Coronavirus واکسن داده ها را افزایش می دهد امید برای سه نفر از نامزدها

محققان در حال انجام فاز 3 محاکمات از دانشگاه آکسفورد/AstraZeneca کانديد واکسن در چند هزار داوطلب در انگلستان ، آفریقای جنوبی و برزیل از جمله در این آزمایشگاه در São Paulo است.

عکس: آماندا perobelli/ایسنا

چشم انداز موفقیت در حال توسعه یک coronavirus واکسن به عنوان به زودی به عنوان این سال ها رو به روز شنبه هنگامی که سه نفر از پیشرو جهان نامزدها مثبت گزارش اولیه دادگاه داده است.

واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد محققان و AstraZeneca AZN -3.40% PLC; فایزر PFE 0.96% Inc. و آلمانی شریک BioNTech BNTX 2.96% SE; و چین CanSino بیولوژیک 6185 2.17% همه گزارش های تازه به روز رسانی نشان دادن عکس های خود را ایجاد پاسخ ایمنی و بی خطر استفاده کنید.

نتایج سیمان سه موقعیت در میان چند داروسازان و موسسات که پیشتاز این مسابقه به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن. حدود 160 واکسن در حال توسعه از جمله حدود 20 که شروع تست انسان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. با یک کلاچ از جلو دونده در حال حاضر با داشتن مثبت گزارش نتایج اولیه توجه است که به سرعت در حال تبدیل شدن به بزرگتر, بعد, مرحله آزمایش است که اثبات اثربخشی این عکس در ده ها هزار نفر از داوطلبان و به طور بالقوه منجر به درمان’ تایید برای استفاده است.

برای آکسفورد واکسن یک مطالعه 1,077 افراد سالم نشان داد ضربه به تولید دو نوع پاسخ ایمنی بدن است که می تواند در دفاع از بدن در برابر Covid-19 با توجه به نتایج منتشر شده در مجله لانست یک مجله پزشکی بریتانیا. این واکسن باعث هیچ عوارض جانبی جدی این مطالعه نشان داد.

اوایل اما امیدوار کننده فاز 1-2 معنی نتایج محققان باقی می ماند بر روی برنامه خود را به شات—توصیف که دانشمند ارشد در ماه گذشته به عنوان جهان پیشرفته ترین واکسن نامزد—آماده برای تولید انبوه به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

به طور جداگانه Pfizer همراه با BioNTech روز دوشنبه اعلام اولیه نتایج مثبت از یک دادگاه در آلمان که پشتیبانی از نتایج حاصل از یک مسئول ایالات متحده محاکمه. این جفت ارز گفت: مطالعه کوچک از 60 بيمار خود را نشان داد منجر کانديد واکسن منجر به سطوح بالایی از آنتی بادی برای coronavirus اگر چه برخی از افراد مورد مطالعه بود flulike علائم و محل تزریق واکنش های.

اما پیشرفته ترین نتایج تاریخ به صورت تجربی coronavirus واکسن منتشر شد دوشنبه در مجله لانست برای مطالعه دوم از یک شات codeveloped توسط CanSino بیولوژیک و پکن موسسه بیوتکنولوژی. این اولین بار بود که به تنهایی فاز 2 مطالعه برای coronavirus واکسن منتشر شده در کارشناسی, مجله.

این مطالعه از بیش از 500 داوطلب در بر داشت واکسن ایمن و قابل توجهی ناشی از پاسخ ایمنی بدن در اکثر افراد بعد از یک شات تنها. برخی از مردم از دریافت واکسن تجربه تب و خستگی و محل تزریق درد که بیشتر آنها خفیف یا متوسط بودند محقق گفت.

هنوز, همه واکسن سه نامزد به روز رسانی دوشنبه اثبات نشده باقی می ماند. همه هر چند در حال آماده کردن خود برای ورود به آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ طراحی شده است برای نشان دادن اینکه آیا عکس با خیال راحت محافظت از مردم از Covid-19 که می تواند شروع به عملکرد پاسخ در چند ماه. نتایج مثبت می تواند پشتیبانی در دسترس بودن دوز اولیه تا پایان این سال است.

محققان آکسفورد در حال حاضر در حال انجام بسیار گسترده تر فاز 3 محاکمه چندین هزار داوطلب در انگلستان ، برزیل و آفریقای جنوبی با یک محاکمه 30 ، 000 نفر در ایالات متحده برنامه ریزی شده برای شروع در ماه اوت است.

این شرکت گزارش/BioNTech واکسن نیز برنامه ریزی شده است برای شروع یک عمده ایالات متحده بر اساس کارآزمایی بالینی تا پایان این ماه به عنوان یکی دیگر از نامزد co-طراحی شده توسط مدرن Inc. و موسسه ملی بهداشت.

CanSino محققان همچنین گفت: در کنار پنج شنبه را داده است که آنها برنامه ریزی برای شروع یک فاز 3 مطالعه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. یک مشکل بالقوه با CanSino واکسن این است که این تکنولوژی های مختلف, ویروس, یک, آدنو, که در خدمت به عنوان یک نوع از حامل بخشی از واکسن است که در نظر گرفته شده است به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن در برابر coronavirus. برخی از شرکت کنندگان در مطالعه بود از قبل موجود ایمنی به آدنو که به نظر می رسید به قطع پاسخ ایمنی بدن در برابر coronavirus. محققان گفت: ممکن است لازم باشد برای ارائه یک دوز اضافی به مردم از قبل موجود ایمنی به بودند.

پیشرفت به عنوان دولت های مختلف در حال مانورهای رندانه برای ایمن سازی واکسن لوازم. ایالات متحده در ارائه بودجه به صورت چند از جمله آکسفورد ، در ماه مه آن موافقت به پرداخت AstraZeneca است که ساخت و توزیع شات $1.2 میلیارد دلار برای تضمین حداقل 300 میلیون دوز. این شرکت نیز عرضه معاملات با کشورهای دیگر متعهد به ساخت 2 میلیارد دوز شاید با 1 میلیارد دلار در دسترس این سال است.

دانشگاه آکسفورد/AstraZeneca واکسن توصیف شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان دانشمند ارشد جهان پیشرفته ترین نامزد است.

عکس: داگلاس magno/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آکسفورد/AstraZeneca نتایج منتشر شده دوشنبه مورد مطالعه 1,077 بزرگسالان در انگلستان از سنین 18 تا 55 که تا به حال هیچ سابقه Covid-19. حدود نیمی از شرکت کنندگان داده شد واکسن جدید در حالی که نیمه دیگر بود و یک گروه کنترل داده واکسن مننژیت. محققان دریافتند که شرکت کنندگان با توجه به Covid-19 واکسن معنیداری پاسخ ایمنی بدن برای هر دو آنتی بادی ها و سلول های T. آکسفورد واکسن با استفاده از یک روش مشابه به عنوان CanSino اما با یک تفاوت کلیدی: آن را با استفاده از یک ویروس از شامپانزه ها به خاطر انسان هستند کمتر احتمال دارد که از قبل موجود ایمنی نسبت به آن است.

آنتی بادی ها پروتئین های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن است که با اتصال به پروتئین در یک ویروس است و می تواند آغاز یک فرایند است که در برابر ویروس. واکسن را پاسخ آنتی بادی به اوج خود رسید و در روز 28 و باقی مانده بالا برای مدت زمان مطالعه که تحت پوشش اولین 56 روز از ادامه محاکمه.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

T-cells سلول های سفید خون است که می تواند مختصات یک پاسخ ایمنی بدن و از بین بردن سلول های که یک ویروس hijacks. این سلول های T ممکن است یک حافظه است که می تواند به خاطر یک ویروس به لحاظ نظری ارائه حفاظت طولانی مدت. آکسفورد محققان دریافتند مطلوب T-cell پاسخ اوج 14 روز پس از واکسیناسیون و کاهش کمی بعد 56.

محققان دریافتند که Covid-19 واکسن تولید شده تنها عوارض جانبی جزئی است که می تواند کاهش داد استامينوفن ماده فعال در تیلنول. حدود 70 درصد از افرادی که کردم Covid-19 واکسن گزارش خستگی و 68 درصد گزارش شده سردرد.

نویسندگان این مطالعه گفت که آنها بیشتر نیاز به مطالعات بالینی از جمله در افراد مسن برای دیدن اینکه آیا واکسن محافظت در برابر عفونت به دلیل نتایج منتشر شده دوشنبه با تمرکز بر پاسخ ایمنی بدن اندازه گیری شده در آزمایشگاه.

مطالب مرتبط

  • ایالات متحده گزارش ثبت Covid-19 فقره اما مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید
  • چگونه اروپا نگه داشته Coronavirus موارد کم حتی پس از بازگشایی
  • مدرن را Covid-19 واکسن حرکت به بزرگتر مطالعه (July 14)
  • Coronavirus محققان رقابت به ثبت نام افراد برای واکسن آزمون (5 جولای)
  • AstraZeneca علائم بیشتر Coronavirus واکسن معاملات عرضه (4 ژوئن)
  • دانشگاه آکسفورد AstraZeneca پیوستن به نیروهای برای Coronavirus واکسن (30 آوریل)
  • به دنبال وال استریت ژورنال را پوشش کامل از Coronavirus بحران

“هنوز کارهای زیادی باید انجام شود قبل از ما می توانیم تایید اگر ما واکسن کمک خواهد کرد که مدیریت Covid-19 همه گیر اما این نتایج اولیه نگه داشتن وعده” آکسفورد محقق سارا گیلبرت گفت.

نوشتن به استو وو در [email protected] و پیتر در لوفتوس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de