Coronavirus را تهدید جنوب اروپا حیاتی صنعت گردشگری

واقع در آستانه والنسیا بزرگترین ساحل و مارینا, هتل Neptuno به طور معمول خواهد بود شلوغ در اواخر ماه آوریل به اسپانیا فصل گردشگری آتش سوزی ، این هتل فقط تلاش برای زنده ماندن.

در ماه گذشته این هتل در اسپانیا سومین شهر دچار 95% لغو آن رزرو برای تابستان امسال است. مدیر Massiel گارسیا است furloughed 32 از 40 کارمند دارد. کسانی که هنوز هم کار در حال نقاشی هتل و آماده سازی برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که یک چشم انداز مثبت در رزرو به اسپانیا و کشورهای دیگر شروع به رول خود را مستند اقدامات در هفته های آینده.

“در این سال خواهد شد یک فاجعه” به گفته خانم گارسیا.

هتل و رستوران و مغازه های سوغات کشتی و خدمات بی شمار گردشگری دیگر مرتبط با کسب و کار در سراسر جنوب اروپا صورت یک سرنوشت مشابه به عنوان تابستان رویکردها و coronavirus همه گیر همچنان ادامه دارد.

گردشگری سقوط خواهد کرد در سراسر جهان در این تابستان و جنوب اروپا خواهد بود در میان سخت ترین-آمار مناطق. سفر و گردشگری حساب برای یک بخش نسبتا زیادی از اقتصاد: 15 درصد از تولید ناخالص داخلی در اسپانیا 13 درصد در ایتالیا و 21 درصد در یونان با توجه به جهانی سفر و گردشگری, شورای, در حالی که همچنین ارائه یک درصد بالایی از مشاغل است.

اگر چه بسیاری از مستندات انتظار می رود برای پایان دادن به در اروپا و دیگر قاره ها توسط, تابستان, بسیاری از اجتماعی-فاصله محدودیت ادامه خواهد داد از جمله قوانین مؤثر بر سفر. و مصرف با احتیاط در مورد این ویروس و ضربه عمیق قریب الوقوع رکود اقتصادی تقریبا در همه جا نمی رود به بازگشت به خود قبلی تعطیلات عادت برای برخی از زمان.

“ترس از سفر احتمالا طولانی تر از همه گیر خود را. آن را دشوار است به انتظار بهبود فوری از گردشگری پس از مستند اقدامات برداشته گفت:” استیون Trypsteen یک اقتصاددان در بانک هلندی ING.

بخش هایی از جنوب اروپا نیز شروع از ضعیف اقتصادی و موقعیت. ایتالیایی و یونانی اقتصاد هنوز بهبود نیافته و به جایی که آنها قبل از سال 2008 بحران مالی جهانی. صندوق بین المللی پول پیش بینی بیکاری در این سال از 9.1 درصد در ایتالیا 10% برای یونان و 8 درصد برای اسپانیا.

در یک سناریوی خوش بینانه, تقریبا یک سوم از مشاغل در بخش گردشگری خواهد بود از دست داد حداقل در کوتاه مدت گفت: Jennifer Iduh رئیس تحقیقات در اروپا, سفر, کمیسیون, انجمن ملی گردشگری سازمان.

از طریق ساونا در میلان به طور معمول شلوغ در اواسط ماه آوریل به دلیل این شهر مبلمان و طراحی نمایشگاه تقریبا خالی از سکنه در یک صبح این هفته است.

عکس: اریک SYLVERS/وال استریت ژورنال

اسپانیا از صنعت گردشگری به تولید نزدیک به سه میلیون شغل با توجه به WTTC. ضربه به این بخش می تواند کمک به فشار اسپانیا نرخ بیکاری حتی بالاتر از 27 درصد علامت ثبت شده در منطقه یورو از بحران بدهی اگر دولت نمی گام در حمایت گفت: آنتونیو گارسیا پاسکوال یک استاد مدعو در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته.

بین المللی و ورود به کشورهای اروپایی را 40 درصد در این سال با توجه به پیش بینی از مشاوره شرکت گردشگری اقتصاد منتشر شده در این ماه. ایتالیا را بزرگترین ضربه با ورود بین المللی سقوط 49 درصد است.

کروناویروس و سفر

  • این ویران صنعت مسافرت با شماره
  • ریچارد برانسون دعوا به صرفه جویی در سفر, گردشگری, امپراتوری
  • تابستان کسب و کار ترس مستندات معنی از دست نجومی

در سراسر ایتالیا منتشر شده که در سراسر کشور مستند از مارس 10, بیش از 95 درصد از هتل ها تعطیل هستند, با این بخش از دست دادن €300 میلیون دلار ($325 میلیون) فقط در طول سه روز آخر هفته عید پاک با توجه به صنعت لابی Confindustria Alberghi.

در حالی که ایتالیا در ساحل و کوه مقصد ایستاده به از دست دادن بیشتر اگر سفر در طول تابستان به شدت محدود این کشور در شهرهای بزرگ در حال حاضر در وضعیتی وخیم.

از طریق ساونا در قلب یکی از میلان طراحی مناطق به طور معمول خواهد بود پرتکاپو در اواسط ماه آوریل با افرادی که برای شهرستان مبلمان و طراحی منصفانه است. در اخیر روز صبح آن را تا حد زیادی خالی از سکنه با سکوت شکسته تنها با اتومبیل های گاه به گاه و یا مواد غذایی-تحویل دوچرخهسواری. در نزدیکی هتل ها, رستوران ها و موزه های معروف هستند بسته است.

پرسنل پزشکی در Casal Palocco بیمارستان در نزدیکی رم. ایتالیا همواره یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه جدید کروناویروس.

عکس: آنجلو carconi/شاتر

Eike اشمیت مدیر فلورانس گالری Uffizi انتظار دارد که محدودیت هایی در مسافرت های بین المللی ادامه خواهد داد به منظور محدود کردن بازدید کنندگان به موزه به طور معمول در ایتالیا یکی از محبوب ترین پس از بلند کردن اجسام از ملی مستندات. اما او امیدوار وجود دارد می تواند رونق در سال های آینده به عنوان اتفاق افتاده است زیر تعطیلی در پی یک سیل عظیم در سال 1966 و دوباره زیر یک مافیای بمب گذاری در سال 1993.

“من انتظار این همان چیزی اتفاق می افتد در این مورد گفت:” آقای اشمیت.

یونان ضربه به یکی از مهمترین صنایع می آید فقط به عنوان اقتصاد کشور آغاز شده بود به بهبود است. این کشور موجود آن شیوع کروناویروس بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا با 123 مرگ و میر ثبت شده تا روز شنبه در مقایسه با بیش از 20 ، 000 در ایتالیا و اسپانیا.

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

النا Athanasiadou تا به حال همه لغو رزرو از طریق جولای برای هشت آپارتمان او از طریق اجاره رزرو.com و Airbnb در تسالونیکی یک به طور معمول پر جنب و جوش شهری در شمال یونان. او تا به حال یک مهمان و یا رزرو از اواسط ماه مارس حتی برای تعطیلات عمومی.

“این یک فاجعه است” او گفت:. “ما از دست رفته مارس 25 یک روز تعطیل ملی در یونان, عید پاک, و در حال حاضر ممکن است 1.”

در والنسیا در هتل Neptuno خانم گارسیا امیدوار است که بیشتر گردشگری داخلی را کاهش گردشگران بین المللی که به طور معمول حدود 80 درصد از مهمانان خود را. اتکا به مسافران بین المللی است و معمولی در سراسر اسپانیا که در آن آنها اختصاص 56 درصد از هزینه سال گذشته با توجه به WTTC.

ضربه به یکی از یونان مهم ترین صنایع می آید فقط به عنوان اقتصاد کشور آغاز شده بود به بهبود است. یک بار شلوغ آتن را نادیده می گیرند در روز سه شنبه.

عکس: لوییزا gouliamaki/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در یوتیل یک شهر کوچک مرزی از والنسیا ماریا عیسی Yuste سومین نسل از خانواده اش برای اجرای ال Vegano رستوران که باز در سال 1952. این رستوران که دارای 11, کارکنان, بسته شده, از, اسپانیا, دولت, اعلام وضعیت اضطراری در مارس 14. ال Vegano است اجتناب ناپذیر ماهانه هزینه های سربار در حدود €7,000 از جمله پرداخت وام.

خوابگاه که خانواده صاحب شده بود به طور کامل رزرو شده بین ماه های مارس و ژوئن مختلف جشن در شهر, اما همه رزرو شده لغو خانم Yuste گفت.

رستوران و خوابگاه با هم از دست خواهد داد €217,000 از مارس تا ژوئن خانم Yuste گفت. در حال حاضر او را نگران فصل تابستان باقی مانده است اما مبارز.

“این دشوار خواهد بود اما نمی توان آن را پایان ما 70 سال سابقه خدمت مشتریان,” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه برنامه های سفر اگر هر یک از شما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>