جاده های کشور, take me home

هنگامی که مواجه با یک وضعیت بی سابقه ای فراتر از این گزینه ها را امتحان کنید برای بازیابی قطعا می تواند یک درجه بیشتر مخدوش. اولین گام برای هر دولت حمایت آماده داده و تجربی حکمت بود برای خنثی کردن عفونت است. مستندات اجتماعی, فاصله, ماسک, و بهداشت دست تنها ثابت آنهایی که برای مهار این بیماری همه گیر. فراتر از آن است که آنتی بادی غنی پلاسما, ضد ویروس, HCQ واکسن محاکمه در آثار هستند. ایستاده از بین بردن این ویروس است بیشتر یا کمتر معطوف به زندگی “با خیال راحت با ویروس” با یک سریال استراتژی برای ادامه مصرف گارد همراه با دارویی ایمنی تجاوز به این امید که حداقل یک گلوله شایسته است به اندازه کافی برای ضربه زدن دشمن نهان.

چه چیزی می تواند پیش بینی در زمان “مستند” بودند که ضرر و زیان مالی به دلیل بسته شدن صنعت همه مهمتر گسترده کارگاه به کارگیری numberless ماهر, semiskilled کارگران کاهش در خروجی و lay-offs که با توجه به وضعیت اقتصاد قول می تواند روزی برای یک ماه یا کمی فراتر از آن.

را پس گرفت, جنگ, بود, برای ادامه. که در آن معاملات بودند بر روی کاغذ به عنوان خروجی کل اظهارنامه مالیاتی, پسوند می تواند با توجه به زیر بند تعریف شده است.

اما زمان بدبختی و هیچ پرونده از کسانی که شاغل روزانه – حقوق و دستمزد سمت چپ یک بخش گسترده بخش کار کرده است که سازمان ملل متحد به نام unheralded و سقوط به چاله محرومیت است. به کوتاه بلند بی توجه سیاست و سیاسی صندلی بحث در “بهارات” در مقابل “هند” سقوط از هم جدا. سازمان ملل متحد با حضور بدبختی از ghettoed کار بدون درآمد و در نهایت آغاز شده به عنوان یک جرقه منفجر شد و به یک آتشفشان. به نوعی سال کار در یک محل رای گیری دولت های محلی به قدرت متقابل اوراق قرضه ترک خوردگی. اگر کسی تا به حال به مرگ را در خود خاک—Covid یا هیچ Covid. ترساندن و وحشت بود به طوری که تعامل با دوستان و مشاوران دولت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, اقناع رهبران خود بودند بدون استفاده است. رک و پوست کنده شکل افراطی از خانه بیمار بودن افروخت با غفلت حتی به عنوان بی احترامی توسط کسانی که کار می کرد loyally دادن فوق العاده ساعت بدون شارژ.

این بیماری همه گیر به ما آموخته است که 20 درصد از آنچه که ممکن است به نام “هند” زندگی در تاریخی فرهنگ کار احترام به “Burra saheb” که از ریشه “بهارات”! زندگی ساده تر است در روستای سطح طبقه اجتماعی مسائل اگر هر گونه حل و فصل هستند ، احتمالا اجتماعی پیشرفته تر آنها درک کنند که در نهایت این انسان است که کمک می کند تا مرد. این است ازلی اجتماعی حکمت!

پشتیبانی از در حال اجرا های مختلف قطار و اتوبوس و یک موضوع متفاوت و وزارتخانه ها را گرفته آن را در یک جای پای جنگ هنگامی که آنها متوجه شدم که این ضروری اجتماعی و کار مسئولیت.

آن بود که متوجه شدم تا بخار منفجر کردن درب چیزی است که باز می شود تا امروز شهری-روستایی اریب واسط. استعماری “اعیان” و “عادی” حتی unabashedly تعریف شده در ساختارهای سیاسی بود و برای اولین بار سیاست های سنگر و استحکامات که پدر ملت را هدف قرار.

زمین واقعیت این است که چه درونی و احترام آیا برای مردی که طول می کشد یک حقوق و دستمزد 30000 تومان/pm بالغ بر یک در مجموع به دست آوردن 30 بوردو ترکیب شده است. خوب اگر این محاسبه را سه یا چهار نفر از این.

از دست دادن به صنعت در حال رفتن به, گسترده, اگر شما نسبت گردش مالی و حقوق و دستمزد اختلاف.

یک استدلال معتبر است که مورد Covid در حال افزایش در مناطق روستایی به دلیل مهاجرت. اما آنها کمتر در مناطق شهری? بمبئی است که مهمترین مثال. دهلی نو همواره ثبت 300+ موارد برای چهار روز متوالی و در حال حاضر هیچ کس نگران به دیدن 500 در بیلبورد. خوشبختانه بهبود نرخ 40 درصد و دو برابر شدن زمان 14 روز.

من فرض کنیم هر کس در حال انجام بهترین خود را, اما این بار به بررسی بازیابی الگوی کسانی که به خانه بازگشت. آن است که شبیه به کسانی که رشته و آلوده در مناطق شهری و یا می تواند از آن جای تعجب کمتر ؟

به هر حال دور دوم کار اصلاحات در مورد آنچه که باید پایدار حقوق باید مطرح ماموریت رفاه در هر دو طرف. شما هنوز نمی توانید یک دوچرخه سوار با یک تخت تایر. که اضافه می کند تا به تعریف یک بخش هنوز مبهم واژه “اقتصاد”. اقتصاددانان بالاتر هستند شیار لبه پنجره رساند تا آمار.

آنها اغلب موفق به پیش بینی “کار درد” که منجر به تأخیر در تحویل. آیندگان دریغ نمی هر کسی که ما نیاز به اصل انطباق در رویکرد ما به کارگر مشترک. با slowdowns, فجایع وجود دارد به سود های صورت اهرم مالی هر چند با اتصال بند قانونی. طلایی “دست دادن” ممکن است نسخه به عنوان “نقره و برنز دست می لرزد”. از لحاظ اقتصادی صحبت به خوبی تغذیه نیروی کار پول بیشتری به دست خواهند آورد و بیشتر پول در بازار است.

Contrarily سازمانی وسواس به موضعگیری نشان می دهد سود و سهم بازار باید دیر یا زود تقلب مردم است. در نهایت حتی با ناتوانی آن باید منعکس کننده در تولید ناخالص داخلی و بودجه سالانه. فراموش نکنید که این بشر تناقض است. الکل مضر برای سلامتی است اما بدون آن 40 درصد از درآمد رسید. سلام به دوستان من!

هند تا کنون به خوبی انجام می شود در مدیریت بحران توسط شجاعانه مستند و سپس توقف تدریجی به آرامی. این کار اصرار به مهاجرت آمد نشده است. اینترنت مملو آنلاین درمانگاه در مشاوره مناسب آموزش مذهبی. این کاملا یک کار حرفه ای و همچنین به عنوان یک انسان خدمات. با همان معیار یک کارگر بدون پول معاش نمی آیند در هر یک از این ها ؟ افسردگی, روان نژندی, تبدیل, واکنش…. آن است که انسان به او بی معنی و قاطعانه?

پیکره کار خروج مقادیر به 4Cr مردم است. در حال حاضر آن را به یک سخنرانی دراز وشدیداللحن اجازه داده می شود تحت شرایط وخیم. اما قوانین و مقررات باید به در محل قرار داده برای آنها را به بازگشت و ماندن به یک مرفه هند است.

یک تغییر نسبت به کشت و صنعت عصاره میوه آب میوه, مربا تازه بسته بندی شده و فروخته شده صادر شده باید واکشی مناسب درآمد و دولت levies.

با من همدردی به دوستان و دیگران در کلکته! معروف جهان “شهر شادی” باید احیا! آنها دریافته اند برخی از Satyajit Ray! یک موضوع بزرگ برای Puja این سال و یک جلسه ویژه برای اسکار سال آینده!

“Kaun روتا hai kisi ki baat pey ترجمه dost,

Sab ko apni hei kisi baat پرداخت rona aaya” Sahir

(که با ابراز تاسف در دیگری حکایت از بدبختی

همه در واقع گریه به خاطر سپردن خود بدبختی)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>