود را منعکس شده در نامه سرگشاده ای ماه گذشته– است که به عنوان رهبران فشار برای بازسازی اقتصاد سبزتر اولویت خواهند بود.

در عین حال دولت باید وزن دشوار مبادلات.

در ایالات متحده که شامل چگونه به طور گسترده به مداخله برای حمایت از صنعت نفت و شرکت های هواپیمایی. در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی مدافع بین المللی اقدام در آب و هوای مواجه انتظار است که اقتصاد کوچک خواهد شد حداقل 6 درصد. در چین, اقتصاد منقبض شده است 6.8% در سه ماه اول سال 2020 است.

ضروری – برای رژیم های اقتدارگرا و دموکراتیک انتخاب شده دولت به طور یکسان خواهد بود برای به دست آوردن یک اقتصاد کتک پشت در عمل. که می تواند خلق و خوی و اشتها برای سبزتر طرح.

لندن

“ما یادگیری درس؟”

به عنوان COVID-19 pandemic گسترش در سراسر جهان این سوال که شنیده می شود تا کنون به طور گسترده تر. در عین حال به طور بالقوه مهم تر سوال این است که چه درس های ما یاد بگیرند. و در حداقل یکی از سیاست های کلیدی چالش های تغییر آب و هوا از نظر بحث اخذ شده است واضح تر و starker.

تغییر آب و هوا خواهد بود تا از این موضوع تنها پس از همه گیر سیاست بحث با توجه به مقیاس انسانی هزینه COVID بحران بی سابقه اقتصادی و سیاسی اقدامات دولت ها با توجه به محدود آن است. تقلا از جنگ هستند و برخی به سطح داخل کشور در مورد مسائل مانند تامین رفاه عمومی و سلامت, امنیت اقتصادی و یا تجاری کردن بین نظارت و حقوق فردی است. در سطح بین المللی خواهیم دید که آنها را در آینده به شدت تیره و تار بین المللی و عملکرد اقتصاد جهانی و روابط با چین است.

در عین حال حتی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گسترش “چه درس” سوال به ارمغان آورده است به طور چشمگیری جدید زمینه و ضرورت به بحث در اطراف تغییر آب و هوا.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

برای کسانی که در حال حاضر اصرار به مراتب قوی تر در سراسر جهان پاسخ – دانشمندان و سیاست متخصصان و سیاستمداران و تعداد رو به رشد مردمی و فعالان الهام گرفته نوجوان سوئدی آب و هوا فعال گرتا Thunberg – این بیماری همه گیر است که به عنوان یک برنامه به طور بالقوه محوری لحظه.

آنها در حال ارائه آن را به عنوان مهم شواهد جدید هر دو دلیل عمل در تغییر آب و هوا مسائل و چرا چنین عمل نیز امکان پذیر است اگر رهبران احضار سیاسی خواهد شد.

نمایشگاه

نمایشگاه آمد و در اواخر ماه فوریه با عکس های ماهواره ای از سرزمین اصلی چین و در پی آن اقتصادی آتن نشان از یک کاهش چشمگیر در تولید گازهای گلخانه ای از یک گاز سمی نیتروژن دی اکسید. توسط میدوی را از طریق اسفند, دانشمندان برآورد حدود 25 درصد کاهش از سطح معمول کربن تولید گازهای گلخانه ای در چین جهان تک بزرگترین منبع آلاينده.

از آن زمان میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان دیده می شود و احساس اثرات زیست محیطی COVID مربوط به اقتصادی مستندات. در شهرهای بزرگ از دهلی نو به بانکوک در آسیا لندن به رم در اروپا و نیویورک به بوگوتا در آمریکا نه تنها در خیابان ناگهان ساکت تر هوا شد بسیار واضح تر.

و در چه آب و هوا در اعتراض به عنوان مهم ادامه راه رو به جلو, تعداد زیادی از مردم در پاسخ به COVID-19 – مانند گرم شدن کره زمین یک محصول تعامل انسان با جهان طبیعی – با سخاوت و نوع دوستی و جامعه روحیه عمل است.

اصلی درس آب و هوا فعالان رسم این است که در زمان بحران با یک اجماع علمی در چه لازم است و چه کار خواهد کرد رهبران می توانند قاطعانه عمل کند. برای طرفداران قوی تر عمل در تغییر آب و هوا و غذای آماده روشن است. به عنوان خانم Thunberg اظهار داشت: در اخیر زوم تماس با دیگر فعالان و حامیان “هر بحران نیاز به درمان مانند یک بحران است.”

طرفداران اکشن تغییر آب و هوا نیز می دانم البته که خاموش کردن مناطق گسترده ای از جهان اقتصادهای بزرگ است که در اجرا دیگر نه پایدار است و نه مطلوب. امید خود را منعکس شده در نامه سرگشاده ای در ماه گذشته توسط یک اتحاد از دانشمندان سیاستمداران, رهبران مذهبی و آب و هوا فعال است که در فشار برای احیای و بازسازی اقتصاد جهان سبزتر اولویت تبدیل شدن به رانندگان است.

که در آن طرف دیگر بحث مقاومت مواجه است به احتمال زیاد به جلو می آیند. و وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی از مبادلات عمده ای که دولت در حال رفتن به باید به وزن.

ESA/ایسنا

یک ترکیب, تصویر, توزیع, توسط آژانس فضایی اروپا در تاریخ 27 مارس سال 2020 نشان می دهد که میانگین دی اکسید نیتروژن غلظت از آلودگی هوا در سراسر فرانسه در ماه مارس 2019 (l.), و از مارس 14-25, 2020. این ESA می گوید: این کاهش به دلیل سخت قرنطینه اقدامات در طول شیوع بیماری های کروناویروس.

نفت و هواپیمایی

نگاهی به بزرگترین اقتصاد, ایالات متحده است. صنعت نفت و شرکت های هواپیمایی دو عمده همکاران به کربن تولید گازهای گلخانه ای شده اند به شدت ضربه. با توجه به چشم انداز ادامه داد: کاهش قیمت های نفت و کاهش سفر هوایی حتی زمانی که بدترین COVID-19 بحران به تصویب دولت فدرال را مجبور به تصمیم می گیرید که چگونه گسترده برای دخالت در پشتیبانی از بازیابی آنها. نشانه هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حداقل تا کنون است که هر دو به احتمال زیاد برای دریافت اولویت بالا توجه است.

در فرانسه که در آن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شده است مدافع بین المللی اقدام در تغییر آب و هوا روشن است و او بیش از حد خواهد شد در صورت تصمیم گیری های دشوار. در تلاش سال گذشته به بی پرده “دموکراسی مستقیم” خواسته های زرد-جلیقه معترضان که برگزاری تظاهرات خیابانی در سراسر کشور او قدرت شهروندان’ پنل به آمده تا با توصیه های سیاست در کاهش تولید گازهای گلخانه ای. او متعهد به آنها را نادیده گرفت. اما دستور کار آنها تولید کرده ایم شامل رادیکال محدودیت در همه چیز از مسافرت هوایی و فروش خودرو برای ارتباطات زیرساخت – در حال حاضر همزمان با COVID-19 بحران است که انتظار می رود به کوچک فرانسه اقتصاد در این سال حداقل 6 درصد.

و نه چین و ایمنی. در سه ماه اول سال اقتصاد خود را کاهش 6.8% – اولین جمله انقباض پس از رسمی فصلنامه ارقام تولید ناخالص داخلی برای اولین بار منتشر شد نزدیک به سه دهه پیش است.

در تئوری حداقل رئیس جمهور چین بیشتر می تواند دوباره صیقل دادن خود را پس از بحران های بین المللی تصویر با اولویت پایین تر-کربن فن آوری های خود را در رانندگی به اقتصاد در حال رشد دوباره.

وجود خواهد داشت یکی دیگر از مزیت بالقوه برای انجام آن است. اصلی سیاست ابزار مورد استفاده برای پاسخ به آخرین عمده اقتصادی jolt – 2008 بحران مالی جهان – ممکن است به عنوان جذاب این زمان در اطراف. آن پاسخ این بود: بزرگ مالی محرک. آن کار می کرد. در عین حال آن را نیز شدیدا افزایش مقیاس از بدهی در داخل چین یک مشکل رئیس جمهور یازدهم در سال های اخیر شده است به طور فعال به دنبال آورد و تحت کنترل است.

هنوز هم فوری ضروری – برای آقای شی جین پینگ با رژیم استبدادی کمتر از به صورت دموکراتیک انتخاب رهبران مانند رئیس جمهور تهمت یا رئیس جمهور پاکسازی – خواهد بود برای به دست آوردن یک جامع اقتصاد کتک پشت در عمل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. پس از آن حداقل به احتمال زیاد است که رهبر را تمرکز بر احیای کشور اقتصادی موجود و ماشین آلات.

این داستان منتشر شد به عنوان بخشی از پوشش آب و هوا در حال حاضر جهانی روزنامه نگاری همکاری تقویت پوشش آب و هوای داستان است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im