CoroNeta: ویروس ها و سیاستمداران مطابقت کامل 😊

تیتر Hoggers شماره 1 باید در مواجه با چالش جدی از coronavirus. اما در آن رقابت ، آنقدر که Covid مربوط به امر به netagiri.

نگاهی به سه پایه preventives.

ماسک: این بازی ساده و در پوشش امن و موثر و یک عدد بیانتها و معتنی بار ارزان تر از یک واکسن. اگر مردم آن را پوشید و با همان نشاط به عنوان مودی-ماسک در BJP تجمع آن را مسطح منحنی سریعتر از سیلیکون ایمپلنت بحران است.

دست شستن: بر خلاف aam janata سیاستمداران به مدت طولانی ساخته شده یک عادت شستن دست های خود را از آزار دهنده است. مانند لیدی مکبث آقای Gehlot شده است گفت: “از سر در گم خلبان.’ اما راجستان فرماندار/ HC قرار داده و او را در یک نقطه.

اجتماعی فاصله: این حفاظت شناخته شده است و پیشگیرانه در برابر topplers خود را آلوده MLAs. این corralling از Gehlot/ خلبان هواداران در هتل های لوکس است که تنها آخرین نمونه. آن هم به همان عنوان “انزوا/ قرنطینه’. آن متوسل شده است تا پس از سال 1995 ‘Khajuriya-Hajuriya’ گجرات بحران که شورشی BJP رهبر Shankersinh مبلمان پایدار پناه خود 47 MLAs در Khajuraho.

می خواهید بیشتر متقاطع عفونت بين همه گیر و سیاستمدار?

آنتی ژن: ‘Anti-GenNext بهتر توصیف آقای Gehlot گریزی. در واقع مناقشه بین تثبیت گارد قدیمی و خارش دار جدید بومی است که به کنگره. مبتدی خانم گاندی outwitted سندیکای راه بازگشت در سال 1969. ModiShah موثر ریشه کن مشابه رنج قابل ردیابی به پیشرفته-سن Advani.

مورد load: این زمانی اتفاق می افتد که دادگاه را به کار اضافه کاری. به عنوان مثال زمانی که راجستان بلندگو به چالش کشیده HC را رهنمود در رد صلاحیت خلبان MLAs.

مورد مرگ و میر: این اشاره به تعداد دفعاتی که یک بحران به پایان می رسد با حزب حاکم از دست دادن کنترل دولت است.

دو برابر شدن نرخ: تغییر نرخ ارز به عنوان اسب-تجارت hots. این باعث می شود به عنوان بسیاری از کابوس به وزیر مربوط به همتای خود در Covid-ضرب متحده است.

ایمنی بوستر: تاج است نمرات Dadiji decoctions و Iyengar وارونه. سیاست تنها دو راه برای افزایش ایمنی در برابر ارتداد-عفونت: پول و اوراق بهادار است. این اثر ثابت.

پریدن در سراسر گونه: مانند تاج-وکتور خفاش یواشکی سیاستمداران حرکت با استفاده از انعکاس صدا پریدن بیش از یک حزب جدید هنگامی که امواج صوتی ضربه سخت نقدی.

واکسن: شعار “برو Carona رفتن’/ Hanuman chalisa گاییدن bartans روشنایی diyas – سیاستمداران را تولید کرده اند به اندازه کافی واکسن را helen clark سوئیچ از سرم به رم.

* * *

الک هوشمند گفت: “می رم Mandir بود تاج را Lakshman – rekha?”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de