Coronavirus را تهدید به پایمال شهرستانها’ شبکه امنیت اجتماعی

اقتصادی shutdown ناشی از کروناویروس در حال آزمایش امریکا خالص ایمنی و مردم برگزاری آن در بالاترین نقطهء کشتی در حال احساس فشار است.

در سیاتل در میان شهرهای ایالات متحده که در آن ویروس شناسایی شد, یک سیل از مردم رفتند به پناهگاه های بی خانمان ناودان خودکشی خطوط تماس ویژه و بسته بندی مواد غذایی pantries. مردم در مرکز عجله می گویند که موج تنها شروع به ساخت و در حال حاضر آنها در حال تلاش برای دیدار با تقاضا است.

تماس به بحران اتصالات سیاتل منطقه خطوط تماس ویژه برای خودکشی استفاده داخلی و سوء مصرف مواد را شروع به پریدن کرد از 25 درصد به حدود 25,000 یک ماه پس از این ویروس برای اولین بار گزارش, گفت, مدیر اجرایی, Allie فرانکلین. او گفت: او دو قبرستان شیفت در روز های اخیر به دلیل به اندازه کافی وجود ندارد داوطلبان و یا کارکنان به تلفن.

به اشتراک گذاری افکار خود را

داده های اخیر فشار بر بشردوستانه سازمان باید شبکه امنیت اجتماعی گسترش? پیوستن به مکالمه زیر.

بسیاری از تماس گیرنده هرگز رسیده برای کمک به خانم فرانکلین گفت. بعضی از آنها جدا شده قادر به رفتن به کلیسا و یا محل کار و یا دیگر رویدادهای اجتماعی و احساس افسردگی. کسانی که با اعتیاد تماس بگیرید برای پیدا کردن که امکانات درمان و یا AA جلسات باز هستند. و گذاشته شدن کارگران با کمی صرفه جویی در تماس هستند بخواهید که در آن مواد غذایی بانک ها هستند و چگونه کار می کنند.

“ما مردم را از ورود به شبکه امنیت اجتماعی که هرگز آن را قبل از استفاده,” او گفت:. “اگر چه این می رود برای ماه؟”

اقتصادی shutdown است که هدف قرار دادن طبقه کارگر و فقیر ترین نیروی ویژه در شهرستانها با رشد درآمد شکاف ها و نامتناسبی بالا بی خانمان جمعیت.

کارکنان و داوطلبان آماده شدن برای رفتن غذا کیسه داخل مقدس رسولان سوپ آشپزخانه. روز وعده غذایی شامل مک و پنیر, بوقلمون, گرم, سبزیجات, میوه و آب میوه.

در رسولان مقدس آشپزخانه سوپ.

“من اولین بیکاری را بررسی کنید. همیشه” گفت: هدر اسکات 43 ساله مدیر رستوران در سیاتل که از دست او کار دو هفته پیش. بررسی خواهد شد پوشش خود را اجاره و بسیار دیگری نیست. او به طور داوطلبانه در یک بانک مواد غذایی برای یک دهه شده است و توضیح به دوستان و همکاران چگونه به استفاده از خدمات آن است.

او معتقد است او به زودی ممکن است به دنبال مشاوره خود را. “همه ما زنده به چک چک” او می گوید: از همسالان خود.

سیاتل حدود 11,000 افراد بی خانمان از آنها حدود 3500 پناه هستند گفت: پروفسور دنیس Culhane که مطالعات بی خانمانی در دانشگاه پنسیلوانیا است. قبل از این ویروس برای اولین بار شناسایی مریم جای شهر بزرگترین سیستم پناهگاه بی خانمان شد تا حد زیادی به ظرفیت پر شده گفت: مارتی هارتمن مدیر پناهگاه. در حال حاضر 25 خانواده جدید در حال نشان دادن روزانه, او گفت:.

در یک نمونه در هفته 200 تا 300 داوطلب کمک به اجرای این پناهگاه که 800 تخت در سراسر 10 مکان. اما به دلیل coronavirus بدون داوطلبان در حال آمدن خانم هارتمن گفت. تقاضا در پرداخت کارکنان بیشتر از همیشه با سطوح نیاز به ضد عفونی به طور منظم و مردم نیاز به غربالگری علائم هنگامی که آنها را وارد کنید, او گفت:.

تخت که معمولا 2 فوت از هم اکنون باید به فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا برای محافظت در برابر گسترش ویروس. این بدان معناست که هر یک از تسهیلات تنها می تواند در خود جای دهد حدود نیمی به عنوان بسیاری از مردم ترک پناهگاه تقلا برای اتاق بیشتر.

یک هزار مایل به سمت جنوب لس آنجلس منطقه ای مواد غذایی گزارش بانک 20 درصد سربازان ارتش در تقاضا در طول سه هفته گذشته رئیس اجرایی مایکل سیل گفت. او به نام ramp-up به مراتب بیشتر و چشمگیر تر از رکود اقتصادی آغاز شد که در سال 2007 هنگامی که کسب و کار کند و پول شده بود اما اقتصاد نگه داشته chugging.

“این مثل این است که قطار فقط متوقف در وسط آهنگ,” او گفت:. “این شکل به مراتب بدتر از هر چیزی که ما دیده ایم.”

تهیه غذا در رسولان مقدس آشپزخانه سوپ.

کوله پشتی از مواد غذایی در نظر گرفته شده برای خانواده های چهار مونتاژ داخل مقدس رسولان سوپ آشپزخانه.

برای رسیدگی به هجوم مقامات راه اندازی درایو-از طریق مواد غذایی pantries که در آن داوطلبان دست از کیسه های مواد غذایی. آقای سیل گفت: او در تلاش است به کار کردن یک راه برای رساندن مواد غذایی به 28,000 شهروندان ارشد که تکیه بر مواد غذایی بانک اما دستور داده شده است به پناهگاه در محل.

تا کنون بانک مواد غذایی است که به خوبی مواجه نگردند و تلاش های جامعه افزایش آگاهی و اما او نگرانی در مورد اثرات طولانی مدت اگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد.

در مورد 70,000 از کشور 575,000 جمعیت بی خانمان در لس آنجلس زندگی. بزرگترین گروه در 50s خود را, اما سلامت جسمی خود را اغلب بیشتر در خط با مردم در 70s خود ، Culhane گفت. این ویروس خواهد شد و آنها را وادار به بیمارستان در یک نرخ دو تا سه برابر بیشتر از دیگران سن خود را اگر آنها قرارداد آن, او گفت:.

برای ایجاد اندازه کافی پناهگاه فضای کشور نیاز 400,000 جدید تخت پروفسور Culhane گفت.

در شهر نیویورک که در آن شهردار, بیل د Blasio دولت تلاش شد به زیادی جمعیت بی خانمان قبل از همه گیر مقامات در حال حاضر در تلاش برای کاهش ازدحام و ارائه انزوا مسکن برای کسانی که قرارداد این ویروس. این شهرستان دارای حدود 500 جداسازی واحدهای موجود در چهار محل جداگانه از پناهگاه بی خانمان. بیش از 100 نفر در حال حاضر به زندگی در این واحدها سخنگوی اداره خدمات اجتماعی گفت.

غذا توزیع در رسولان مقدس آشپزخانه سوپ.

افراد خط برای دریافت یک برو ناهار در خارج از رسولان مقدس آشپزخانه سوپ.

جاش Dean, مدیر اجرایی گروه حمایت از انسان است.نیویورک گفت: بسیاری از مکان های که ارائه شده بی خانمان ها با استفاده از دوش و دستشویی مانند مراکز تفریحی و سوپ آشپزخانه بسته اند و یا دیگر ارائه این خدمات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“مردم در خیابان هستند و واقعا در تلاش برای پیدا کردن نیازهای اساسی در زمانی که بهداشت شخصی بسیار مهم است” آقای رئیس گفت:.

این شهرستان صادر شده است, اضطراری, خرید برای رها کردن اضافی-در مرکز ظرفیت و درخواست است نه برای سود گروه برای کمک به.

قبل از همه گیر رسولان مقدس سوپ آشپزخانه در شهر نیویورک خدمت کرده است حدود 1000 گرم وعده های غذایی بوفه-سبک هر روز هفته در محراب از 175 سال اسقفی کلیسا. در حال حاضر آن است که توزیع صعود ناهار و وعده های غذایی در حیاط افسر ارشد عامل Michael Ottley گفت.

سوپ آشپزخانه خود را به حالت تعلیق داوطلبانه برنامه از نگرانی برای داوطلبان سلامت و مواد غذایی کمک های مالی می شوند, بنابراین این سازمان با تکیه بر کارکنان و خرید برخی از مواد غذایی است. چند داوطلبان همچنان به نشان می دهد و مجاز به کار اگر آنها سالم آقای Ottley گفت. روز چهارشنبه آنها آماده 800 وعده های غذایی و خود را در حدود 30 کوتاه, او گفت:.

“خط طولانی ترین من تا کنون دیده ام آن را,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به داگلاس Belkin در [email protected] و کیت پادشاه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im