Covid-19: Allnirbhar در مودی دولت

سلامت ثروت است و این بیماری همه گیر در حال رفتن به صدمه زدن به هر کدام راه. اگر COVID-19 نشده آمار شما به صورت فیزیکی و در عین حال آن را تحت تاثیر شما از لحاظ مالی برای اطمینان حاصل کنید. صندوق بین المللی پول با مطالعه پیش بینی تعداد فقرا در هند افزایش خواهد یافت و به 10 میلیون نفر در سال 2020 است. جهانی شرکت مشاوره بیش از حد هشدار می دهد که نزدیک به 135 میلیون نفر ممکن است از دست دادن شغل و حدود 120 میلیون به احتمال زیاد به تحت فشار قرار دادند به فقر است. این پروژه تولید ناخالص داخلی کاهش با 10.8 درصد در 2020-21 در حالی که Icra و گلدمن ساکس تخمین انقباض از 5 درصد است.

آینده تاریک و دلگیر به نظر می رسد. این مودی دولت را نادرست از COVID-19, heartless گام-پدرانه بدرفتاری از کارگران مهاجر و عدم رسیدگی به عدم تقاضا در اقتصاد را مرکب از مشکلات. برخی از دولت های ایالتی رفته اند از این راه برای مسدود کردن قوانین کار و در نتیجه هموار راه را برای بهره برداری از فقرا. به اصطلاح تومان 20 lakh کرور Aatmanirbhar بهارات بسته ممکن است کسب سپاس از دوستان اما MSMEs که در حال حاضر به گردن عمیق در بدهی بیمار می تواند استطاعت به قرض گرفتن بیشتر.

RBI شده است گفتن مودی دولت پس از 2019 که کمبود تقاضا است صدمه زدن به اعطای وام توسط بانک ها و همچنین اقتصاد است. این مربوط است به یاد داشته باشید که مصرف خصوصی داخلی حساب برای حدود 60 درصد از تولید ناخالص داخلی. که همه می دانیم Pradhan و sevaks سرسختانه حاضر به گوش دادن به کارشناسان. و شما لازم نیست به یک فروید به درک چرا. به گجرات مدل کار می کند تنها زمانی که مردم در حال زندگی در بدبختی و Parivar می تواند منحرف کردن خشم عمومی نسبت به افرادی که Pradhanji به رسمیت می شناسد خود را لباس.

COVID-19 و متعاقب آن مستند شده اند lifechanging تجربه در بیش از یک راه. در آغاز وجود دارد و ادعا می کند که هیمالیا دیده می شود می تواند از 200 کیلومتر دور است و Ganga تبدیل شده بود تمیز کننده خود را در آن چیزی است که مودی دولت Namami Gange و هزاران کرور آن splurged نمی تواند انجام دهد. عمومی است و دیگر با دیدن هیمالیا و Ganga درست مثل BJP دولت در دهلی نو به عنوان چاه متحده حاضر به دیدن درد و رنج میلیون ها نفر از مهاجران عمدتا از بالا و Bihar, تلاش برای trudge بازگشت به خانه.

این مستند به ارمغان آورده است بیرون کلاس تقسیم مانند قبل از هرگز. ثروتمند و طبقه متوسط بالا پناه میبرند در خانه های خود لذت می برد از کار و صرف “کیفیت” با خانواده کوبیدن صفحات نور شمع (taali bajao, thaali bajao, diya jalao) و “بحث” مودی تومان 20 lakh کرور محرک. آنها گرفته شده در توسط مودی فصاحت و بلاغت و پرداخت کامل حقوق و دستمزد به خدمتکاران و بندگان در طول این مستند در حالی که دولت هوشمندانه خود کناره سفارش درخواست کارخانه و کسب و کار به کاهش پرداخت از کارگران و سایر کارگران. در واقع مودی دولت خود تصمیم به انکار دولت بندگان خود را با توجه, و نه تنها مسدود دا برای یک و نیم سال بلکه حکومت پرداخت معوقه ناشی از قبل از COVID-19.

ارتفاع از نفاق بود که مودی دولتی اجازه افتتاح, مشروب, فروشگاه ساحل مجموعه های مالیاتی و افشای آن اندک نگرانی برای سلامت فرد و یا برای رفاه خانواده های صدمه دیده الکلی نان بگیر. این یک فرصت طلایی برای مهر کردن بد اجتماعی اما افسوس که یک بار دیگر نخستوزیر دولت خود را نشان داد نقطه نرم برای ضد خانواده توتون و تنباکو و مشروبات الکلی لابی. مودی شده است bumbling راه خود را از طریق بیش از شش سال گذشته. از demonetisation به ضعیف اجرا GST Modinomics است ادامه داستان فاجعه و نابودی اقتصاد هند. از تغییر روش برای اندازه گیری تولید ناخالص داخلی به انتشار

گزارش افزایش افزایش بیکاری و تلاش برای بی پروایی نشان دادن آن را با موعظه که فروش pakodas است معیار جدید برای کسانی که به دنبال اشتغال او انس داشتم و حاضر به یادگیری از اشتباهات خود را و گوش دادن به saner صدای. بزرگترین تهدید برای اقتصاد هند به طور کلی و طبقه متوسط و فقیر افراد خاص در این است که جمعی از تفرقه hatemongering رای بانک سیاست تبدیل به کلیدی برای ماندن در قدرت است. از دست دادن به مرد مشترک, آیا از زندگی و یا امرار معاش همواره در کنار خار به عنوان وثیقه آسیب در ashwamedha yagya مخالفان-mukt بهارات. نتایج 2019 Lok سبها نظرسنجی گرفته شده به عنوان یک شهادت است که رای دهندگان می تواند تحت تأثیر برای رای دادن به یک حزب با وجود اقتصادی ظروف سرباز یا مسافر با ایجاد یک فضای ترس است. شده اند وجود دارد تلاش برای محدود کردن آزادی های فردی و اعمال بیشتر کنترل دولت از طریق ترفند های مختلف و هدف قرار دادن افراد امتناع از پا خط خود را. در زمان دادگاه را به نجات آمده است. اما high-handedness و استفاده از زور علیه مهاجران می تواند به اثبات می شود یک نقطه عطف است. واکنش های عمومی ممکن است نه احیای اقتصاد اما می تواند امیدوارم نجات دموکراسی و دموکراتیک خلق و خوی در یک زمان هنگامی که این چهار رکن عبارتند از عدم اعتماد به نفس الهام بخش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>