Coronavirus انتقالها به نوبه خود به AI ابزار

سنت آگوستین شهر مدیر جان ریگان در گفتگو با یک نماینده خدمات مورد Florida شهرستان را برنامه ریزی برای توزیع هوشمند دماسنج.

عکس: شارلوت Kesl برای وال استریت ژورنال

شرکت های فن آوری بهداشت بیمه ها و دولت ها در حال تبدیل به هوش مصنوعی برای پیش بینی پتانسیل شیوع کروناویروس و کمک راهنمای تصمیم گیری در مورد سیاست های اجتماعی-فاصله به فشارها برای پایان دادن به مستندات.

این نرم افزار آنها می گویند می توانند یاد بگیرند به پرچم خطر ابتلا به بیماری و شیوع تهدیدات بر اساس اطلاعات شخصی مانند تاریخچه پزشکی در زمان واقعی بدن-خوانش درجه حرارت و زمان علامت, گزارش و همچنین جمعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنجشنبه گفت که دولت ایجاد خواهد شد زمان خود خطوط برای بازگشایی اقتصاد خود را.

مرکزی به چنین تلاش های گسترده و دقیق تست برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. هنوز تست نشدم. به عنوان بسیاری از یک سوم از نتایج آزمون می تواند نادرست کارشناسان بهداشت گفته اند. و ایالات آمریکا مانند فلوریدا و میشیگان مورد آزمایش قرار داده اند تنها حدود 1% از جمعیت خود را با توجه به دولت-وزارت بهداشت و سرشماری ایالات متحده داده است.

“تا زمانی که ما دریافت, درست, گسترده, تست ما باید به تکیه بر روی هر و همه سیگنال” گفت: Nirav شاه ارشد پژوهشگر در دانشگاه استنفورد و رئیس سابق کمیسیون بهداشت و درمان برای ایالت نیویورک که همچنین توصیه های بهداشتی شرکت های فن آوری.

در اوایل ماه آوریل توسعه پرستاران در CareATC Inc., یک Tulsa, Okla.-بر اساس اپراتور از کارفرما حمایت درمانگاه شروع به تماس با برخی از کارکنان و مشتریان به آنها توصیه در بهداشت مناسب و اساسی اجتماعی-فاصله استراتژی و همچنین به عنوان آنچه که به انجام اگر آنها تجربه علائم شبه آنفولانزا.

برای بسیاری از پرستاران ندارد افراد پرونده سلامت; نه مصنوعی-هوش سیستم را شناسایی کرده اند کسانی که در معرض خطر ابتلا واقعا بیمار اگر آنها برای تبدیل شدن به کروناویروس-آلوده با توجه به کیمبرلی Hutton, CareATC افسر ارشد پزشکی. نرم افزار پرچم 255 نفر از یک گروه از 4,800 همراه با یک کارفرما در ایالت یوتا است که قرارداد با سلامت ارائه دهنده خدمات. CareATC گفت: این سیستم بود و پس از آن تمدید برای یک کارفرما در گرجستان و یکی در آریزونا.

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

سیستم توسعه یافته توسط بالینی AI شرکت Jvion با استفاده از ترکیبی از شیوه زندگی و بستری و اورژانس-استفاده از اتاق مرگ و میر و نتایج داده است. این همچنین شامل عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت از جمله وضعیت اجتماعی و اقتصادی آموزش و پرورش و کد پستی به گفته جان Frownfelter آتلانتا مبتنی بر شرکت رئیس اطلاعات پزشکی افسر.

“این است که در مورد پیشگیری از,” او گفت:. “که در آن ما نیاز به قرار دادن منابع به مطمئن شوید که آنها را پناهگاه در محل؟”

برخی از دانشمندان هشدار می دهند که توانایی هوش مصنوعی برای پیش بینی شیوع بیماری و یا شناسایی خطر جمعیت نشده است تایید شده است. تست دقیق داده ها و در مقیاس بزرگ تماس ردیابی هنوز استاندارد طلا را برای کنترل شیوع بیماری آنها می گویند.

زمان tech-فعال تلاش می تواند رنج می برند از همان محدودیت به عنوان تلاش های قبلی برای استفاده از هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی: اطلاعات ناقص. و در حال حاضر بحران گمنام وجود دارد چرا که این ویروس بسیار جدید است.

پائولا توپ یک virologist در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کک دانشکده پزشکی گفت: نقاط داده ها برای درک گسترش Covid-19 هنوز تکان دادن ، “توانایی ما در حال حاضر استفاده از این عناصر از عفونت کرونا ويروسی است که هنوز هم در حال کار کردن در زمان واقعی” او گفت:.

تصمیم گیرندگان از جان گذشته برای اطلاعات راهنمای دشوار سیاست انتخاب است که باید تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی. برخی از کشورهای آسیایی مهار تکنولوژی را فعال کنید برنامه نظارت اما استراتژی های خود را تقویت شد توسط آزمایش های گسترده به خصوص در کره جنوبی و تایوان و سنگاپور.

توسعه دهندگان می گویند وجود دارد نشانه های اولیه که هوش مصنوعی کار می کنند.

در اسرائیل AI محققان در موسسه علوم وایزمن در حال همکاری با دولت های محلی و بیمه سلامت به انجام نظرسنجی که از مردم بپرسید اگر آنها در حال تجربه Covid-19 علائم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید و یا تماس با کسی که. تا کنون آنها را دریافت کرده اند بیش از یک میلیون و پاسخ از جمله چندین هزار نفر از بيماران مبتلا به تایید Covid-19 تشخیص گفت: Eran سگال که وایزمن محاسباتی زیست شناس برجسته این پروژه است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم هوش مصنوعی ممکن است در دستور coronavirus شیوع? پیوستن به مکالمه زیر.

در مارس 5, سیستم, که شرح داده شد در مقاله همکار بررسی در مجله Nature Medicine, پرچم شمال شهر Umm El-الفهم به عنوان یک پتانسیل coronavirus نقطه داغ. بررسی داده ها نشان داد که حدود 50 درصد افزایش علائم نسبت به بقیه کشور, دکتر سگال گفت.

بر اساس این یافته ها به همراه سایر داده های موجود در مقامات شروع به انجام تست های بیشتر و پیدا شیوع او گفت:. محققان در حال همکاری با بهداشت عمومی محققان در آمریکا به منظور توسعه یک سیستم مشابه.

Facebook , Inc., در همکاری با محققان در دانشگاه کارنگی ملون اعلام کرده است که مشابه ابتکار در میان شبکه های اجتماعی کاربران در ایالات متحده این شرکت در نظر دارد به رول علامت نظرسنجی در سطح بین المللی اگر نتایج اولیه امیدوار هستند با توجه به پست رئیس اجرایی مارک زوکربرگ در اوایل این ماه.

رابرت Nimmons است رئیس هیئت مدیره توسعه در غرب آگوستین, Fla., است که شرکت در توزیع هوشمند دماسنج برای ساکنان منطقه است.

عکس: شارلوت Kesl برای وال استریت ژورنال

الفبای Inc.’s گوگل و Apple Inc. در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک تماس-ردیابی نرم افزار که اجازه مقامات بهداشت مهندسی معکوس بیمار بیماران نگهداری با استفاده از سیگنال های بلوتوث. مشارکت کاربران گوشی های هوشمند خواهد بود داوطلبانه است.

هفته آینده, St. Augustine, Fla., که تصویب اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و قبل از بقیه دولت در نظر دارد برای شروع توزیع صدها هوشمند دماسنج برای ساکنان آن است. ابتکار عمل را شامل غرب آگوستین همسایه عمدتا آفریقایی-آمریکایی جامعه با عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و همچنین نرخ بالای از قبل موجود شرایط مانند دیابت و بیماری های تنفسی و فشار خون بالا با توجه به رابرت Nimmons رئیس غرب آگوستین توسعه مدیره. چنین شرایط بهداشتی مستعد Covid-19 بيمار به عوارض تهدید کننده زندگی.

خلبان مطالعه در همکاری با سان فرانسیسکو-هوشمند مبتنی بر دماسنج ساز Kinsa Inc., نظارت بر بدن-متوسط روند که ممکن است اشاره به قریب الوقوع شیوع به گفته مسئولان شهرستان و نمایندگان شرکت. Kinsa می گوید تصادفی دماسنج قرائت در بخش دیگر از ایالات متحده نشانه های غیر معمول خوشه در درجه حرارت بدن روز قبل از شیوع بیماری گزارش شده است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

آقای Nimmons گفت: غرب آگوستین ساکنان در خانه های پرستاری در بیمارستان های غذاخوری و دیگر خط مقدم شغل در خارج از جامعه پس “آن را می تواند تحت تاثیر قرار دهد هر کس در کل شهرستان اگر شیوع اتفاق می افتد.”

این پروژه را اولویت بندی توزیع دماسنج به خانواده ها و کسانی که با کارگران خط مقدم و همچنین به محله در سنت آگوستین و غرب آگوستین در نظر گرفته در معرض خطر در این بیماری همه گیر, مقامات گفت.

سنت جانز شهرستان که در آن سنت آگوستین و غرب آگوستین واقع شده است حدود 190 موارد تایید شده تا کنون با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

سنت آگوستین جمعیت حدود 14,000 اما به عنوان یک مرکز گردشگری به طور معمول به تساوی هزاران نفر از بازدید کنندگان و آن را آسیب پذیر یک بار اجتماعی محدودیت برداشته می شوند.

“تصمیم گیری در فقدان اطلاعات باعث می شود آن را دشوار است” گفت: “سنت آگوستین شهر مدیر جان ریگان که منجر متوسط-نظارت بر پروژه. “برای من این یک مسابقه در برابر ساعت برای کمک به بهبود بهداشت عمومی نظارت زیرا رفتن به یک فشار برای بازگشایی اقتصاد است.”

سنت آگوستین است که در مستند است که معمولا شلوغ با گردشگران است.

عکس: شارلوت Kesl برای وال استریت ژورنال

نوشتن به Daniela هرناندز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>