در مارس 16, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر coronavirus دستورالعمل برای ملت با عنوان “15 روز به سرعت گسترش یافته است.” در میان چیزهای دیگر, دستورالعمل های توصیه کار از خانه اگر ممکن است و اجتناب از گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر.

به عنوان 15 روز روش آقای ترامپ تبدیل شده آوازی در مورد امکان لغو محدودیت بنابراین به عنوان برای رسیدن به اقتصاد در حال حرکت دوباره. اما رئیس جمهور خود را مستقیم بدون قدرت به نوبه خود بسیاری از این گزارشات به عمل است. او 15 روز توصیه شد مشورتی; آن است که دولت فرمانداران و شهرداران شهرستان که با استفاده از آنها قدرت پلیس به صدور حکم.

البته دیگر وجود دارد coronavirus مسائل که در آن واشنگتن ندارد مستقیم قدرت. در Jan. 31 آقای ترامپ منع ورود به ایالات متحده از هر کشور خارجی که در سرزمین اصلی چین در قبل از دو هفته است. کاخ سفید پس از صادر مشابه مقررات مربوط به ایران قاره اروپا ایرلند و انگلستان است.

همچنین واشنگتن قدرت را به قرنطینه مردم برای جلوگیری از گسترش بیماری مسری از کشورهای دیگر و یا بین ایالات متحده است. اما برای بسیاری از آمریکایی ها این پناهگاه در محل سفارشات صادر شده توسط دولت و یا مقامات محلی خواهد بود به مراتب مهم تر از جمله اقدامات انجام شده توسط دولت فدرال است.

می تواند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نام مجدد اقتصاد لغو مستند و نیمه مستند شرایط که در حال حاضر وجود دارد در بسیاری از ایالات متحده آمریکا با غیرضروری فروشگاه توقیف زیادی از گروه های ممنوع و بسیاری از مکان های کسب و کار بسته ؟

پاسخ به این سوال مسلما “هیچ.” از کانکتیکات به کالیفرنیا آن است که دولت و مقامات محلی که دستور داده اند که بسیاری از این کشور محدودیت های فعلی در زندگی روزانه. آقای ترامپ می تواند مستقیم فدرال کارگران برای بازگشت به دفاتر خود و سفارش برخی از کسب و کار برای تولید برخی از اقلام تحت دفاع تولید عمل می کنند. اما از نظر عمل مستقیم است که در مورد آن.

“در حالی که دولت فدرال قدرت به اجازه قرنطینه و جداسازی تحت شرایط خاصی اصلی اقتدار را برای قرنطینه و جداسازی وجود دارد و در سطح دولت به عنوان یک ورزش از دولت و نیروی پلیس” نتیجه گیری یک 2014 سرویس پژوهشی کنگره (CRS) خلاصه ای از بهداشت عمومی آمریکا قدرت.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

اقدامات دولت برای مقابله با گسترش COVID-19 گرفته اند تحت نظارت انواع قوانین و مقررات. در اینجا یک مبین در برخی از حقوقی شالوده از اقدامات انجام شده تا کنون:

ممنوعیت سفر

آقای ترامپ اولین حرکت بزرگ به معنای مقابله با کروناویروس بحران ممنوعیت سفر. در Jan. 31 او صادر شده ریاست جمهوری اعلام محرومیت ورود به ایالات متحده از هر کشور خارجی که در سرزمین اصلی چین در هر نقطه در قبل از 14 روز. (شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم و قانونی و بستگان خود نبودند تحت پوشش این حکم.)

اقتدار خود را به موضوع این نظم ناشی از مهاجرت و ملیت که در شکل کنونی آن تاریخ به سال 1965. بخش 212(f) قانون اجازه مسدود کردن “بیگانه” ورود در زمینه بهداشت عمومی در میان چیزهای دیگر.

در هفته بعدی کاخ سفید صادر مشابه حکم ممنوعیت اتباع خارجی که اخیرا در ایران در منطقه شنگن اتحادیه اروپا ایرلند و انگلستان است.

این اولین بار است که خاص این تکه از قانون ایالات متحده استفاده شده است سعی کنید برای جلوگیری از گسترش یک بیماری مسری با توجه به CRS حقوقی کناری برخورد با COVID-19. اما آن را نیز بیمه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل ممنوعیت سفر محرومیت کسانی که از تعدادی از اکثریت کشورهای مسلمان. پس از چند تغییرات به حساب متمم اول قانون اساسی نگرانی که ممنوع شده بود توسط دیوان عالی کشور تایید. دادگاه عالی اکثریت برگزار شد که بخش 212(f) “دودی احترام به رئیس جمهور در هر بند.”

قرنطينه

برای بسیاری از آمریکایی ها coronavirus بحران را پناهگاه در محل سفارشات صادر شده توسط دولت و یا مقامات محلی خواهد بود به مراتب مهم تر از جمله اقدامات انجام شده توسط دولت فدرال است.

واشنگتن قدرت را به قرنطینه افراد و یا اقدامات دیگر برای جلوگیری از گسترش بیماری مسری از کشورهای دیگر و یا بین ایالات متحده است. قدرت به اجرا درآوردن چنین اقداماتی می آید از بخش 361 از خدمات بهداشت عمومی عمل 1944 با توجه به CRS.

کسانی که قرنطینه برخی از حقوق با توجه به اینکه غیر ارادی بازداشت یک محرومیت از آزادی است. تحت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل دولت فدرال باید تست بازداشت شدگان در عرض 72 ساعت و تعریف ظهر خود را قرنطینه از ابتدا.

شناخته شده 2014 تست مورد دولت قرنطینه قدرت درگیر Kaci Hickox یک پرستار بود که غیر ارادی بازداشت در فرودگاه نیوآرک پس از ورود از یک منطقه از غرب آفریقا که در آن او کار کرده بود با ابولا. اقدام قانونی توسط خانم Hickox در نهایت ثابت شده است که ورود مسافران از حق درخواست تجدید نظر قرنطینه گیری و به دنبال مشاوره حقوقی.

متحده ممکن است منزوی و یا قرنطینه مردم تلقی بهداشت عمومی خطرات تحت policing قدرت مشتق شده از 10 متمم. اما اجباری قرنطینه قوانین متفاوت است به طور گسترده ای با برخی از vesting قدرت در مقامات بهداشتی و دیگران نیاز به دستور دادگاه برای چنین حرکت می کند. امنیت ملی وبلاگ حقوقی مبارزه حقوقی وارد یک خلاصه مفید از قرنطینه و جداسازی مقامات در هر دولت است.

استفاده از دولت و مقامات محلی به اجرای گسترده خود قرنطينه در مواجهه با یک تهدید سلامت است قانونی جدید مرزی. به این نقطه اجرای به نظر می رسید نسبتا نور دست پلیس با شکستن گروه های زیادی از مردم و درخواست آنها را به بازگشت به خانه. بازداشت دسته جمعی خواهد بود معکوس به یک نیاز اجتماعی فاصله.

اما در برخی از موارد پلیس با استفاده از اقدامات سخت تر. در کنتاکی یک مرد که تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بررسی خود را از لویی بیمارستان در برابر پزشکان مشاوره و پلیس گفت که او نمی خواهد به دنبال دستور به خود قرنطینه در خانه. نلسون شهرستان کلانتر دفتر ارسال شده نگهبانان مسلح در خارج از درب.

اقتصادی مستندات

در مارس 16 آقای ترامپ صادر coronavirus دستورالعمل برای ملت با عنوان “15 روز به سرعت گسترش یافته است.” در میان چیزهای دیگر, دستورالعمل های توصیه کار و یا درگیر شدن در تحصیل از خانه, در صورت امکان, اجتناب از گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر اجتناب از رستوران ها و محدود کردن سفر به عنوان آنجا که ممکن است.

به عنوان 15 روز نزدیک به رئیس جمهور تبدیل شده است به طور فزاینده ای آوازی در مورد امکان لغو این محدودیت ها را به عنوان کشور به کار و اقتصاد در حال حرکت دوباره. یک رکود عمیق می تواند بدتر از گسترش coronavirus او گفت: در یک فاکس نیوز “مجازی سالن شهر.”

آن بهتر خواهد بود به “کشور افتتاح شد تا” عید پاک توسط آقای ترامپ گفت.

بسیاری از مقامات بهداشت عمومی استدلال کرده اند قاطعانه در برابر چنین سست و گفت coronavirus است به دور از تحت کنترل است. اما رئیس جمهور خود را مستقیم بدون قدرت به نوبه خود بسیاری از این گزارشات به عمل است. او 15 روز توصیه شد مشورتی; آن است که دولت فرمانداران و شهرداران شهرستان که با استفاده از آنها قدرت پلیس به صدور حکم دادن آنها دندان.

هر کشور قلمرو و ناحیه کلمبیا اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به لیست وارد شده توسط ملی انجمن فرمانداران. بیست و یک ایالت و جزایر ویرجین صادر stay-at-home سفارشات با توجه به NGA (نه همه این سفارشات پوشش دولت سرزمین در تمامیت خود را). بیشتر باید مجموعه ای از محدودیت ها از سطوح مختلف به اندازه انسان مجامع عمومی.

یا ایالتی یا محلی به کارگردانی تعطیلی مدارس رخ داده است در همه کشورها. سی و شش ایالت و پورتوریکو را محدود به عملیات غیر ضروری کسب و کار.

آقای ترامپ البته دستورات مقدار زیادی از توجه. او قلدر منبر کاخ سفید و خوراک توییتر خود را به خواسته های خود را شناخته شده است.

اما بسیاری از فرمانداران به خصوص در سخت ضربه متحده مانند نیویورک به نظر نمی رسد در همه تمایل به شل مقررات نشده است. تعدادی از فرمانداران در خط مقدم از بسته شدن مدارس و کسب و کار جمهوریخواه از جمله اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان. آنها به نظر نمی رسد تمایل به پیروی از رئیس جمهور خواسته یا.

فرماندار هوگان زمان صندلی از NGA گفت: “”ما فکر نمی کنم که ما در حال رفتن به در هر راه آماده به خارج از این در پنج یا شش روز یا بیشتر.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de