شرکت ها به دنبال مالیاتی-نقدی اعتباری در آینده طرح امداد

دوک انرژی یکی از تعدادی از شرکت های بزرگ است که می تواند به نفع اگر کنگره شامل یک اعتبار مالیاتی نقدی از پیشنهاد خود در بعد اقتصادی-تسکین قانون.

عکس: جو سفید/ایسنا

واشنگتن—بسیاری از شرکت های بزرگ ایالات متحده در حال نشستن بر روی انبوهی از اعتبار مالیاتی آنها ممکن است قادر به استفاده از برای سال. آنها می خواهند کنگره به آنها اجازه بدهید که این پول در حال حاضر.

Duke Energy Corp DUK -1.58% Ford Motor Co., F -2.06% Occidental Petroleum Corp اکسی -3.62% و دیگران می تواند به نفع اگر کنگره شامل یک اعتبار مالیاتی نقدی از پیشنهاد خود در بعد اقتصادی-تسکین قانون. این حرکت که در میان ایده های در نظر گرفته شده توسط قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به بهبود جریان نقدی شرکت با ده ها میلیارد دلار است.

دوک شده است قادر به استفاده از تمام شرکت ها-تحقیقات و تجدید پذیر-انرژی اعتبارات آن را انباشته از آنجا که از آن شده است با استفاده از شتاب کسر مالیات برای سرمایه گذاری به پایین آن درآمد مشمول مالیات گفت: دوایت جاکوبز ارشد شرکت حسابداری افسر. که ضربه آن را در برابر مالیات-قوانین کد که حد اعتبار مالیاتی ترک $1.8 میلیارد دلار در اعتبارات استفاده نشده در دوک کتاب. بر اساس پیشنهاد این شرکت می تواند دریافت که در ماه به جای سال است.

پیشنهاد “را به ما پول بیشتر امروز و است که می تواند ما را برای اجتناب از قرض گرفتن پول است که ما را غیر این صورت مجبور به قرض گرفتن” گفت: آقای جیکوبز. او گفت که دوک نیست شمارش پول است و بسیاری از منافع خواهد جریان به تنظیم ابزار مشتریان در طول زمان از طریق نرخ پایین تر است.

اما در ادامه واکنش بیش از کسب و کار معافیت مالیاتی در ماه مارس اقتصادی-تسکین قانون می تواند ایده سختی فروش به نمایندگان مجلس داد و بیداد از طریق رقابت در اولویت است. با گسترش بیمه بیکاری برنامه ریزی شده به مرور جولای 31 سناتور در حال بازگشت به واشنگتن آماده به بحث بعدی پاسخ دولت به این بیماری همه گیر کوروناویروس و رکود اقتصادی.

مالیات پیشنهاد را حامیان که شامل انجمن ملی تولید کنندگان تشکر. Jodey Arrington (R., Texas) و یک ائتلاف سازماندهی شده توسط شرکت حسابداری PwC LLP, دیدن دلایلی برای خوشبینی است. بسیاری از اعتبارات در سوال باید گسترده حمایت هر دو حزب از آنجا که آنها در حمایت مالی از فعالیت های به نفع دموکرات ها از جمله انرژی های تجدید پذیر و مقرون به صرفه مسکن. شبکه بلندمدت هزینه به دولت تسریع اعتبار خواهد بود کوچکتر از تزریق پول نقد فوری برای شرکت ها از آنجا که این طرح تا حد زیادی حرکت اعتبار مالیاتی از سال بعد تا سال 2020.

“شما لازم نیست برای ایستادن جدید برنامه” گفت: David Eiselsberg, مدیر ارشد, از سیاست های مالیاتی در تولید کنندگان ، “این چیزی است که شرکت ها در نهایت می تواند با استفاده از.”

هنوز هم ایده توزیع پول برای مبارزه با شرکت های چند رشته متصل است در حال حاضر رسم انتقاد. در اوایل این ماه بیش از 100 دموکرات کنگره خواست قانونی رهبران مقاومت در برابر کسب و کار جدید معافیت های مالیاتی گفت: شرکت در حال حاضر بهره مند از کاهش مالیات به تصویب رسید در سال 2017 و خواستار یک جای تمرکز بر کمک به خانواده ها.

“بخشی از دلیل کسب و کارهای بزرگ به دنبال refundability و یا آنچه آنها تماس بگیرید و کسب درآمد خود را اعتبار مالیاتی است چرا که بسیاری از شرکت ها را کم و یا هیچ بدهی مالیاتی پس از تاریخی کسری بودجه-تامین مالی عملیات آنها در زیر دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مالیات” نوشت: نمایندگان مجلس با رهبری تشکر. لوید Doggett تگزاس و ایالت Sherrod قهوه ای از اوهایو.

یک Occidental Petroleum تسهیلات در نیومکزیکو.

عکس: ارنست scheyder/ایسنا

خانه اقتصادی-امداد لایحه تصویب در نقل مکان کرد و در جهت مخالف. این امر محدود کردن برخی از ماه مارس معافیت مالیاتی برای پول-از دست دادن شرکت های. که قانون شتاب کسر ضرر و زیان اما نمی لمس اعتبار مالیاتی در موضوع در حال حاضر.

“این است که به خوبی هدفمند برای کمک به کسب و کار است که در حال مبارزه در طول همه گیر و رکود” سامانتا Jacoby ارشد مالیاتی حقوقی تحلیلگر در مترقی مرکز بودجه و اولویت های سیاست گفت: مالیات-اعتبار پیشنهاد. “اگر تمایل به استخدام تشویق انگیزه ای می تواند هدف قرار داده است.”

تحت کد مالیاتی شرکت ها می توانند ادعا اعتبارات برای فعالیت های تشویق دولت است. در میان بزرگترین در حال اعتبارات برای انجام تحقیقات شرکت تامین مالی مسکن کم درآمد و تولید انرژی های تجدید پذیر. شورای آمریکایی در انرژی های تجدید پذیر با پشتیبانی از ساخت اعتبارات به طور موقت قابل پرداخت به شرکت ها—حتی اگر آنها نمی مدیون مالیات بر درآمد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید شرکت ها معافیت های مالیاتی شامل می شود در دور بعدی اقتصادی-تسکین قانون ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بر خلاف کسر که کاهش درآمد مشمول مالیات اعتبارات کاهش یک شرکت مالیات به طور مستقیم. اما محدودیتهایی وجود دارد. شرکت ها می توانند به طور کلی جبران تنها 75 درصد از مالیات آنها مدیون است با استفاده از اعتبارات. هر مانده اعتبارات را می توان برای یک سال قبل یا 20 سال در آینده است.

کسانی که قوانین بسیاری از شرکت های حمل اعتبار مالیاتی در کتاب خود و سپس استفاده از آنها را زمانی که آنها به اندازه کافی بدهی مالیاتی. وجود ندارد اخیر اطلاعات جامع اما سرویس درآمد داخلی آمار نشان می دهد که شرکت ها به ارمغان آورد $81 میلیارد دلار از اصطلاح کلی اعتبارات کسب و کار به 2016.

ذخیره کردن غیر قابل استفاده اعتبارات متفاوت در سراسر شرکت ها بسته به توانایی خود را برای ایجاد معافیت های مالیاتی و استقرار آنها.

دوک است که بخشی از PwC ائتلاف به حال $1.8 میلیارد دلار در اعتبارات استفاده نشده به عنوان Dec. 31. NextEra انرژی , Inc., یک تولید کننده بزرگ انرژی های تجدید پذیر بود $3.1 میلیارد دلار است. Citigroup Inc. تا به حال $2.5 میلیارد و اگر آن را ممکن است به احتمال زیاد برای تولید سود به اندازه کافی است که آن را می توانید از اعتبار آن نسبتا به زودی حتی بدون این پیشنهاد است.

زودتر

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده به هر دو طرف وزن تفاوت های خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Eric گی/آسوشیتد پرس (در اصل منتشر شده در تاریخ 3 ژوئیه سال 2020)

بیشتر

  • کنگره پانل پرسش 700 میلیون دلار وام به YRC در سراسر جهان
  • ایران قرار می دهد و مدارس و مشاغل در بالای ویروس اولویت
  • شرکت از دست دادن امید برای جهش سریع
  • PPP گیرندگان نیز به کار دولت
  • شرکت های مجموعه به وقایع فرورفتگی از این بیماری همه گیر به آنها گزارش درآمد

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de