Coronavirus بدترین تاثیر را بر تقاضای نفت را تصویب کرده است آژانس بین المللی انرژی می گوید

لندن—بدترین اثرات coronavirus در تقاضای جهانی نفت گذشت اما همچنان به اکو به عنوان بازار به آرامی بهبود در نیمه دوم سال 2020 آژانس بین المللی انرژی روز جمعه گفت.

در آن از نزدیک جزئیات گزارش ماهانه آژانس بین المللی انرژی گفت: تقاضای جهانی نفت در نیمه اول سال 2020 سقوط توسط 10.75 میلیون بشکه در روز پایین حدود 11 درصد از سال گذشته است. آن را پیش بینی تقاضای نفت خواهد بود توسط 5.1 میلیون بشکه در روز در نیمه دوم سال است.

اقتصادی و حمل و نقل فعالیت است و دوره نقاهت پس از بلند کردن اجسام از برخی از دقیق ترین مستند اقدامات—دو سوم از جمعیت جهان تحت مستند در مارس—اما “رشد قوی جدید Covid-19 مواردی که دیده است reimposition از مستندات در برخی مناطق از جمله شمال و آمریکای لاتین است ریخته گری سایه بر روی چشم انداز” آژانس بین المللی انرژی گفت.

قیمت نفت معامله کرده اند در یک محدوده باریک در هفته های اخیر برگزار شد به نگرانی بیش از upticks در Covid-19 موارد است. پاریس مبتنی بر آژانس است و قطع آن در سه ماهه سوم تقاضا هوا با استناد به افزایش عفونت در برزیل و روسیه و به خصوص ایالات متحده آمریکا

از آرشیو

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت. (در اصل منتشر شده 16 آوریل سال 2020)

قیمت نفت خام برنت به پایان رسید روز تا 2.1% در $43.24 در هر بشکه رسید و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی ایالات متحده معیار افزود: 2.3% کاهش به $40.55 هر بشکه حمایت گسترده بازار خوش بینی در مورد کوروناویروس واکسن توسعه است که می تواند کمک به بهبود اقتصادی.

قیمت های نفت خام را دریافت کرده اند برخی از پشتیبانی از تیز کاهش در عرضه است. آژانس بین المللی انرژی داده ها نشان می دهد که جهانی خروجی در ماه ژوئن بود 13.7 میلیون بشکه در روز کمتر از آن در زمانی که سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن توافق برای پایان دادن به یک آسیب رساندن به قیمت جنگ و constrict برخی از 13 درصد از عرضه جهانی.

آژانس بین المللی انرژی برآورد انطباق با معامله شد در 108% با عربستان سعودی برش تولید اضافی 1 میلیون بشکه در روز است. قرار می دهد که اوپک خروجی در پایین ترین سطح خود در سه دهه.

عرضه کاهش در ایالات متحده را نیز به این بازار تنگ تر با آژانس بین المللی انرژی برآورد کاهش در ماه مه و ژوئن در 1.3 میلیون بشکه و 0.5 میلیون بشکه در روز بود.

آژانس بین المللی انرژی پیش بینی می کند که ایالات متحده تولید خواهد شد پایین در نیمه دوم سال 2020 است.

عکس: پل ratje/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اما تولید کنندگان’ پایبندی به کاهش عرضه ممکن است شروع به افول های آژانس بین المللی انرژی گفت: پیش بینی است که در ایالات متحده تولید خواهد شد پایین در نیمه دوم سال و قبل از شروع به رشد می کنند. اوپک و متحدان آن در حال تنظیم برای استراحت خود را کاهش 2 میلیون بشکه در روز از ماه اوت و لیبی تولید ممکن است با افزایش تقریبا یک میلیون بشکه در حال حاضر و تا پایان سال این سازمان اضافه شده است.

عرضه کاهش و در سه ماهه دوم سال تقاضا تخریب بود که کاملا به عنوان بد به عنوان آژانس بین المللی انرژی تا به حال در ابتدا پیش بینی ميانگين بازار نفت است به آرامی سفت, با نفت ذخیره شده در دریا در سقوط تانکر 35 میلیون بشکه به 176 میلیون بشکه در ماه ژوئن از یک رکورد در ماه مه. آیا بازار خواهد شد و تعادل به زودی نامشخص باقی مانده است ،

جهان است که هنوز شنا کردن در روغن اضافی با سهام میان سازمان همکاری و توسعه اقتصادی کشور افزایش یافته است با داشتن 2 میلیون بشکه در روز در سال 2020 و خام ایالات متحده سهام ساختمان 2.8 میلیون بشکه در ماه گذشته, در حالی که آنها به طور معمول سقوط از 13 میلیون بشکه در ماه ژوئن.

با وجود تجمع در قیمت نفت در ماه های اخیر هر گونه سود شرکتها دریافت از بهبود تقاضا به احتمال زیاد افست سنگین انبار پر از ضعیف سه ماهه دوم و پیش بینی سخت تر مواد اولیه است که فشار سود آژانس بین المللی انرژی اضافه شده است.

انرژی مجله در صندوق پستی خود را

یک شنبه صبح تکان خوردن از بینش و تجزیه و تحلیل در انرژی جهانی کسب و کار با انرژی ما مجله خبرنامه. ثبت نام.

اصلاحات & Amplifications
خام ایالات متحده سهام ساخته شده توسط 2.8 میلیون بشکه در ماه گذشته زمانی که آنها به طور معمول سقوط از 13 میلیون بشکه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که در ماه ژوئن خام ایالات متحده سهام تا به حال ساخته شده توسط 2.8 میلیون بشکه در روز زمانی که آنها به طور معمول سقوط از 13 میلیون بشکه در روز است. (اصلاح شده در جولای 10)

نوشتن به دیوید Hodari در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>