یک مرد رو باز او چرخ خرید در پارکینگ در یک سوپر مارکت در مرکزی, Christchurch, New Zealand.

عکس: Mark Baker/آسوشیتد پرس

دولت ها در سراسر جهان به طور فزاینده ای اعمال محدودیت های اجباری ساکنان به زور مردم را به حفظ فاصله خود از یکدیگر پله تا تلاش کند به گسترش جهانی coronavirus به عنوان موارد گذشته رسید 350,000.

نیوزیلند گفت: این امر تحمیل مستند و حرکت به بالاترین مرحله هشدار بسته شدن مدارس از سه شنبه. کلمبیا دستور داد سه هفته در سراسر کشور قفل و مهر و موم شده از مرزهای خود. هند آغاز یک مستند در یک تعداد متحده و استرالیا اجرا خاموش شدن از رستوران ها و کافه ها پس از گفت و با تکیه بر اقدامات داوطلبانه انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مسطح کردن صعودی منحنی از عفونت های جدید.

آخرین Coronavirus

  • جهانی موارد عفونت کروناویروس خروش گذشته 330,000 و تلفات به 14,706
  • هند قفل کردن تعدادی از کشورها از جمله دهلی نو
  • نیوزیلند برای تحمیل یک مستند و حرکت به بالاترین مرحله هشدار
  • کمیته بین المللی المپیک گفت: با توجه به تعویق انداختن توکیو 2020 بازی

در سطح جهانی مرگ و میر از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از این ویروس آمار 15,328.

جهانی بهداشت و درمان اضطراری دارای لرزاند بازارهای با رشد احتمال یک رکود است. سهام ایالات متحده-شاخص های آتی کاهش یافت و در آسیا و اروپا در معاملات روز دوشنبه پس از قانونگذاران ایالات متحده موفق به رسیدن به یک معامله در یک بسته نجات اقتصادی, اما پس از آن دوباره پس از فدرال رزرو اعلام کرد پشتیبانی اضافی برای سیستم مالی آمریکا.

دو برابر شدن تایید در سراسر جهان مورد از این ویروس بیش از هفته گذشته در حال آزمایش اثر اقدامات از مقامات به آن داشته باشد.

موارد در ایالات متحده به تنهایی عبور 35,000, 10 برابر از یک هفته قبل به عنوان یک تعداد زیادی از رهبران دولت دستور داد ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به دنبال لوازم پزشکی و نقل مکان به گسترش بیمارستان ظرفیت برای آماده سازی برای هجوم بیماران.

ایالت نیویورک به عنوان مرکز بحران در ایالات متحده آمریکا با 15,777 مورد تأیید گزارش روز شنبه—حدود 4000 عفونت بیش از یک روز زودتر و هزاران نفر بیش از هر کشور ایالات متحده آمریکا.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواسته دولت فدرال به ملی, خرید از هواکش و سایر لوازم پزشکی به عنوان متحده در رقابت با یکدیگر برای یک کمبود منابع منجر به قیمت درآوردن. کشورهای دیگر بودند افزایش تلاش برای دستیابی به تجهیزات ضروری برای پزشکان و بهداشت و درمان کارکنان در حالی که همچنین محدودیت های سفت در جنبش مردم.

در اندونزی تعداد رو به افزایش بوده است به سرعت به عنوان کشور سیستم پزشکی مواجه شده است. یکشنبه, 514 نفر در اندونزی به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و 48 نفر مردهاند افزایش ناگهانی از یک هفته پیش زمانی که وجود دارد کمتر از 10 مرگ و میر.

کارشناسان می گویند این ویروس به احتمال زیاد حتی شایع تر از اعداد نشان می دهد چرا که اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت ترین با بیش از 250 میلیون نفر—آزمایش قرار گرفته است و تنها 2,409 مردم است. رئیس جمهوری اندونزی متعهد شده است به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا تست ظرفیت و اندونزی حمل و نقل در سراسر 150,000 تست کیت از چین در روز دوشنبه ،

اندونزیایی انجمن پزشکی یک nongovernment گروه با صدور بیانیه ای در روز یکشنبه که شش پزشکان مرده بود از Covid-19 اگر چه آن را بعد از آن اضافه شده است که یکی از کسانی که فوت کرده به جای آن از یک حمله قلبی در آورده با خستگی.

تا کنون دولت خودداری کرده است که برخی از شدید اقدامات صورت گرفته توسط این کشور همسایه مالزی که هفته گذشته تعطیل کردن ادارات و مدارس و مکان های عبادت در میان خروش در coronavirus موارد است.

در چین دولت گزارش شده 39 مورد جدید دوشنبه همه آنها وارداتی و همچنین نه مرگ و میر در ووهان.

به عنوان دولت باید محکم مرزهای سراسر جهان تلاش ها تشدید کنترل گسترش این بیماری در داخل کشور.

از اسپری کردن مترو برای قفل کردن تمام شهرها و دولتها در سراسر جهان با استفاده از اقدامات مشابه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان نگاهی به گذشته شیوع و شواهد علمی به توضیح دهد که آیا این تاکتیک کار می کنند.

دلار هنگ کنگ, مدیر اجرایی, کری لام پرده از اقدامات که شامل محرومیت nonresidents از ورود به شهر از طریق هوا به مدت دو هفته از روز شنبه و در حال حرکت به وضع قانون ممنوعیت فروش الکل در 8,600 سالن با مشروب مجوز.

“اگر یک گروه کوچک از مردم که مایل به بیرون رفتن به بازی در یک مسابقه برخی از رشته فرنگی—تا پایان آلوده کردن بخش بزرگی از جامعه چگونه می تواند آنها با کسانی که مبارزه با این بیماری همه گیر?” خانم لام گفت: او صدای خفگی. “می توانید این دوستان واقعا قربانی نیست فقط برای کمی در حالی که دیگر به طوری که دلار هنگ کنگ می تواند پیروز این جنگ است؟”

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • Coronavirus بسته نجات نتواند رویه مانع در سنا
  • Coronavirus موارد خروش جهان گسترده ای به عنوان برگ برنده رمپ تا کمک برای متحده
  • Coronavirus بازدید سنای آمریکا به عنوان رند پل آزمایش مثبت
  • چگونه کره جنوبی حل آن حاد بیمارستان, تخت, کمبود
  • به همین دلیل آن را بسیار دشوار است برای متوقف کردن گسترش Coronavirus

نیوزیلند حرکت خواهد کرد و به بالاترین سطح هشدار در 48 ساعت آینده و هر گونه فعالیت خارج از باید انفرادی مقامات دستور داد تا دوشنبه.

“حرکت به سطح 3 و سپس 4 را محل مهم ترین محدودیت در مردم ما در تاریخ مدرن اما آنها لازم قربانی برای نجات زندگی” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت. “ما تحت حمله مانند بقیه جهان باید متحد برای جلوگیری از بدترین از اتفاق می افتد در اینجا.”

دولت ها تلاش کرده اند به تعادل فشار به صورت دقیق مستندات حمایت توسط بسیاری از متخصصان پزشکی با نیاز به نگه داشتن اقتصاد عملکرد و خدمات ضروری در حال اجرا است.

فرانسه دادگاه عالی روز یکشنبه دستور دولت برای روشن شدن شرایط این کشور را مستند عرض 48 ساعت از جمله مقررات است که اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود را به ورزش و به دنبال مراقبت های پزشکی. دادگاه رد یک درخواست از یک گروه از پزشکان خواستار بیشتر شدیدی مستند گفت: پیشنهاد محدودیت را بیشتر به مخاطره می اندازد کشور توسط hobbling توانایی خود را برای ارائه مراقبت های بهداشتی مواد غذایی و سایر ملزومات.

یکشنبه, 16,018 مردم در فرانسه به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 674 نفر مرده بود از Covid-19 سلامت, مقامات گفت.

در کشورهای دیگر بحث متمرکز شده که آیا اقدامات باید داوطلبانه و با تکیه بر مردم به پایبندی به آنها است.

دولت استرالیا تصمیم به تعطیل ورزشگاه بارها و قمار از ظهر دوشنبه و محدود کردن رستوران ها به takeout خدمات پس از یک آخر هفته که در آن نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مردم نادیده اجتماعی-فاصله شیوه های رنگی به سواحل و سالن در شهرستانها عمده.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

“ما در حال حاضر نیاز به اقدام از آنجا که ما نمی تواند اعتماد به نفس به عنوان یک گروه از رهبران که اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و قوانین است که ما در جای خود قرار داده نمی شود به دنبال به سطح انطباق است که ما نیاز به صاف و منحنی به سرعت گسترش و به صرفه جویی در زندگی” آقای موریسون گفت.

در هند پرجمعیت متحده مانند دهلی راجستان و قطعات ماهاراشترا رفت و به دولت دستور مستند از شنبه, به جز برای خدمات ضروری در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس.

به عنوان بسیاری از کسب و کار در سراسر جهان مبارزه کانادا ضد عفونی کننده شرکت تولید در حال افزایش است به نگه دارید تا با تقاضا در طول رمان شیوع کروناویروس. عکس: Ron Kolumbus/وال استریت ژورنال

مقامات سوریه اعلام کرد که بسته شدن مرز با لبنان گفت: تنها باری کامیون ها اجازه داده می شود در و رانندگان آنها خواهد بود آزمایش در گذرگاه.

پس از نزدیک به یک دهه از مناقشه سوریه آسیب پذیر است. این فقط یک آزمایشگاه است که می توانید تست برای coronavirus با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. گروه های کمک را مطرح هشدار در مورد خطرات به میلیون ها آواره سوری کهنه در اردوگاه از جمله 900,000 بی خانمان توسط دولت های اخیر توهین آمیز در شمال غرب کشور است.

بسیاری از مردم سوریه شد و شک و تردید از دولت اطمینان نگهداری از طریق هفته گذشته که کشور عاری از coronavirus. در یکشنبه, سوریه, ثبت نخستین مورد از ویروس—یک مرد در 20s خود که تست مثبت پس از بازگشت از خارج از کشور.

ارتش مصر گفت: ارتش به طور کلی که گرفته شده بود در پیشگیری از بیماری تلاش و سه نفر دیگر کشته شده بود روز یکشنبه از Covid-19 آوردن این کشور تلفات به 15. ارتش اعزام شده است برای ضد عفونی کردن فضاهای باز و ساختمان.

ایران روز دوشنبه گفت: این تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 تا به حال شروع به پریدن کرد 127 به کل از 1,812 بیش از 24 ساعت گذشته بيشترين تلفات از هر کشوری به جز چین و ایتالیا و اسپانیا. تعداد گزارش شده عفونت افزایش پیدا کرده 1,411 به کل از 23,049. آنها شامل حداقل 24 نفر از اعضای مجلس ایران—نتیجه گفت: مجلس شورای اسلامی از چهره-به-چهره مبارزات انتخاباتی برای انتخابات پارلمانی در اواخر ماه گذشته.

گسترش این ویروس در ادامه به تاثیر رویدادهای مهم. کمیته بین المللی المپیک گفت: با توجه به تعویق انداختن توکیو 2020 بازی ها, دلیل افزایش فشار از ورزشکاران کارکنان فدراسیون های ورزشی و عمومی-بهداشت رهبران به تاخیر رویداد. کمیته بین المللی المپیک نمی جزئیات ممکن است به تعویق افتادن سناریوهای اما گفت: لغو شدن نیست در نظر گرفته شود. یک تصمیم است که انتظار می رود در آینده چهار هفته.

به عنوان جهانی سفر implodes, خطوط هوایی سنگاپور گفت: این امر کاهش 96 درصد از آن پرواز ظرفیت تا پایان مارس پس از اعلام بسته شدن مرز از دولت شهر است.

امارات یکی از بزرگترین مسافت های طولانی شرکت های هواپیمایی گفت: این امر تعلیق بسیاری را به حالت تعلیق در آن عملیات مسافر توسط چهار شنبه.

دولت بریتانیا گفت که آن را در سراسر کشور به شبکه راه آهن است که تجربه 70% کاهش در تعداد مسافر پس از وقوع آغاز شد. انگلستان به اجرا در یک سیستم حق رای دادن است که در آن یک درهم آمیخته از شرکت های ارائه خدمات راه آهن در مناطق مختلف کشور است. دولت گفت: پرداخت این شرکت ها هزینه اجرای اسکلت قطار خدمات برای شش ماه آینده با مالیات جمع درآمد حاصل از فروش بلیط و جای پای هزینه های نگه داشتن استخوان شبکه باز برای کارگران ضروری مانند پزشکان و پرستاران.

مک دونالد در عین حال گفت: این امر تعطیل رسانه ها در سراسر انگلستان و ایرلند از 7 p. m. دوشنبه. “من شده اند روشن در سراسر این که ما را تنها همچنان به کار گیرند در حالی که آن را امن برای مردم ما و همراه با ما franchisees” گفت: مک دونالد در بریتانیا و ایرلند اجرایی پل Pomroy.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

در کلمبیا زندانیان در زندانها راه اندازی هماهنگ در سراسر کشور شورش بیش از آنچه که آنها فقیر بودند شرایط بهداشتی است که در معرض آنها را به کروناویروس ترک 23 زندانیان کشته و 83 نفر دیگر مجروح در درگیری با نگهبانان زندان های وزارت دادگستری گفت: در روز یکشنبه ، نه سپاه پاسداران گزارش کرده بودند زخمی شدند.

کلمبیا گزارش داد که دو مرگ و میر ناشی از Covid-19. مقامات بهداشت گفت: 231 نفر تشخیص داده شده اند که شما با کروناویروس

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com و ایزابل Coles در isabel.coles@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im