عکس: جان Krause

در اواخر سال 2008 با وحشت مالی گیج اقتصاد و خودرو تقاضا تبخیر, General Motors Co.’s هیات سه بار در هفته. شرکت ماشین سلامت بود شکست به عنوان مدیران بهینه سازی پیش بینی های روزانه است. این کار از فشار دادن مدیران به صورت واقع بینانه طرح نجات یافت و به 12 مدیران مستقل است.

این نوع از شهرستان تریاژ رایج بود در طول رکود بزرگ پس از dot-com bubble burst و در پی 9/11 حملات تروریستی. مقدار زیادی از آسیب پذیر کسب و کار رفت و راه GM تشکیل پرونده فصل 11 یا رفتن شکم. بازماندگان گریبانگیر چرخ سخت و سازی شارپ با حروف بزرگ بر رقبای’ بدبختی و یا به سادگی خوش شانس.

به عنوان جدید کروناویروس ویران کردن در شرکت های بزرگ ایالات متحده و کل صنایع بالا و پایین رفتن آن را عادلانه بپرسید که چگونه آماده شده امروز اتاق هستند. من استدلال می کنند که یک جنبش است که طراحی شده بود به تخته بهتر ممکن است به جای ترک برخی از آنها پا به حالت صاف به عنوان شرکت خود را در این بحران است.

حذف نهایی boardroom خودی صورت گرفته است بیش از گذشته چند دهه بدون هیاهو به عنوان مشاوران سرمایه گذاری و اداره امور کارشناسان ساخته شده جنگ در “overboarded” مدیر.

این مدیران برگزار شد که نیم دوجین یا به کرسی هیئت مدیره در همان زمان. برخی از شرکت ها به دنبال چنین افرادی به خود را پر کنید مدیران صندلی باور خود را در چشم انداز گسترده ای در بسیاری از صنایع و شرکت ها از آنها ساخته شده کارشناسان در بهترین و بدترین شیوه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

برای مدیران در چندین تخته چگونه بسیاری از کرسی هیئت مدیره هستند بیش از حد بسیاری از ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مخالفان می گویند این مدیران overworked و پیشرفت های قدیمی-پسران شبکه در زمانی که تنوع اولویت است. اگر یک مدیر به سادگی پرش از اتاق هیئت مدیره به هیئت مدیره اتاق آنها واقعا می تواند تمرکز بر روی نیازهای خاص یک مشکل شرکت ؟ و اگر همین مردم در حفظ و گرفتن شنود گذاشته باشند برای هیئت مدیره جدید دهانه, چگونه جوانتر چشم انداز با ایده های تازه دریافت یک شات ؟

“دلیل وجود نگرانی در مورد overboarding دقیقا زمان هایی از این گفت:” زنگ زده O’Kelley co-رهبر راسل رینولدز همکاران هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مشاوره. “این ممکن است آسان به حقه بازی تخته چند وقتی بار می رویم اما چه اتفاقی می افتد زمانی که بیش از حد بسیاری از کرسی هیئت مدیره و تعهدات دیگر در راه است؟”

جری دیویس یک استاد دانشگاه میشیگان راس دانشکده کسب و کار به تازگی منتشر شده یک مقاله به نام “چه کسی کشته درونی دایره ؟” که نشان دهنده سه دهه پژوهش. او تخمین زده بودند حداقل 90 مدیران خدمت در پنج یا بیشتر شرکت های بزرگ تخته عمده شرکت های ایالات متحده در سال 1974. این تعداد کاهش یافت و به 75 در سال 1994. توسط 2012, شرلی جکسون پس از آن رئيس جمهور از موسسه پلی تکنیک رنسلیر شد تنها فوق العاده خودی در عمده شرکت است.

“دایره درونی از بین رفته” آقای دیویس گفت:. به عنوان یک نتیجه مقدار بینش مشترک میان شرکت های بزرگ شدن با آن است. او اشاره می کند جی پی مورگان چیس & Co. هنگامی که متصل شد به 48 شرکت های مختلف از طریق آن مدیران مختلف وابستگی; امروز که تعداد نه.

این وابستگی ثابت کرده اند ارزشمند در گذشته زمان بحران. زمانی که جنرال موتورز بود لغزیدن به سمت ورشکستگی Ford Motor Co. متکی دیرین عضو هیئت مدیره با ارتباط عمیق و متعدد هیئت مدیره صندلی—ex- Goldman Sachs Group Inc. رئیس جمهور جان تورنتون—برای کمک به زنده ماندن خود را بحران نقدینگی. آقای تورنتون باقی مانده فورد به هیئت مدیره خود را به عنوان طولانی ترین خدمت مدیر.

“من فکر می کنم وجود دارد این ساده انگارانه تصور وجود دارد گفت که نشستن بر روی بسیاری از تابلوهای یک چیز بد است” گفت: الکساندر Ljungqvist استاد مدرسه اقتصاد استکهلم و مدیر در یک کرون صندوق بازنشستگی. “این واقعیت است که وجود دارد یک trade off بین وسعت تجارب و اتصالات و محدود توجه است.”

این استدلال که overboarding stiffles تنوع اشتباه است بیش از حد آقای دیویس گفت:. از 21 مدیران در اکثر ایالات متحده تخته 61 درصد زنان و یا اقلیت.

آقای Ljungqvist تا حد زیادی مقصر نفوذ پروکسی مشاوران مانند نهادی سهامداران, خدمات, و صندوق های سرمایه گذاری برای اتخاذ یک “one-size-fits-all رویکرد است.” ISS و دیگر مشاوران توصیه می کنند با رای دادن علیه مدیران مستقل با بیش از چهار صندلی است. بلکراک و پیشتاز دو تا از بزرگترین سرمایه گذاران نهادی, رسم خط در سه.

پاتریک McGurn رئیس تحقیقات استراتژیک و تجزیه و تحلیل برای ISS گفته شده است وجود دارد بسیاری از های اخیر شهرستان گردش مالی “است که نفع بیشتر مدیران بی تجربه.” خون تازه ushers در ایده های جدید و جایگزین دیدگاه—چیزی که آقای McGurn گفت: بسیاری از سرمایه گذاران ارزش این روزها—اما او اذعان کرد که گردش می آید با یک حرکت نزولی.

“هنگامی که شما به یک بحران مانند در حال حاضر شما لازم نیست که به خوبی از تجربه است که می گوید: “زمانی که 9/11 آمد در اطراف و یا بحران مالی این چیزی است که ما انجام دادیم'” آقای McGurn گفت.

اینکه یک مدیر نیست cakewalk. هفته گذشته بیل گیتس پایین پا از تخته از Microsoft Corp. که او تاسیس در سال 1975 و Berkshire Hathaway Inc. در یک LinkedInpost های 64 ساله آقای گیتس گفت او نیاز به ترک بنابراین او می تواند “به طور موثر در اولویت بندی من تعهد” به انسان دوستی.

آقای O’Kelley برآورد هیئت مدیره صندلی مصرف 200 ساعت در سال و تعهد در حال رشد بود و حتی قبل از coronavirus بیماری همه گیر. “بیشتر است که انتظار می رود مدیران توسط سرمایه گذاران نهادی,” او گفت:. این لیست شامل برخورد با یورش فعال سرمایه گذاران نگه داشتن زبانه ها در فن آوری های مخرب و توجه به محیط زیست و اجتماعی-ابتکارات خوب.

بیشتر در کسب و کار

  • برای مدیران بحران زمان به ‘گام به گام’ 13 مارس سال 2020
  • فیلم تئاتر نیست مصرف خود را Netflix اعتیاد به دروغ گفتن 7 مارس سال 2020
  • این ضد-مدیر عامل ماموریت غیر ممکن: استفاده از سرمایه داری به کشتن گوشت فوریه 15 سال 2020
  • طراحی می تواند به فکر صرفه جویی در کسب و کار ؟ ژانویه 31 سال 2020

اما سمیر کال موسس شریک شرکت سرمایه گذاری Khosla Ventures و عضو هیئت مدیره در چندین شرکت خصوصی و عمومی گفت: دستکاری تابلوهای متعدد در شرکت های بزرگ ممکن است به دلیل مدیران وجود ندارد به اجرا نشان می دهد.

“در یک شرکت عمومی شما واقعا با تمرکز بر حکومت” آقای کال گفت. اعضای هیئت مدیره به طور معمول خواسته به سرهم بندی کردن با فوری تاکتیک و یا حفاری به nitty ریگ دار مالی جزئیات بیشتر در کوچکتر راه اندازی شرکت های با تعداد کمی از کارکنان.

دیرین چرخش متخصص Steve Miller بوده و در چند تخته گفت که او ارتباط خود را شنود گذاشته و تخصص در ورشکستگی و تجدید ساختار زمینه به دست آورد از 17 سال تصدی خود به عنوان یک United Airlines عضو هیئت مدیره زمانی که او عضو هیئت مدیره American International Group , Inc. او پیوست AIG در سال 2009 آن را به عنوان شروع تعمیرات اساسی عمده ای پس از بحران مالی ماند و در ایران تا سال 2010. در حال حاضر او رئیس پوردو داروسازی.

آقای میلر به من گفت همه مدیران نیاز به تعادل خود را از برنامه. “همه رو یک زندگی, اما اگر شما ثبت نام برای هیئت مدیره خدمات شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن به. شما یا رفتن به ترک و یا شما در حال رفتن به آن را خورد.”

آقای میلر امضا در پوردو ساز OxyContin در سال 2018 به عنوان آن دست و پنجه نرم با نصب دادخواهی بیش از اتهاماتی که به آن کمک کرد تا سوخت مخدر بیماری همه گیر. در نظر قطعه منتشر شده توسط مجله, او گفت که او “هرگز مواجه می شوند یک وضعیت به عنوان چالش و یا مهم به جامعه نسبت به من در حال حاضر ،

در 40 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک چرخش متخصص آقای میلر دیده است همکار اعضای هیئت مدیره به طور موثر حقه بازی چند directorships. یک مدیر آقای میلر ملاقات کرد در حالی که در هیئت مدیره خودرو تامین کننده Federal-Mogul پارسیان چوب. جک پاپ برگزاری یک نیم دوجین یا بیشتر کرسی “را نشان می دهد تا به بحث در مورد 200-صفحه اوراق بهادار تشکیل پرونده و می گویند بدون به دنبال ‘تعداد در صفحه 86 به نظر می رسد خیلی متفاوت تر از یک در 127. آیا می توانید توضیح دهید که؟”

برعکس “من نیز بر روی تخته که در آن مردم در حال غرق شدن در یک هیئت مدیره است.” آقای میلر معتقد است که گرد و مدیر در صورت لزوم به عنوان همیشه و تنظیم محدودیت در تعداد صفحات دیگر یک مدیر می تواند سرویس می تواند در حد کلی اثربخشی هیئت مدیره در هدایت این شرکت است.

“وجود دارد و تقریبا هرگز یک زمان که در آن تقریبا هر صنعت رانده شده است و به بحران توسط همان چیزی که او گفت:” با اشاره به همه گیر.

مدیران در تابلوهای متعدد لازم است وسایل این اتاق. “آنها در حال چتربازی و می تواند یک تفاوت بزرگ” آقای میلر گفت. “آنها نه تنها قبول همه چیز در ارزش روبرو شود.”

نوشتن به John D. Stoll در john.stoll@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im