Coronavirus وسیعتر خرده فروشی تقسیم: میسی سقوط فروش 45% بهترین خرید ورقه 6%

میسی هرالد مربع فروشگاه در نیویورک در هفته گذشته. شرکت بسته تمام آن حدود 775 فروشگاه مارس 18 و شروع بازگشایی مکان ممکن است 4.

عکس: Demetrius فریمن/مهر نیوز

Coronavirus همه گیر است که گسترش شکاف میان خرده فروشان که در حال نقشه کشی خریداران و کسانی که در حال از دست دادن کسب و کار تسریع تقسیم شده است که بازی قبل از بحران بهداشت و درمان مجبور برخی از زنجیره های به طور موقت نزدیک فروشگاه ها.

فروشگاه پوشاک فروشان احساس ترین درد است. فروشگاه های خود را بسته بودند از اواسط ماه مارس تا آوریل و در حالی که برخی از خرید منتقل حاضر نیست به اندازه کافی برای جبران از دست فروش در مکان های فیزیکی.

در روز پنج شنبه Macy’s , Inc. ارائه یک نگاه اجمالی از آسیب های ساخته شده توسط این ویروس گفت که در سه ماهه اول کاهش فروش به میزان 45 درصد است و این انتظار به رکورد حدود 1 میلیارد دلار عامل از دست دادن زمانی که آن را گزارش نتایج مالی ژوئیه 1.

راز ویکتوریا پدر و مادر L Brands , Inc. گفت: سه ماهه کاهش فروش 37% و که آن را خواهد دید حدود یک چهارم از زیر با نام تجاری فروشگاه در آمریکای شمالی است. Kohl’s Corp. گزارش 41 درصد افت در فروش برای سه ماهه بهار در حالی که نزدیک به 5 میلیارد دلار در فروش ناپدید شده در خارج از قیمت خرده فروش Tjx زمینه Cos .

مرتبط

  • آمازون هل نخست بعد به سپتامبر
  • استارباکس هل به فروش

بر خلاف لباس فروشندگان الکترونیک زنجیره ای بهترین خرید شرکت. قادر به را تشکیل می دهند برای بسته فروشگاه با سفارش آنلاین و منظقه وانت. زنجیره ای که هم اکنون حدود 700 فروشگاه های ارائه شده در فروشگاه بازدید با تعیین وقت قبلی گزارش 6 درصد کاهش در درآمد سه ماهه.

بهترین خرید بود “قادر به حفظ حدود 81 درصد از فروش سال گذشته و طی شش هفته از سه ماهه” حتی اگر مشتریان نمی تواند وارد فروشگاه های اجرایی Corie بری گفت: پنج شنبه.

میسی بسته تمام آن حدود 775 فروشگاه مارس 18. آن شروع بازگشایی نقاط مه 4 و اجرایی جف Gennette گفت: نتایج اولیه دلگرم کننده است. این شرکت انتظار دارد که در تمام فروشگاه های خود را بازگشایی در برخی از ظرفیت بیش از ماه آینده.

آقای Gennette گفت: آن هرالد مربع شاخص در شهر نیویورک می تواند شروع ارائه منظقه انتخاب کنید تا در چند هفته. اما میسی همچنین گفت: آن را دوباره ارزیابی آن فروشگاه استراتژی است که می تواند در نهایت منجر به تعطیلی فراتر از 125 مکان آن را قبلا برنامه ریزی شده به بسته بیش از سه سال آینده.

آقای Gennette گفت: او در ابتدا انتظار می رود فروش خواهد بود 80 درصد از سال پیش سطح در بازگشایی فروشگاه, اما آنها پایین در حدود 50٪. “ما انتظار بهبود تدریجی اما در حال تشویق این نتایج اولیه او گفت:” در پخش گفتگو با J. P. Morgan تحلیلگر متی ،

خرده فروشی به مدیران و تحلیلگران گفت: fallout از این بیماری همه گیر است به احتمال زیاد احساس می شود و حتی به عنوان زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی با بیشتر کشورهای شل شدن محدودیت ها و اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به شل محدودیت های غیر ضروری کسب و کار مراکز خرید در برخی از ایالت ها باز بود آخر این هفته و ارائه نگاهی میل در فروشگاه, خرید, در این بیماری همه گیر. عکس: الیزابت Findell

“ما در یک نسبتا بی سابقه ای دوره تغییر برای برخی از زمان” کول ” مدیر عامل شرکت میشل Gass گفت. خرده فروش به بازگشایی حدود نیمی از آن بیش از 1100 فروشگاه اما خریداران به آرامی. خانم Gass گفت: خرید و فروش در بازگشایی فروشگاه در حدود نیم تا یک سوم از حالت عادی است.

“آن را به عنوان مربوط به تعادل در این سال ما در حال برنامه ریزی کسب و کار بسیار محافظه کارانه” خانم Gass گفت.

خاموش-قیمت های زنجیره ای tjx زمینه که گزارش 52% شیرجه در سه ماهه اول درآمد به طور موقت پس از بسته شدن آن در فروشگاه ها و وب سایت ها گفت: آن را تا به حال دیده می شود افزایش تقاضا پس از بازگشایی برخی از فروشگاه های این ماه است. “ما شده اند با تشویق بسیار قوی فروش دیدهایم اولیه ما reopenings” مدیر عامل Ernie Herrman گفت.

صاحب T. J. Maxx Marshalls و HomeGoods, تا بازگشایی حدود 1600 از آن حدود 4,500 در فروشگاه های سراسر جهان. اولیه فروش شده اند و بالاتر از سال گذشته برای حدود 1,100 فروشگاه دوباره باز به مدت حداقل یک هفته آن را گفت.

آقای Herrman گفت: این شرکت شده است هدف قرار دادن آن e-commerce ظرفیت محدودیت پس از چند ساعت هر روز صبح. او گفت که بر خلاف دیگر زنجیره ای است که در حال تغییر بیشتر به تجارت الکترونیکی به عنوان همه گیر میآورد فروش در فروشگاه های فیزیکی tjx زمینه هیچ برنامه ای برای تکیه بر فروش دیجیتال برای دریافت آن از طریق بحران است.

وجود دارد سیل بیش از حد کالاهای موجود آقای Herrman گفت: اطمینان حاصل کرد که tjx زمینه دسترسی به مقدار زیادی از کالا با تخفیف به مشتریان خود عرضه می کند. در سه ماهه اول سال tjx زمینه رزرو یک $877 میلیون از دست دادن خالص از جمله 500 میلیون دلار هزینه برای unsold در آن زمان موجودی.

برای بهار سه ماهه میسی انتظار نوسان به یک عامل از دست دادن بین 905 میلیون دلار و 1.1 میلیارد دلار در مقایسه با سود $203 میلیون سال پیش. کمک به از دست دادن یک 300 میلیون دلار نوشتن به پایین در unsold در آن زمان موجودی مدیران گفت. Kohl’s چرخش به $541 میلیون از دست دادن خالص در سه ماهه اول, در حالی که L مارک رزرو نزدیک به 300 میلیون دلار ضرر خالص.

در مقابل جعبه بزرگ زنجیره ای مانند Walmart , Inc., هدف Corp. Home Depot , Inc. و لاو Cos ., که در فروشگاه ها باقی مانده است, باز, تجربه, فروش, افزایش, به عنوان خریداران رنگی به آنها را به صورت مواد غذایی و اقلام و ملزومات دیگر.

“بزرگ-جعبه زنجیر برنده مشتریان جدید است که در اطراف چوب پس از همه گیر” سیتی تحلیلگر پل Lejuez گفت.

آقای Lejuez به تازگی بررسی 1000 J. C. Penney Co. مشتریان و خواسته که در آن آنها خواهد اگر فروشگاه محلی خود را Penney بسته شده است. تقریبا یک سوم از پاسخ دهندگان گفتند که فروشگاه در هدف و یک سوم دیگر گفتند که سفر خارج شده است.

پنی برای ورشکستگی زمینه حفاظت از این ماه و برنامه ریزی به حدود 240 فروشگاه و یا نزدیک به 30 درصد از مکان های خود را. Neiman Marcus گروه J. Crew Group Inc. همچنین برای ثبت ورشکستگی این ماه همراه با گروه-فروشگاه های زنجیره ای مرحله Stores ,Inc. به عنوان همه گیر نوک خرده فروشان در حال حاضر در یک ضعف مالی دولت بیش از لبه.

زنجیر دیگر انتظار می رود که نزدیک به ده ها هزار نفر از فروشگاه ها در سال های آینده به فروش بیشتر شیفت آنلاین. فقط این هفته Pier 1 Imports , Inc. گفت: آن را باد کردن عملیات خود را و به طور دائم خود را 540 باقی مانده فروشگاه های پس از آن می تواند انحلال موجودی. مبلمان و لوازم خانگی فروشنده برای ورشکستگی زمینه در ماه فوریه است.

L مارک گفت: این امر نزدیک حدود 250 راز ویکتوریا و صورتی فروشگاه در آمریکای شمالی در این سال یا یک چهارم از زیر فروشنده مکان در منطقه است. این شرکت پس از وضعیتی وخیم برنامه ای برای فروش سهام کنترل در راز ویکتوریا خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت بودند scuttled با این بیماری همه گیر.

نیل ساندرز مدیر عامل شرکت تحقیقات GlobalData, خرده فروشی, گفت: آن را نه تنها نگرانی های بهداشتی است که منصرف کردن خریداران از عجله بازگشت به فروشگاه برای خریدهای غیرضروری بلکه خود pocketbooks در یک زمان رکورد بیکاری است. بیش از 36 میلیون نفر از کارگران و یا تقریبا یک پنجم نیروی کار ایالات متحده را در زمینه بیمه بیکاری پس از 14 مارس ،

“حتی در میان کسانی که در حال رفتن به فروشگاه شده است وجود دارد پریشانی مالی” آقای ساندرز گفت. “مردم احساس نمی راحت صرف آزادانه.”

میسی رئیس امور مالی پائولا قیمت گفت: این شرکت دیدن کارت اعتباری تخلفات افزایش به دلیل بیکاری است.

همه گیر اقتصادی تاثیر

  • روز Coronavirus تقریبا شکست بازارهای مالی
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • Coronavirus اخراج بازسازی دره سیلیکون بازار کار

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>