کشورهای جهان, ورود به سیستم ثبت Coronavirus موارد

یک افسر پلیس در بریزبن استرالیا هدایت مسافران که باید متحرك از بین المللی ویژه بازگشت پرواز.

عکس: دن peled/شاتر

اقتصادی هزینه تشدید مستند اقدامات در سراسر جهان به تمرکز واضح تر به عنوان ایالات متحده به ثبت یکی دیگر از جهش در تعداد مدعیان بیکاری و تایید عفونت کروناویروس در این کشور به تصویب 432,000.

وجود دارد 6.6 میلیون برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به سوم آوریل 4 که به دنبال یک رکورد 6.9 میلیون تجدید نظر شکل از یک هفته قبل است. اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال به حال انتظار می رود 5 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

گریم کار داده آمد به کشورها در سراسر جهان گزارش شده که یک رکورد تعداد موارد جدید.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت می گوید به نظر او پایان دادن به سرمایه گذاری برای این که بوئینگ و ایرباس رنج می برند به عنوان مشتریان تاخیر و لغو سفارشات و Covid-19 است که با داشتن یک مخربی بر سیاه و اسپانیایی آمریکایی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Braulio Jatar/زوما پرس

ایالات متحده منجر به این اعداد و ارقام با یک عفونت کل است که در حال حاضر بیش از مجموع ایتالیا, اسپانیا و آلمان در ترکیب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ملی مرگ و میر با افزایش از 14 ، 800 زمین پنج شنبه یک روز پس از, New York, New Jersey, لوئیزیانا, و ایلینوی گزارش خود را به بالاترین روزانه برگه.

در سطح جهان تعداد موارد تایید شده نزدیک 1.5 میلیون با توجه به تجدید نظر داده از دانشگاه جانز هاپکینز هر چند رقم دقیق می تواند بالاتر باشد. عدم گسترده تست منفی کاذب و تفاوت در استانداردهای گزارش را ساخته اند آن را به چالش کشیدن برای پیگیری میزان ویروس. مرگ و میر نسبت به Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس پیشی گرفته اند 89,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

مسیحیان در سراسر جهان برنامه ریزی شده به مناسبت مرگ و رستاخیز عیسی شروع جمعه بدون سنتی کروبی و جمعی از عبادت است که لغو شده است در پاسخ به این بیماری همه گیر. خدمات انجام شده توسط lone جشن از داخل کلیساها بود به پخش در تلویزیون یا پخش در اینترنت, برخی برای عبادت جمع شده بودند نزدیک در اتومبیل های خود را.

به عنوان یک هفته ای تعطیلات عید فصح یهودیان آغاز شد و یکشنبه شب سخت اقامت-صفحه اصلی سفارش در اسرائیل باعث شد بسیاری از مردم در پراکنده خانواده ها به جشن Seder از طریق ویدئو کنفرانس. در ایران رهبر جمهوری اسلامی علی Khameni ملت گفت برای جلوگیری از تجمعات در ایام روزه داری ماه رمضان آغاز می شود که در اواخر ماه آوریل است.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: کل coronavirus عفونت رویکرد 1.5 میلیون در سراسر جهان
  • دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا مورد تصویب 432,000; مرگ و میر بیش از 14 ، 800 زمین
  • اوباما در تلاش برای تصویب صدها میلیارد دلار در بودجه برای حمایت از تلاش کسب و کارهای کوچک اجرا می شود به مقاومت
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

به عنوان بحران بهداشت و درمان بدتر شده ایالات متحده به شدت اقدامات برای حفظ تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس برای شهروندان آمریکایی با وجود خصوصی موجود قراردادها و قوانین تجارت بین المللی طراحی شده برای محافظت از جهانی زنجیره تامین.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت آن است که برنامه ریزی برای محدود کردن برای چهار ماه صادرات برخی از ماسک و دستکش طراحی شده به سرعت گسترش ویروس به عنوان تقاضا برای چنین دنده soars همراه با تعدادی از موارد است.

ایالات متحده نیز افزایش تا نرخ بیکاری مزایای زیر محرک آن قانون هر چند مزایای وعده داده شده—که ممکن است سخاوتمندانه تر از آنچه کارفرمایان پیشنهاد می—دارای نوک فلس برای برخی از شرکت ها به نفع تخمگذار کردن کارکنان.

شهر بزرگ شهرداران در ایالات متحده در ضمن در حال تقلا به سنگ فرش با هم اقدامات لازم برای رسیدگی به اختلاف نژادی در حال ظهور از طریق داده های این هفته در coronavirus موارد است.

یک دانشجوی کارشناسی ارشد نمایش اطلاعات در اولین روز از تست در Charles R. جلب دانشگاه علوم پزشکی و علم در لس آنجلس.

عکس: فردریک جی. قهوه ای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شهر نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو, بزرگترین کشور شهرستانها منتشر شده که آمار و ارقام نشان میدهد این ویروس است که با داشتن یک مخربی بر اقلیت نژادی به خصوص کسانی که در فقر است. اپیدیولوژی می گویند افرادی که در فقر زندگی می کنند اغلب می تواند در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این ویروس و درد و رنج بیشتر عوارض شديد از آنجایی که آنها اغلب نمی توانیم به موقف اجتماعی-فاصله دستورالعمل و نرخ بالاتر از اساسی شرایط پزشکی.

در فقیرترین نقاط جهان تاثیر گسترده مهار اقدامات است که انتظار می رود به ویژه شدید.

گزارش صادر شده پنج شنبه توسط آکسفام گفت: بحران بهداشت و درمان می تواند با فشار نزدیک به نیم میلیارد نفر به فقر شدید تعریف شده به عنوان زندگی در $1.90 یک روز یا کمتر مگر اینکه موسسات مالی بین المللی به سرعت حرکت می کند به قید وثیقه از کشورهای در حال توسعه با بدهی و بودجه اضطراری.

این نایروبی-موسسه خیریه مستقر در برآورد منتشر شده پیش از هفته آینده نشست بانک جهانی و صندوق بین المللی پول گفت: این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر درآمد و مصرف خواهد شد عمیق تر از بحران مالی 2008.

بیش از 90 کشور باید پرسید در مورد کمک مالی از صندوق بین المللی پول—نزدیک به نیمی از کشورهای جهان—در حالی که حداقل 60 به دنبال سود خود را از بانک جهانی برنامه. این دو نهاد با هم باید منابع نزدیک به 1.2 تریلیون دلار است که آنها گفته اند که آنها را در دسترس برای نبرد اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر اما سوال این است که آیا آنها می تواند به سرعت حرکت می کند به اندازه کافی برای معکوس نصب خسارت.

به گزارش آکسفام همزمان با بانک جهانی طرح که مستندات, حکومت و محدودیت های دیگر خواهد غوطه شرقی آفریقا به اول آن رکود اقتصادی در یک ربع قرن با اقتصاد در سراسر منطقه کاهش حداقل 2.4 درصد و به اندازه 5 درصد در این سال است. کشورهایی که به شدت بستگی به تولید نفت و معدن خواهد بود ضربه سخت به خصوص بانک گفت و اقتصاد—آفریقای جنوبی و نیجریه و آنگولا که در حال حاضر بودند تنبل را ببینید درد و حتی بیشتر.

آکسفام و تحلیل انجام شده توسط محققان در کالج کینگ لندن و دانشگاه ملی استرالیا تخمین زده می شود که در جدی ترین سناریو 20 درصد انقباض در درآمد و تعداد زیادی از مردم زندگی در فقر شدید را افزایش 434 میلیون نفر به 922 میلیون در سراسر جهان.

“برآورد نشان می دهد که بدون در نظر گرفتن سناریو فقر جهانی افزایش می دهد برای اولین بار از سال 1990” گزارش گفت:.

بسیاری از کشورهای در حال توسعه قادر به ارائه این نوع از تامین مالی اضطراری و محرک هزینه های انجام شده در آمریکا و اروپا و بخش هایی از آسیا است.

انگلستان خزانه داری روز پنجشنبه گفت: این برنامه برای استفاده از بانک انگلستان به طور مستقیم به عنوان موقت منبع تامین مالی در طول هر گونه اختلال در بازار با توجه به کروناویروس—تسهیلات گذشته مورد استفاده در یک راه قابل توجهی در طول بحران مالی جهانی. وزارت خزانه داری گفت: هر نقشه بازپرداخت خواهد شد در پایان این سال است.

اتحادیه اروپا و وزرای شد به سر خود ستیز ویدئو کنفرانس پنج شنبه با هدف به توافق برسند به یک مصالحه در هزینه های سلامت و بحران اقتصادی شروع با یک و نیم تریلیون یورو ($543 میلیارد دلار) طرح در حال حاضر در جدول. مقامات گفتند که امید به اعتصاب یک معامله بین جنوب کشور از جمله ایتالیا و اسپانیا که می خواهید بار بیشتر-به اشتراک گذاری و غنی تر در شمال کشور است که می خواهید برای محدود کردن کمک های مالی خود را در معرض قرار گرفتن به کشورهای اتحادیه اروپا بود که اقتصاد ضعیف قبل از این ویروس رخ داد.

فرانسه یکی از کشورهای سخت ترین ضربه گیر انتظار به صرف بیش از €20 میلیارد دلار ($21.7 میلیارد دلار) برای پرداخت حقوق کارکنان که مورد نیاز نیست در طول بحران نیروی کار وزیر موریل Penicaud گفت: پنج شنبه. او گفت: 628,000 شرکت ها و انجمن ها قرار داده بود 6.9 میلیون کارمند در این طرح است.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دفتر گفت: در سراسر کشور حبس اقدامات اعمال شده در مارس 17 گسترش خواهد گذشته خود را برنامه ریزی شده پایان تاریخ چهارشنبه آینده. Air France-KLM گفت: این انتظار به قطع بیش از 90 درصد از ظرفیت برنامه ریزی شده در این ماه و در ماه مه.

فرانسه گزارش کرده است 10,869 Covid-19 مرگ یک شماره است که به شدت افزایش یافته است به عنوان دولت پرس خانه های سالمندان به گزارش تایید شده یا مشکوک به مرگ و میر از coronavirus بیماران. خالص روزانه افزایش در تعداد زیادی از مردم در حمایت از زندگی در بیمارستان ها—اندازه گیری مقامات استفاده کنید تا مطمئن شوید که بیمارستان نمی شوند اشباع—کاهش یافت و به فقط 17 اضافه کرد شواهدی وجود دارد که این بیماری همه گیر است که کاهش در فرانسه.

در برخی از کشورهای دیگر که در آن مستندات در نیروی عفونت نرخ به شدت افزایش یافته و در روزهای اخیر.

ژاپن گزارش داد یک رکورد پرش از 551 موارد جدید چهارشنبه بعد از یک وضعیت اضطراری برای پایتخت کشور و مناطق اطراف آن به اجرا رفت. ژاپن از کل موارد گزارش شده که در حال حاضر در صدر 4,700.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

سنگاپور نیز گزارش داد که بزرگترین افزایش در موارد جدید در روز چهارشنبه با وجود تشدید مستند اقدامات است. در هند تعداد موارد گزارش شده در صدر 5,000 روز پنج شنبه.

چین گزارش شده 63 مورد جدید جز دو تا که در مردم از بازگشت از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت. زندگی به حالت عادی بازگشت در شهر ووهان مرکز اصلی این بیماری همه گیر در روز دوم پس از یک مستند برداشته شد. این ووهان شهرداری حمل و نقل اداره گفت: حمل و نقل عمومی تقبل قایق از آب عبور مورد 624,000 مسافران در اطراف شهر در روز چهارشنبه اولین روز که محدودیت های مسافرتی کاسته شد.

در نیوزیلند که در آن نرخ ابتلا به عفونت شروع به کاهش دولت گفت: همه شهروندان از بازگشت به کشور از خارج از کشور مورد نیاز خواهد بود برای تحت قرنطینه و یا موفق انزوا در تصویب تسهیلات برای حداقل 14 روز.

مدل سازی پیشنهاد کرده بود نیوزیلند بود مشابه در یک مسیر به ایتالیا و اسپانیا که در آن به 205 مورد در 25 مارس می تواند رشد کرده و به بیش از 10 ، 000 در حال حاضر اگر این کشور تا به حال شده است در زیر قرار داده شده مستند. موارد گزارش شده در حال حاضر مجموع 1,239. تعداد کل کاهش یافته است برای چهار روز گذشته با 29 مورد جدید پنج شنبه, کمترین روزانه تعداد از مارس 23 قبل از این مستند آغاز شد.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به فرانسیس یون سو در [email protected] و استفان Fidler در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>