خریداران در میلان مارکت عینک ماسک دوشنبه به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس رشد می کند در ایتالیا.

عکس: Ipa/زوما پرس

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت آن نیست و در عین حال روشن که آیا جدید کروناویروس که موجب شیوع زیادی در کشورهای مختلف را می توان متوقف و از گسترش بیشتر.

در عین حال این سازمان گفت: این ویروس نیست و باعث همه گیری و اپیدمی آن را برانگیخت در چین به اوج خود رسید و تعداد موارد جدید وجود دارد در حال کاهش است. یک بیماری همه گیر نشان می دهد گسترده انتقال در قاره های متعدد با توجه به این که.

“ما در حال تشویق ادامه کاهش [جدید] موارد در چین” Tedros Adhanom Ghebreyesus, که مدیر کل گفت: در یک کنفرانس خبری. “پیام مهمی است که باید به همه کشورهای امید و شجاعت و اعتماد به نفس است که این ویروس می تواند موجود باشد,” او اضافه شده است.

آخرین ويروس

  • شیوع در ایتالیا برگ دو کشته و حداقل 150 نفر تست مثبت; 11 شهر در شمال ایتالیا شده اند قرنطینه
  • کره جنوبی گزارش داد یک پرش در موارد جدید با اکثر مرتبط megachurch
  • مرگ و میر می ایستد در بیش از 2600
  • در حال حاضر وجود دارد بیش از 79,000 موارد تایید شده در 28 کشور
  • سه استان گزارش شیوع بیماری در penitentiaries

یک تیم از کارشناسان بین المللی, رهبری که, شده اند که در چین طی هفته گذشته به این نتیجه رسیدند که این بیماری همه گیر وجود دارد به اوج خود رسید و بین Jan. 23 Feb. 2 شده است و در حال سقوط به طور پیوسته از دکتر Tedros گفت. برای مثال چین گزارش 2,590 موارد جدید در فوریه. 2 و 460 موارد جدید در فوریه. 24.

این تیم نشان داد که “اقدامات انجام شده در چین را برطرف تعداد قابل توجهی از موارد” او گفت:. او مشخص نیست که اقدامات خاص است.

در عین حال دکتر Tedros نیز نامیده می شود شیوع بیماری که بوجود آمده در روزهای اخیر در ایتالیا و ایران و کره جنوبی “عمیقا نگران.”

در حال حاضر وجود دارد 79,436 موارد تایید شده در 28 کشور Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از جمله 2,641, مرگ و میر, او گفت:.

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی گفت: آنها باور دارند که آن را در حال حاضر غیر ممکن است برای جلوگیری از مسری تنفسی ویروس از گسترش بیشتر به طور گسترده ای در سطح جهان شده است که به نظر می رسد به گسترش به راحتی و که افرادی که بدون علامت یا نه بسیار بد می تواند انتقال آن است.

که گفت آن نیست و در عین حال روشن شدن این که آیا آن مورد است.

“هنوز هم وجود دارد احتمال است که ما می تواند حاوی ویروس و قطع آن انتقال” مایکل رایان رئیس بهداشت و درمان اضطراری که گفت: در کنفرانس خبری. “اما این ویروس ممکن است حل و فصل کردن به یک الگوی بومی از انتقال به یک الگوی فصلی و یا می تواند سرعت بخشیدن به تمام عیار جهانی و همه گیر. در این مرحله ممکن است به می گویند که از این واقعیت است که رفتن به اتفاق می افتد.”

این که پایگاه های خود ارزیابی در مورد اینکه آیا یک بیماری است که باعث یک بیماری همه گیر در جغرافیایی آن گسترش و شدت بیماری و تاثیر آن بر جامعه, دکتر Tedros گفت.

“برای این لحظه ما شاهد uncontained گسترش جهانی این ویروس هستند و ما شاهد بزرگ مقیاس بیماری شدید یا مرگ” او گفت:.

مربوط تصویری

به عنوان جدید جیب عفونت پدید آمده در خارج از چین ، ایتالیا ، کره جنوبی و ایران در حال تقلا برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. عکس: زوما پرس

نوشتن به بتسی مک کی در betsy.mckay@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im