Coronavirus را تهدید به ممانعت شیل-رونق نفت برای سال

یک معدن در غرب تگزاس در سال 2018 است. تولید کنندگان خاموش کردن نزدیک به یک میلیون بشکه در روز از تولید در حوضه پرمین در این ماه.

عکس: نیک آکسفورد/ایسنا

آمریکا شیل حفاری کمک به نوبه خود آمریکا را در جهان بالا تولید کننده نفت با شکوه 13 میلیون بشکه در روز در اوایل این سال است. آن را به احتمال زیاد خواهد بود سال—اگر همیشه قبل از رسیدن به چنین ارتفاعات دوباره.

که در حال رشد مشاهده میان بالا طبیعی و نفت و گاز و مدیران و کارشناسان که می گویند این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال رفتن به نازک صفوف شیل شرکت ها و ترک بازماندگان که کوچکتر لاغر و کمتر قادر به دنبال رشد در هر هزینه.

شیل شرکت های led یک رنسانس آمریکایی تولید نفت, کمک به بیش از دو خروجی بیش از دهه گذشته است. که رو ایالات متحده در گذشته از عربستان سعودی و روسیه و ساخته شده در کشور یک رقیب مهم در جغرافیای سیاسی انرژی و بازارهای جهانی است.

اما قبل از coronavirus sapped تقاضای جهانی برای نفت خام باعث شیل-حفاری شرکت ها برای خاموش کردن چاه یکهو به جلوگیری از از دست دادن بسیاری از تلاش شد به نوبه خود سود و سرمایه گذاران به soured در این بخش محدود شرکت دسترسی به سرمایه است.

در حالی که قیمت نفت را دوباره در روزهای اخیر و بالاتر از $33 در هر بشکه ایالات متحده خروجی است که هنوز آماده برای سقوط به دلیل شرکت نمی, حفاری چاه به اندازه کافی برای جبران کاهش تولید از چاه های موجود. شیل چاه تولید مقدار زیادی از نفت و گاز در اوایل اما به سرعت از دست دادن بخار. بدون سرمایه گذاری در چاه جدید بسیاری از شرکت های خروجی را کاهش 30 ٪ تا 50 ٪ فقط در یک سال پژوهش شرکت وود مکنزی می گوید.

شیل-شرکت های نفتی را به شدت کاهش می یابد خود را حفاری برای بودجه سال, با بالا 15 توسط بازار سرمایه کاهش هزینه های به طور متوسط 48 درصد وال استریت ژورنال بررسی شرکت آشکار یافت. چهل و شش مستقل ایالات متحده تولید برنامه ریزی شده یک ترکیب $38 میلیارد دلار سرمایه گذاری در این سال کمترین مقدار دلار از سال 2004 با توجه به Cowen.

“ما اعتقاد داریم وجود دارد را به طور قابل توجهی کمتر سرمایه گذاری در رشد اقتصادی در آمریکا گفت:” بیل توماس, مدیر اجرایی پیشرو شیل driller EOG منابع Inc., است که کاهش سرمایه خود را از بودجه 46% در سال. آن را بعید است که ایالات متحده تولید خواهد شد previrus سطح در چند سال آینده او اضافه شده است.

از اواسط ماه مارس اپراتورهای idled تقریبا دو سوم از ایالات متحده سکوهای بود که حفاری برای نفت و آوردن نفت کشور-تعداد دکل به پایین ترین سطح از ژوئیه سال 2009 با توجه به خدمات شرکت بیکر هیوز Co. اما تضمین می کند که تمام ایالات متحده تولید در حال رفتن به سقوط حتی اگر شرکت تصمیم به راه اندازی مجدد چاه های موجود زودتر از انتظار می رود.

آمریکا تولید نفت کاهش یافت و به 11.5 میلیون بشکه در روز در اواسط ماه مه با توجه به انرژی بخش, پس از شرکت های خاموش چاه. برخی از برآورد تولید در حال حاضر غرق شده پایین تر است.

خط لوله لوله دشت همه آمریکایی خط لوله LP برآورد تولید کنندگان خاموش کردن نزدیک به یک میلیون بشکه در روز از تولید در این ماه در حوضه پرمین در غرب تگزاس و نیومکزیکو. در داکوتای شمالی Bakken شیل تولید برش حدود 500000 بشکه در روز از فوریه تا اواسط ماه مه تنظیم کننده دولت گفت.

سوال این است که آیا این شرکت همیشه در حال بازگشت به اوج تولید خود را. وزارت انرژی در حال حاضر ایالات متحده انتظار دارد تولید نفت خود را به اسلاید به حدود 10.8 میلیون بشکه در روز در اوایل سال آینده از ژانویه آن هوا از 13.5 میلیون نفر روزانه در آن زمان.

Daniel Yergin, معاون رئیس IHS Markit انتظار ایالات متحده تولید نفت به پایین حدود نه میلیون بشکه در روز در تابستان آینده قبل از اینکه در نهایت بازگشت به حدود 11 میلیون بشکه در روز است.

“فوریه اوج شیل” آقای Yergin گفت.

او و دیگران می گویند که حتی زمانی که صنعت بهبود سرعت رشد بعید است که برای مطابقت با اتشی رونق سال های اخیر تا حد زیادی به دلیل این صنعت در رابطه با وال استریت رو به وخامت گذاشته است پس از سال ها ضعیف می گرداند.

یک Whiting تاسیسات نفتی در داکوتای شمالی. Whiting به دنبال ورشکستگی.

عکس: الیوت D. جنگل برای وال استریت ژورنال

عمومی بزرگ در ایالات متحده تولید کنندگان ریخته مجموع $1.18 تریلیون به حفاری و پمپاژ نفت بیش از دهه گذشته تا حد زیادی در شیل ، اما آنها به خوبی از ساخت پول خود را به عقب در مجموع در آوردن $819 میلیارد دلار پول نقد خود را از عملیات نفتی با توجه به Evercore ISI.

که کمک به سرمایه گذار سرخوردگی با صنعت است. سال گذشته ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان مطرح در حدود 23 میلیارد دلار در بدهی و حقوق صاحبان سهام تامین مالی کمتر از نیمی از حدود 57 میلیارد دلار دریافت کردند در سال 2016 زمانی که صنعت در حال ظهور بود از آن های اخیر نفت-قیمت رکود با توجه به Dealogic.

برخی از قابل ملاحظه ایالات متحده هستند از جمله Whiting نفت Corp. و فوق العاده Petroleum Corp باید برای ورشکستگی زمینه در حالی که واحه نفت , Inc. و شیل-حفاری پیشگامی چساپیک انرژی Corp. هشدار داده اند که آنها ممکن است قادر به ماندن در کسب و کار. رتبه Fitch, Inc. گفت: این نرخ به طور پیش فرض در میان بالا و عملکرد ایالات متحده در اکتشاف و تولید شرکت می تواند رسیدن به 25% در سال 2020 به بالاترین سطح خود از مارس 2017.

اخیر قیمت نفت کاهش فشار هستند اما کافی نیست برای جدید ترین چاه های سودآور باشد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اثرات موج دار شدن آیا شما انتظار می رود از کاهش سرعت در حفاری شیل? پیوستن به مکالمه زیر.

“آنها در مشکل در 50 $نفت و محیط زیست” گفت: Lance تیلور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت خصوصی تولید کننده نفت مباشر انرژی II. “سی دلار برطرف نمی کنند.”

سرمایه گذاران کمتر تمایل به recapitalize شرکت ها برای رشد و ترجیح می دهند آنها بازگشت پول نقد به سهامداران گفت: سرمایه گذار فعال بن دل یک شریک مدیریت در Kimmeridge مدیریت انرژی شرکت.

بسیاری از که می تواند به افزایش حقوق صاحبان سهام را با استفاده از جریان های نقدی خود را به تعمیر ترازنامه می روم تنها تعداد انگشت شماری از شرکت ها قادر به رشد گفت: Scott شفیلد, مدیر اجرایی پیشگام منابع طبیعی شرکت ، که برش سالانه خود بودجه سرمایه 55%. حتی در بازیابی آقای شفیلد گفت: شرکت خود را نمی خواهد افزایش رشد تولید اما به جای خواهد بازگشت پول بیشتری به سهامداران است.

امی مایرز Jaffe, یک عضو ارشد انرژی در شورای روابط خارجی گفت: اختلال در سرمایه گذاری نفت و خروجی در نقاط دیگر جهان می تواند ایجاد یک باز برای تولید شیل برای از سرگیری تولید خود را قله.

“چلیپا از این موضوع است که آن را دشوار برای بازگرداندن عمودی تولید در بسیاری از مکان ها در جهان, اما شیل ساده تر خواهد شد برای بازگرداندن و که آن را می دهد یک لبه” خانم Jaffe گفت.

در هر صورت شیل شرکت که خروج از این رکود به احتمال زیاد به عمل متفاوت از رشد وسواس frackers از سال های اخیر است.

“این است که برای سرعت بخشیدن به آنچه اتفاق می افتد و چه سرمایه گذاران خواستار شدند که تغییر از یک رشد-آن-و-تلنگر-این مدل به چیزی بیشتر پایدار گفت:” مت, Adams, یک مدیر نمونه کارها برای فرانکلین تمپلتون که حدود 600 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت. “ما باید کوچکتر بیشتر توجیه بخش است.”

نوشتن به Collin در یتن [email protected] و ربکا الیوت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>