می تواند شما را Covid-19? به زودی پوشیدنی خود را ممکن است به شما بگویم

ساعت های هوشمند, هوشمند, حلقه ها و تکه های که خود را جمع آوری متوسط ضربان قلب و اکسیژن خون می تواند در خدمت به عنوان یک سیستم تشخیص زود هنگام برای Covid-19. وال استریت ژورنال را جوانا استرن بسته یک دسته از مسائل به بدن او و استخدام یک دکتر به آن همه فهمیدن.

یک قطره از ان دماغ… می تواند Covid?

لرز خفیف… احتمالا Covid.

تک سرفه… بله Covid!

من هیچ خیالی اما من زمان زیادی را صرف بدونم که اگر یک بار معمولی بدن بیماری نشانه هایی از coronavirus گسترده این سیاره است. یا حداقل من قبل از من در بدن من به یک علامت-ردیابی Covid-19 کامپیوتر.

برای سه هفته گذشته من فرسوده یک Oura حلقه, Fitbit, Garmin گروه تناسب اندام و ساعت اپل همراه با دو تکنولوژی بالا تکه های پوست, همه بسته بندی شده با سنسور. آنها به صدها درجه حرارت قرائت سطح اکسیژن خون ضربان قلب—حتی سرفه شمارش—به من تلفن. همه برای پیدا کردن اگر من Covid-19. (من نمی. تایید کرد با یک بازی سرگرم کننده بینی-گرد و خاک گرفتن آزمون.)

شرکت های فن آوری و محققان سخت در محل کار بدانند اگر دستگاه های پوشیدنی می تواند نقطه Covid-19 آنفولانزا و بیماری های دیگر—حتی دیدن اگر آنها می تواند به عنوان یک شخصی اولیه-سیستم تشخیص حاوی ویروس است. آنها را به سنسور پوشیدنی داده ها از هر دو سالم و افراد مبتلا با Covid مقایسه و به دنبال الگوهای موجود در داده ها و سپس ایجاد هوش مصنوعی است که می تواند هشدار دیگران که داده های خود را با الگوهای نقطه به مشکل.

نتایج حاصل از Fitbit را Covid-19 مطالعه در حال حاضر نشان دادن نوسانات در معیارهای کلیدی مانند ضربان قلب و تنفس روز قبل از علائم. Fitbit , Inc. مدیر اجرایی جیمز پارک به من گفت این شرکت که الفبای Inc.’s گوگل موافقت کرده است برای خرید در حال کار به سمت یک سیستم که در آن پرچم کاربران می تواند دستور به قرنطینه و سپس اگر علائم ظاهر می شود تایید, با یک آزمون.

این Oura حلقه اقدامات پوست متوسط و برنامه محاسبه پایه و سپس گزارش تا چه حد بالا یا پایین که شما هستند.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

“اگر شما می توانید قرنطینه یک تا سه روز قبل از شروع علائم آن می تواند واقعا تاثیر معنی دار بر دوره بیماری,” او گفت:. این سیستم—که آقای پارک می گوید می تواند داشته باشد و سبز و نارنجی و قرمز سطح هشدار—ممکن است نیاز به تصویب قانونی قبل از ظاهر شدن در برنامه Fitbit.

در یک روش مشابه NBA بازیکنان و کارکنان با استفاده از Oura حلقه در “حباب” در اورلاندو فلوریدا., جایی که آنها در حال حاضر زندگی می کنند و بازی در انزوا برای ایمنی خود را. اگر برخی از نقاط داده ها آمار مشخصی در سطح کارکنان می تواند اطلاع دهد برای دریافت تست شده است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید wearables کمک به شما در پیگیری سلامت خود را ؟ آیا شما اعتماد به نفس این دستگاه می تواند کمک به نقطه Covid-19 علائم ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

پس تسبیح همه ما را نجات داد؟! هیچ. هنوز روزهای اولیه از این همه می گوید: اریک Topol, یک متخصص قلب و عروق و معاون اجرایی رئیس جمهور در تحقیقاتی اسکریپس که من استخدام برای کمک به من را به سر و یا دم از من داده. این غرفه شانس کار تنها اگر تمام داده های فیزیولوژیکی مجموعه ملاقات با حتی بیشتر تحقیقات به ذکر فراوان در دسترس بودن در خانه تست.

“در ماه های پیش رو از مردم می خواهد که در خانه خود یک کیت تست که به ما پاسخ در 15 دقیقه و امیدوارم مردم خواهد بود با استفاده از wearables” دکتر Topol گفت. “شما نمی خواهد انجام آزمون مگر اینکه خود سنسور با هم آمدند به شما بگویم چیزی در جریان است.”

اما در حال حاضربود آن را ممکن است برای تفسیر آنچه که همه از من سنسور با هم آمدند به من بگویید ؟

ردیابی دما

این $299 Oura حلقه فعالیت و خواب ردیاب برای انگشت خود یکی از چند wearables به ارائه متوسط ردیابی است. پس آن را در بدن خود آن را نمی رکورد هسته درجه حرارت بدن; و به جای آن طول می کشد برای خوانش چند هفته برای دریافت یک پایه متوسط و سپس آن را گزارش نوسانات آن است. در بیشتر روزهای این برنامه گفت: من temp شد مطلوب است. ترین تب من همیشه رو 0.6 درجه فارنهایت است.

این Kinsa smart دماسنج می فرستد درجه حرارت خود را به گوشی خود را بعد از شما آن را. 48 ساعت TempTraq پچ که شما محل خود را زیر بغل به طور مداوم می فرستد خوانش درجه حرارت را به گوشی خود را.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

برای مقایسه من عینک TempTraq پچ زیر بغل برای چند روز. این پچ به صورت بی سیم می فرستد متوسط به یک برنامه گوشی های هوشمند در هر 10 ثانیه ضبط تاریخ هر چهار دقیقه است. من متوسط بود 97.6 درجه است.

با استفاده از یک Kinsa smart دماسنج من هم در زمان من متوسط به صورت خوراکی سه بار در روز—از جمله قبل از خارج شدن از رختخواب در صبح به من بازال—استراحت—درجه حرارت. دماسنج به طور خودکار می فرستد و خود را temp به یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را. من میانگین هفته گذشته ؟ 98.4 درجه است.

خبر بزرگ: هیچ تب! به جز…

“فقط درجه حرارت خود را داده به من می گوید بسیار کمی” دکتر Topol گفت. “مشکل با درجه حرارت بیش از نیمی از افرادی که Covid-19 افراد واجد شرایط عفونت—آنها هرگز سوار یک تب پاسخ.” او افزود: “نکته دیگر البته این است که شما به خصوص عفونی قبل از اینکه شما یک تب است.”

ردیابی تب در مجموع می تواند کمک کند. Kinsa جمع آوری داده ناشناخته خواهد ماند و از آن هوشمند دماسنج رسم محل (دفعات بازدید: کسانی که در سیاست حفظ حریم خصوصی و مردمی!) برای نظارت بر گسترش و تعیین ویروسی نقاط داغ.

ضربان قلب ردیابی

دکتر Topol به مراتب بیشتر مشتاق به گرفتن دست خود را بر روی ضربان قلب و فعالیت داده است. من در حالت استراحت ضربان قلب برای هفته گذشته با توجه به Oura شد 54 ضربان در دقیقه. این Garmin Vivosmart 4 Fitbit شارژ 4 و اپل سازمان دیده بان سری 5 گفت: تمام 60 bpm—هنوز هم خوب است. (Oura می گوید آن را اندازه گیری ضربان قلب تنها در شب از این رو به طور متوسط پایین تر.) نکته مهم این است که با وجود تنوع قابل توجهی از هفته قبل هر دو.

دکتر Topol گفت تقریبا یک سوم از Covid-19 عفونت بدون علامت هستند اما تغییر در ضربان قلب ممکن است هنوز هم نشان می دهد یکی. “واقعیت این است که خود را در حالت استراحت ضربان قلب هرگز بالا رفته است واقعا خوب نشانه آن است که وجود دارد هیچ چیز در حال رفتن به,” او گفت:.

Wearables از اپل Fitbit و Garmin همه در حال های مختلف استفاده می شود Covid-19 مطالعات برای جمع آوری قلب-رای داده است.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

مایکل اسنایدر که در حال اجرا است یک مطالعه در دانشگاه استنفورد به دنبال اطلاعات از Fitbits اپل ساعتهای Garmins و بیشتر به من گفت که وجود دارد این است که شواهد اولیه که کسانی که Covid-19 می باید افزایش ضربان قلب در حال استراحت حدود سه روز قبل از علائم.

در اسکریپس محققان در حال حاضر یافت می شود که در حالت استراحت ضربان قلب ارتفاع کاهش فعالیت بدنی و افزایش خواب بودند در ترکیب واقعا واضح سیگنال برای تشخیص آنفولانزا. یافته های اولیه از موسسه های کنونی شناسایی و مطالعه ای در Covid-19 نشان داده اند همان است.

غرب ویرجینیا دانشگاه راکفلر موسسه علوم اعصاب محققان با انجام تحقیقات با Oura حلقه; نتایج اولیه نشان می دهد که آن را می تواند تشخیص Covid-19-علائم مربوط به سه روز قبل از آنها نشان می دهد. دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو در حال اجرا است یک مطالعه مشابه با استفاده از حلقه. (Oura است بودجه این یکی هر چند کمتر از 10 درصد است.) پس از تحقیقات کامل شده است Oura سلامت مدیر عامل Harpreet سینگ رای می گوید: این شرکت در نظر گرفته خواهد شد که به کاربران اطلاع رسانی اگر آن لکه های بالقوه نشانه ای از بیماری است.

اکسیژن خون و سرفه ردیابی

پس از افزایش ضربان قلب یا افت فعالیت می تواند ناشی از بسیاری از چیزهایی که برخی از محققان با تمرکز بر خاص Covid-19 علائم.

کم خون-اکسیژن سطح چیزی در پایین 90 درصد محدوده و یا حتی فرو بردن به 80s, می تواند علامتی از شدت Covid-19. ساخته شده است که صترلزرس—کسانی که انگشت کوچک کلیپ که اندازه گیری اکسیژن خون (با نام مستعار اشباع اکسیژن یا SpO2)—داغترین اسباب بازی از سال است.

Garmin Vivofit را 4 می تواند خون اندازه گیری-سطح اکسیژن درست مثل یک اختصاص داده شده pulse oximeter.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

بسیاری از Garmin آخرین wearables این درست در ساخته شده است. Garmin Vivosmart 4 می تواند خون و سطح اکسیژن به صورت دوره ای در طول خواب و یا کاربران می توانند آن را به صورت دستی. سازمان دیده بان من گفت مال من بود, به طور متوسط 96%. خوب من پیر Walgreens انگشت oximeter به طور مداوم 98% است.

دکتر Topol گفت: من نمره بودند اما طبیعی است که خون اکسیژن است که تنها مفید برای مردم در حال حاضر مبتلا به Covid-19 برای ارزیابی شدت بیماری است. او انتظار دارد که بیشتر wearables به دریافت خون و اکسیژن نظارت این سال است.

Fitbit در حال حاضر دارای یک سنسور در برخی از دستگاه های خود را, اما آن را ارائه نمی دهد کامل به عنوان خوانده شده; آقای پارک می گوید این شرکت در حال کار به آن را فعال کنید. زمان اپل دیده بان مدل نمی خون اندازه گیری-سطح اکسیژن; اپل است و انتظار می رود برای راه اندازی یک مدل جدید از این سقوط که ممکن است.

ممکن است یکی دیگر از شاخص? سرفه شما. ضبط درست در زیر من suprasternal شکاف (که شیب در مقابل قاعده گردن) است که کمی پچ ساخته شده توسط جان راجرز مهندسی پزشکی آزمایشگاه در دانشگاه نورث وسترن. آن را اندازه گیری درجه حرارت و ضربان قلب و حرکت بدن و چیزهای مختلف دیگر از جمله دیوار قفسه سینه حرکات و تنفسی برای تلفن های موبایل برای سرفه.

“برای برخی از Covid-19 بیماران بستری در بیمارستان های ما مشاهده کردیم سرفه نرخ است که به طور متوسط 100 در هر ساعت. شما به مراتب کمتر است که تعداد. ما نیز اغلب نامنظم تنفسی و قلبی و فعالیت است. ما رعایت نمی کنند از جمله ویژگی های داده های خود گفت:” آقای راجرز پس از تیم خود را تجزیه و تحلیل من جمع آوری اطلاعات.

محققان در سیستم های جاسازی شده آزمایشگاهی در موسسه فدرال سوئیس و فناوری باید شروع به جمع آوری و ضبط Covid-19 سرفه برای دیدن اگر آن را ممکن است برای یک گوشی هوشمند برای شناسایی برخی از امضا منحصر به فرد.

یک روز ما قادر به گفتن “Hey, Siri, من بیمار است ؟” و دریافت فوری تشخیص است ؟ احتمالا. اما در حال حاضر من شرط بندی در wearables در نهایت قادر به تحصیل را حدس می زنم که من پایین آمدن با چیزی حتی اگر آن را نمی توانید نام این بیماری است.

آیا نگرانی در مورد هزینه های که قابلیت و تمام مشکلات آن را ایجاد کنید ؟ البته. مثبت کاذب هشدار? بیش از حد اعتماد در سیستم ؟ مقدار زیادی اطلاعات بیشتری در دست بزرگ Tech? گسترش اجتماعی و اقتصادی تقسیم می شوند که کمک های مالی سلامت بهتر برای کسانی که استطاعت بهترین ساعت هوشمند? آره, آن می تواند زشت است.

از سوی دیگر اگر یک دستگاه کوچک در بدن ما—و نه شش!—کلید حل این گیر و آینده بیماری های همه گیر هست ؟

—برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به جوانا استرن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de